1-7 Kasım 2021 Netflix Rehberi

Kasım ayının gelişiyle bir süredir ara verdiğimiz haftalık Netflix rehberine devam ediyoruz. 1-7 Kasım 2021 tarihlerinde Netflix Türkiye’de yayınlanacak yapımlar arasında Kulüp, The Harder They Fall, Glória, Love Hard ve Arcane ilk bakışta dikkat çeken yapımlar.

Bu ay Netflix Türkiye’de neler var? – Kasım 2021
Netflix Türkiye / Youtube

2 Kasım

Ridley Jones: Müzenin koruyucuları 2. Sezon

Yeni arkadaşlar edinip daha riskli görevler üstlenen cesur çocuk Ridley ve gözü pek ekibi için müze sihri devam ederken Ridley, Pusula Göz’ünü bulmaya çalışır.

Amerika’nın Nazileri Sorguladığı Gizli Kamp

Bu animasyon kısa belgeselde 2. Dünya Savaşı gazileri, ABD’de Yahudi askerlerin Nazi savaş esirlerini sorguladığı gizli bir askerî kampta yaşananları anlatıyor.

3 Kasım

Dolandırıcılığın Efendileri

Bu belgesel, AB karbon kotası sisteminde hile yaparak milyonları cebe indirdikten sonra birbirlerine düşman kesilen dolandırıcıların yükselişini ve çöküşünü anlatıyor.

The Harder They Fall

İntikam ateşiyle yanıp tutuşan kanun kaçağı Nat Love, hapisten yeni çıkan düşmanı, acımasız çete lideri Rufus Buck’ı alt etmek için kendi çetesini toplar.

4 Kasım

Amina

16. yüzyılda Nijerya’nın Zazzau bölgesinde yaşayan Amina, ailesinin krallığını savunmak için askerî beceri ve taktiklerden faydalanmalıdır. Gerçek bir öyküden uyarlandı.

Katil Avcıları 1. Sezon

Bu gerçek suç dizisinde meşhur seri katil davalarının arkasındaki dedektifler, olağanüstü gayretlerinin dehşet verici, tüyler ürpertici ayrıntılarını açıklıyor.

5 Kasım

Benim Adım Yara

Azimli bir savcı, ortadan kaybolan 13 yaşındaki bir gencin davasını saplantı hâline getirir ve bu gizemi çözmek için her yolu dener. Gerçek bir olaydan uyarlandı.

Biz Büyümedik

İzini kaybettiği eski sevgilisinden aldığı arkadaşlık teklifinin ardından bir adam 90’larda yaşadığı keyifli zamanları anımsar. Mirai Moriyama başrolde.

Glória 1. Sezon

1968’de ufak bir Portekiz kasabası, Özgür Avrupa Radyosu’nda çalışan imtiyazlı bir mühendisin Soğuk Savaş entrikalarına bulaşmasıyla casuslar, yalanlar ve sırlarla dolar.

Kulüp 1. Kısım

Kulüp – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

1950’lerin kozmopolit İstanbul’unda bir anne, sorunlu geçmişi yüzünden yetiştiremediği asi kızıyla yeniden bağ kurmak için bir gece kulübünde çalışmaya başlar.

Love Hard

Bir flört uygulamasında ruh eşiyle tanışan Los Angeleslı yazar, Noel’de adama sürpriz yapmak için ülkenin öbür ucuna uçtuğunda sahte profille kandırıldığını anlar.

Narcos: Mexico 3. Sezon

Guadalajara Karteli’nin yükselişinin gerçek öyküsünü anlatan bu yeni ve cesur Narcos hikâyesinde, Meksika’daki uyuşturucu savaşının 1980’lerdeki doğuşuna tanıklık edin.

Neredesin Marta? Mini Dizi

Marta del Castillo adlı gencin ortadan kaybolması İspanya’da büyük gündem yaratmıştı. Ailesi, arkadaşları ve polis hâlâ çözülemeyen bu davaya dair görüşlerini aktarıyor.

Aşk Benim Soyadım

Yeni evli bir çift, eşsiz bir iş fırsatı nedeniyle ayrı yaşamak zorundadır. Ama bu uzak mesafeli evlilik zorluk ve tersliklerin yanı sıra şamatayı da beraberinde getirir.

Sıfırdan Zirveye

Gerçek bir öyküden uyarlanan bu film, hayatlarındaki engelleri bir bir aşan rekortmen Paralimpik sporcu So Wa-wai ve annesinin ilişkisini konu alıyor.

Big Mouth 5. Sezon

Romantik itiraflar, öfke dolu konuşmalar ve kötü niyetli dedikodular havada uçuşurken aşk böcekleri ve nefret solucanları Bridgeton Ortaokulu tayfasının kalbine giriyor.

The Unlikely Murderer Mini Dizi

Bu dizi, İsveç Başbakanı Olof Palme’nin uğradığı suikastın görgü tanığı olduğunu iddia eden bir adamın aslında cinayet zanlısı olması ihtimalini konu alıyor.

7 Kasım

League of Legends: Arcane (Her hafta 2 bölüm)

Arcane – Final Fragmanı
Netflix Türkiye / Youtube

Piltover ve Zaun kentleri arasındaki sert çatışmanın ortasında iki kız kardeş, büyülü teknolojiler ve birbirine zıt inanışlar arasındaki savaşın karşı cephelerinde yer alır.

Sahtekar (), Western Stars, Little Man (Küçük Adam), Terminator Salvation (Terminatör: Kurtuluş), Terminator 3: Rise of the Machines (Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi), Sniper: Reloaded (Kesin Nişancı: Ölümcül Hedef), Sparkle (Işıltılı Hayatlar), Dangerous Beauty (Tehlikeli Güzellik), Transformers, Transformers: Revenge of the Fallen (Transformers: Yenilenlerin İntikamı), Transformers: Dark of the Moon (Transformers: Ay’ın Karanlık Yüzü), Transformers: The Last Knight (Transformers 5: Son Şövalye), Harriet (Harriet: Özgürlük Ateşi) ve Göklerin Hâkimi (The Aviator) ise 1-7 Kasım 2021 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön