1-7 Haziran 2020 Netflix Rehberi

Bir haftalık aranın ardından haftalık Netflix rehberine devam ediyoruz. Haziran ayının gelişiyle bir çok yapımın eklendiği Netflix Türkiye kataloğunda 1-7 Haziran haftasından eklenecek orijinal yapımların arasında Can You Hear Me?, The Last Days of American Crime ve 4. ve aynı zamanda final sezonuyla 13 Reasons Why dikkat çekiyor.

Netflix Türkiye Haziran İçerikleri

Netflix Türkiye’de Bu Ay Neler Var? – Haziran 2020
Netflix Türkiye / Youtube

4 Haziran 2020

Can You Hear Me?: 1. Sezon

Fakir bir mahallede yaşayan, kötü sevgilileri ve sorunlu aileleriyle boğuşan üç arkadaşın yaşamlarından mizah ve umut eksik olmuyor.

BAKI: 3. Kısım

Dövüş sanatları şampiyonu Baki Hanma, bu sporda bir efsane olan babasını geçmek için sıkı çalışırken beş acımasız idam mahkumu, onunla karşılaşmak için Tokyo’ya gelir.

5 Haziran 2020

13 Reasons Why: 4. Sezon

Liberty Lisesinin son sınıf öğrencileri mezuniyete hazırlanır. Ancak veda etmeden önce tehlikeli bir sırrı gizli tutmaları ve hayatlarını sonsuza dek değiştirebilecek üzücü tercihlerle yüzleşmeleri gerekiyor.

Queer Eye: Sezon 5

Muhteşem beşli, çalışkan bir DJ’den zor durumdaki bir köpek berberine kadar gündelik hayattan bir dizi kahramanı baştan yaratmak için Philadelphia’ya gidiyor.

The Last Days of American Crime

The Last Days of American Crime – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Bir banka soyguncusu, devletin tüm kanunsuz davranışları sona erdirecek olan, zihin değiştiren bir sinyali devreye sokmasından önce son bir tarihi soygun planına katılır.

Choked Paisa Bolta Hai

İşsiz kocasının borçlarının ve kendi yıkık hayallerinin yükünü omuzlarında taşıyan bir banka çalışanı, evinde sınırsız gibi görünen gizli bir para kaynağı bulur.

365 DNI, Lean on Pete, The Dark Tower, My Sister, Anchorman: O Bir Efsane, Anomaly (Anomali), Azınlık Raporu, Below Deck, I Am Ali (Ben Ali), Bizim Dansımız, Blindspotting, Cennete Yolculuk, Intolerable Cruelty (Dayanılmaz Zulüm), Dear My Friends, The Ninth Gate (Dokuzuncu Kapı), Dune, Get a Job, Görevimiz Tehlike, Görevimiz Tehlike 2, Görevimiz Tehlike 3, Paycheck (Hesaplaşma), Kartal Göz, Keeping Up With The Kardashians, Küçük Dev Adam, Married to Medicine, Mavi Göle Dönüş, Mission Impossible: Ghost Protocol, My Shy Boss, New York Çeteleri, Paranormal Aktivite 2, Paranormal Aktivite 3, Rango, Revolutionary Love, Changeling (Sahtekar), Skin Wars, The Edge of Seventeen, The Real Housewives of Atlanta, The Real Housewives of Beverly Hills, The Real Housewives of New York City, The Titan Games, Top Chef, Watchmen, Zor Baba, Zor Baba 3, Zor Baba ve Dünür, Angel of Death (Ölüm Meleği) ise 1-7 Haziran 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön