1-7 Temmuz Netflix Rehberi

Sonunda Temmuz ayına gelebildik. Bu ay boyunca Netflix oldukça hareketli. En önemlisi Stranger Things ve La casa de papel yeni sezonları ile geri dönüyor. Ama bunlardan önce 1-7 Temmuz haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlara göz atalım.

Temmuz 2019 Netflix Türkiye
Netflix Türkiye / Youtube

1 Temmuz 2019

Katherine Ryan: Glitter Room

Katherine Ryan: Glittter Room Resmi Fragman
Netflix / Youtube

Turneden yeni dönen komedyen Katherine Ryan, Los Angeles’ta çekilen bu sivri stand up gösterisinde erkekler, kek satışları, kraliyet ailesi, DNA testleri ve daha fazlası hakkında konuşuyor.

3 Temmuz 2019

The Last Czars: 1. Sezon

20. yüzyılın başlarında sosyal ayaklanma Rusya’yı sardığında, Çar II. Nikolay’ın değişime direnmesi bir devrim başlatır ve bir hanedanı sona erdirir.

Yummy Mummies: 2. Sezon

Çekici Anneler anneliğe alışırken, seks hayatlarına heyecan katarken ve yeniden hamile kalmayı isteyip istemediklerini sorgularken aralarına yeni bir üye katılır.

4 Temmuz 2019

Stranger Things: 3. Sezon

https://youtu.be/9eiE7kL_Chw
Stranger Things 3. Sezon Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Kuduz fareler ve Sovyet casuslardan Yeni Kola ve yepyeni bir AVM’ye kadar Hawkins’de 1985 yazı yaşanıyor ve büyük değişiklikler kapıda. Sahi ilk iki sezonu hatırlıyor musunuz?

6 Temmuz 2019

Kendini Özgür Bırak (Free Rein) 3. Sezon

Los Angeles’ta yaşayan 15 yaşındaki Zoe, yaz tatilini İngiltere açıklarındaki bir adada, annesinin çocukluğunun geçtiği evde geçirir ve burada gizemli bir atla bağ kurar.

Kakegurui: 2. Sezon, Monty Python’s The Meaning of Life (Monty Python ve Hayatımın Anlamı), In Bruges (Brüj’da), Little Ghost, Running Wild, The Rundown, Out of Africa (Benim Afrikam), Silent Predators, Lifepod, Failure to Launch (Düş Yakamızdan), Deep Impact (Derin Darbe), Step Up (Benimle Dans Et), Resident Evil: Retribution (Ölümcül Deney: İntikam), Lawrence of Arabia: Restored Version (Arabistanlı Lawrence), Matilda, The Smurfs 2 (Şirinler 2), Fun with Dick & Jane (Dick ve Jane İşbaşında), Easy A (Adı Çıkmış), V for Vendetta, 300, Journey 2: The Mysterious Island (Gizemli Adaya Yolculuk), The Lone Ranger and the Lost City of Gold, Jonah: A VeggieTales Movie, The Croods (Crood’lar), 300: Rise of an Empire (300: Bir İmparatorluğun Yükselişi), Batman v Superman: Dawn of Justice (Batman ve Superman: Adaletin Şafağı), The Departed (Köstebek), Sully, King Arthur: Legend of the Sword (Kral Arthur: Kılıç Efsanesi), Annabelle, The Conjuring 2 (Korku Seansı 2), Swiped, Storage Wars: Northern Treasures: Sezon 2, School 2017: Sezon 1, Black Knight: The Man Who Guards Me: Season 1, The Accountant of Auschwitz, Flight (Uçuş), How High, It’s Complicated (İlişki Durumu: Karmaşık), Wanted, The Thing (Şey), Rabbids Invasion: Sezon 4, Cardcaptor Sakura: Clow Card, Cardcaptor Sakura: Sakura Card, The Milk System ise 1-7 Temmuz 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön