1-7 Nisan Netflix Rehberi

Osmosis, Bitter Daises gibi yapımlarla kapattığımız Mart ayının ardından, Nisan’ın ilk haftası olan 1-7 Nisan 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında Unicorn Store, Chilling Adventures of Sabrina‘nın ikinci sezonu ve Bataklık gibi yapımların yanı sıra bir çok yerli film de bulunuyor.

Netflix Türkiye Nisan 2019

1 Nisan 2019

Ultraman: 1. Sezon

Yıldızlardan gelen bir kahraman, yıllar önce bu dünyadan huzur içinde ayrıldı. Şimdi, Ultraman‘in oğlu, Dünya’yı yeni bir uzaylı tehdidinden korumak için öne çıkmalı.

2 Nisan 2019

Kevin Hart: Irresponsible

İkinci kez evlenmiş üç çocuk babası Kevin Hart, kendi hatalarından ilham aldığı bu yepyeni stand-up gösterisinde kendi gibi olmanın boyunu aştığını kanıtlıyor.

3 Nisan 2019

Possessed: 1. Sezon

Gönülsüz bir kahin, psişik yeteneklerini kullanarak suç vakalarını çözmesine yardım etmek için, yufka yüreğini gizleyen sert polis dedektifiyle güçlerini birleştirir.

Ricardo Quevedo: Los amargados somos mas

Komedyen Ricardo Quevedo, sosyal medyanın ilişkilere nasıl zarar verdiğinden bir kadına almanın tehlikelerine kadar hayatın çeşitli zorluklarını ele alıyor.

4 Nisan 2019

RuPaul’s Drag Race: Untucked!

RuPaul’s Drag Race yarışmacılarıyla sahne arkasına geçin ve her bölümde podyum dışında neler yaşandığını öğrenin.

5 Nisan 2019

Unicorn Store

Sanat okulundan ayrılan ve tekdüze bir ofis işinde çalışan uçarı bir ressam olan Kit, bir tek boynuzlu ata sahip olma hayalini gerçekleştirme fırsatı yakalayacağı gizemli bir davetiye alır. Brie Larson‘ın hem yönettiği hem de başrolünde yer aldığı Unicorn Store, şu sıralar en merak ettiğim yapımlardan biri. İlk olarak 2017’de Toronto Uluslararası Film Festivali‘nde seyirci ile buluşan filmde Brie Larson‘a Samuel L. Jackson eşlik ediyor.

Chilling Adventures of Sabrina: 2. Kısım

Genç cadı Sabrina‘nın karanlıklar içindeki hikayesine kaldığımız yerden devam ediyoruz. İlk sezon iyiydi, kesin izlerim ama incelemesi gelir mi bilmiyorum.

Bataklık: 1. Sezon

Bir okulda yaşanan trajedinin Stockholm’ün zengin bir banliyösünü sarsmasının ardından görünüşte uyumlu bir genç, kendini cinayetten yargılanırken bulur.

Tijuana: 1. Sezon

Siyaset dünyasının önemli isimlerinden biri öldürüldüğünde, Frente Tijuana’nın gözü kara gazeteceliri gerçeği ortaya çıkarmak için hayatlarını riske atmaya çekinmezler.

Persona: 1. Koleksiyon

Eleştirmenlerce beğenilen Koreli yönetmenlerden dört eserlik eklektik bir koleksiyon. Her eserde farklı karakterleri keşfe çıkın.

Sıkı Oyun (Playing Hard)

Ubisoft ofislerine içeriden bir bakış sunan belgeselde tasarımcı Jason VandenBerghe, “For Honor” adlı video

Roman Empire: 3. Sezon (Caligula: The Mad Emperor)

Belgesel ile şaşaalı bir tarihi efsaneyi şık bir şekilde harmanlayan bu dizi, Komodus ve Jül Sezar’ın şiddet dolu saltanatlarını anlatıyor.

Gezegenimiz: 1. Sezon

Muazzam bir içeriği sahip olan bu çarpıcı belgeselde, gezegenimizin doğal güzelliğine şahit olurken iklim değişikliğinin tüm canlıları nasıl etkilediğini göreceksiniz.

Big Fish (Büyük balık), The Edge of Seventeen, Tamam mıyız?, Can Feda, İkimizin Yerine, Çakallarla Dans 4, Benim Adım Feridun, İftarlık Gazoz, Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı, Dönerse Senindir, Sonsuz Aşk, Alien Warfare, Hellboy, The Book of Henry (Henry’nin Defteri), Ash vs. Evil Dead: Sezon 2, Guilty Crown: Sezon 1, Home: Adventures with Tip & Oh: Sezon 1 ve 2, Money Monster (Para Tuzağı), The Mummy (Mumya), Heartland: Sezon 12 ise 1-7 Nisan 2019 haftası Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön