11 – 17 Şubat Netflix Rehberi

11 – 17 Şubat tarihleri arsında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar. Bu hafta eklenecekler arasında merakla beklediğim yapım ise The Umbrella Academy.

11 Şubat 2019

Lezzetlerin Kökenleri: 1. Sezon

Lezzetlerin Kökenleri‘nin 1. sezonunda (Flavorful Origins: Chaoshan Cuisine) Chaosan mutfağını tanıyacağımız Netflix‘in belgesel dizisi.

14 Şubat 2019

Dirty John: 1. Sezon

İş kadını Debra Newell’in, John Meehan adında bir sahtekarın, oyunlarına ve yalanlarına kapılarak hayatının altüst olmasını anlatan, gerçek bir olayı konu alan dizi.

Dating Around: 1. Sezon

Sırayla 5 farklı kişiyle kör randevuya çıkıp ikinci buluşmaya hak kazanacak doğru insanı bulmaya çalışan bir grup insanın yer aldığı reality show. Hem de 14 Şubat’ta.

Ken Jeong: You Complete Me, Ho

Bir stand-up gösterisi daha. Hemen hemen her hafta farklı bir stand-up gösterisinin eklendiği Netflix‘e bir içerik daha.

15 Şubat 2019

Dünyanın En Sıra Dışı Evleri: 3. Sezon

Ödüllü mimar Piers Taylor ve emlak meraklısı aktris Caroline Quentin, Dünyanın dört bir yanındaki sıra dışı evleri geziyor. İlk sezonunu severek izlediğim seri, eğer TLC, Lifetime gibi kanallardaki ev programları sizi kesmiyorsa bir de Netflix‘e göz atın.

The Umbrella Academy: 1. Sezon

https://youtu.be/q7b5q5DIang

İşte karşımızda haftanın, hatta ayın en çok beklenen yapımı The Umbralla Academy. Çizgiromandan uyarlanan dizide sıradışı yeteneklere sahip kardeşleri ve onların insanlığı koruma çabasını izleyeceğiz. İncelemesi spoilersız olarak 15 Şubat akşamı, yetişmezse 16 Şubat 18 Şubat günü hazır olur.

Ayrılmak İstiyorum

Bu hafta The Umbrella Academy‘den sonra bu hafta merak ettiğim ikinci yapım Ayrılmak İstiyorum. Ayrılmak istediğiniz eşinizden sevgilinizden sizin yerinize ayrılan, ilişki bitirici, iki sıkı dost Jen ve Mel’in arkadaşlıklarını konu alan Yeni Zelanda yapımı film. Eğlenceli görünüyor.

Yucatan

Rakip dolandırıcılar, İspanya’dan Meksika’ya giden bir gemide, piyango talihlisi bir adamı dolandırmaya çalışır. Sanırım bunu da izlerim.

Larry Charles Sunar: Komedinin Tehlikeli Dünyası: 1. Sezon

Komedi yazarı ve yönetmen Larry Charles’ın mizah arayışını konu edinen belgesel türündeki seri.

Ejderhalar Prensi: 2. Sezon

Sıra dışı bir keşfin ardından, iki insan prens ve bir elf suikastçı savaş halindeki ülkelerine barış getirmek için birlikte destansı bir yolculuğa çıkar.

Tüm bunlara ek olarak 12 Şubat 2019’da Homeland 7. sezon, 15 Şubat 2019’da Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest, Pirates of the Caribbean: At World’s End, Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (Karayip Korsanları serisinin 2 – 3 ve 4. filmleri, serinin son filmi 28 Şubatta), Arrow 6. sezon ve Star Trek: Discovery‘nin yeni bölümü eklenecek yapımlar arasında.

11 – 17 Şubat Netflix Rehberi” için bir görüş

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön