1-7 Şubat 2021 Netflix Rehberi

2021’in ilk yazısı ile karşınızdayız. 1-7 Şubat 2021 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında ilk bakışta dikkat çekenler ise; Katherine Heigl ve Sarah Chalke‘nin başrolünü paylaştığı Ateşböceği Yolu (Firefly Lane), John David Washington ve Zendaya‘nın yer aldığı siyah beyaz romantik drama Malcolm ve Marie, Aşk ve İsyan (L’ultimo paradiso) ve Invisible City (Cidade Invisível). Ayrıca her ne kadar aşağıdaki listede yer almıyor olsa da haftalık olarak yayınlanan yeni bölümleri ile Snowpiercer’ın 2. sezonunu unutmamak gerek.

2 Şubat 2021

Kozmik Kid: 1. Sezon

The Powerpuff Girls’ün yaratıcılarının hazırladığı yapımda, beş kozmik güç taşı bulan bir çocuğun kahraman olma hayalleri gerçek olur. Ancak kurtarıcı olmak göründüğü kadar kolay değildir ve tam bir iş birliği gerektirecektir.

Mighty Express: 2. Sezon

Kıvrak zekâ ve takım çalışması ile raylardaki sorunların üstesinden gelen tren ekibi Mighty Express ve onların çocuk dostlarıyla bir yolculuğa çıkın.

Tiffany Haddish Presents: They Ready: 2. Sezon

Tiffany Haddis tarafından özenle seçilen, birbirinden oldukça farklı altı komedyen, enerji dolu bir dizi gösteride kendilerine has keskin mizahlarını sergiliyor.

3 Şubat 2021

Ateşböceği Yolu (Firefly Lane) 1. Sezon

Ateşböceği Yolu – Resmi Tanıtım Fragmanı
Netflix Türkiye / Youtube

Ateşböceği Yolu’na genç kızken tanışan Tully ve Kate, inişler ve çıkışlarla dolu 30 yıl boyunca birbirinden hiç ayrılmayan iki yakın dost olur.

Black Beach

Gelecek vadeden bir avukat, bir mühendisi kaçıran eski arkadaşıyla pazarlık yapmakla görevlendirildiğinde geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalır.

Bütün Arkadaşlarım Öldü

Yılbaşı partisindeki bir grup arkadaşın üst üste yaşadığı olaylar; sırların açığa çıkmasına, kalplerin kırılmasına ve şoke edici bir sonuca yol açar.

4 Şubat 2021

Yin-Yang Ustası: Ölümsüzlük Rüyası

Şeytani bir canavar yüzlerce yıllık uykusundan uyanır. Şimdi Yin Yang Ustaları hem bir cinayeti çözmek hem de âlemlerini bir saray komplosundan korumak zorundadır.

5 Şubat 2021

Malcolm ve Marie

Yönettiği filmin galasından eve dönen bir yönetmen ve kız arkadaşı, için için büyüyen gerilimler ve acı veren açıklamalarla dolu bir gecede romantik bir hesaplaşma yaşar.

Aşk ve İsyan (L’ultimo paradiso)

1950’ler İtalyası’nda özgür ruhlu, tutkulu bir adam aşk, adalet ve daha iyi bir yaşam hayalleri kurarken yasak bir ilişki her şeyi mahveder.

Invisible City (Cidade Invisível) 1. Sezon

Ailesini sarsan trajedinin ardından, bir adam insanlar arasında yaşayan efsanevi varlıkları keşfeder ve gizemli geçmişini onlar sayesinde aydınlatabileceğini anlar.

Küçük Dev Kadınlar (Little Big Women)

Görüşmedikleri babalarının vefatıyla sarsılan bir aile, onun yokluğunda onun hayatından geriye kalanlarla da boğuşur.

Space Sweepers

Space Sweepers – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

2092’de uzay çöplerinin ve gerçekleşmesi zor hayallerin peşine düşen sıra dışı bir grup, masum bir insansıyı takas etmeye çalışırken korkunç sırları açığa çıkarır.

Strip Down, Rise Up

Vücutlarının ve hayatlarının kontrolünü kendi ellerine almak isteyen bir grup kadın, bir direk dansı programında hareket ile anlamın kesişme noktasını keşfe çıkıyor.

Çılgın Parti (Can’t Hardly Wait), Bizi Kötüden Koru, Morganlar Nerede? (Did You Hear About the Morgans), For Keeps, Bir Amerikan Efsanesi, Hayalet Süvari, Hayatın Benim (Taking Lives), Team America: World Police, İnanılmaz Örümcek Adam, Alacakaranlık, Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay – Tutulma- Şafak Vakti Bölüm 1 ve 2, Zig & Sharko, Hababam Sınıfı Kıbrıs’ta: Yaz Oyunları, Partners Justice, The Sinner ise 1-7 Şubat 2021 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön