14-20 Ekim Netflix Rehberi

El Camino: Bir Breaking Bad Filmi, FRACTURED ve Insatiable‘ın 2. sezonuyla buluştuğumuz haftanın ardından merakla beklediğim Living with Yourself, The Laundromat gibi yapımların ekleneceği 14-20 Ekim 2019 haftası Netflix rehberine göz atalım.

15 Ekim 2019

Korsanlar!

Bencil bir korsan kaptan, Yılın Korsanı Ödülü’nü kazanmaya çalışır, ama herkesin can attığı bu ödülü kapmak için korkunç rakiplerini alt etmesi gerekir.

18 Ekim 2019

La casa de las flores: 2. Sezon

Bir kaybın yasını tutan de la Mora ailesi; satılan şirketlerini geri almaya çalışıyor, intikam planları yapıyor ve romantik çıkmazlara giriyor.

Living with Yourself: 1. Sezon

https://youtu.be/Dz4m-WsUE9o
Living With Yourself – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Hayattan bezmiş Miles, bir alışveriş merkezindeki spa’da tuhaf bir işlemden geçer ve uyandığında kendisinin daha iyi bir versiyonuyla yer değiştirmiş olduğunu fark eder.

The Laundromat

The Laundromat – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Sigorta sahtekârlığını araştıran dul bir kadın (Meryl Streep), Panama’da iki avukatın dünyanın mali sistemini istismar ettiğini açığa çıkarır.

Seventeen (Diecisiete)

Terapi köpeğini bulmak için ıslahevinden kaçan 17 yaşındaki bir genç, Cantabria’daki yolculuğu sırasında ağabeyi ve büyükannesiyle yeniden bağ kurar.

Upstarts

Hızla büyüyen yeni şirket dalgasından paylarına düşeni almaya kararlı üç üniversite öğrencisi, dünyayı değiştirirken milyonlar kazanmak için kolları sıvar.

Küçük Bhem ile Büyük Maceralar: Divali: 1. Sezon

Işık festivali tüm hızıyla sürerken coşup eğlenen ve azıcık da yaramazlık yapan Bheem’e kah evini süslerken kah tatlıları mideye indirirken eşlik edin.

Spirit Özgürce Koşuyor: Spirit Masalları

Lucky’nin ve tüm arkadaşlarının yer aldığı klipler ve kısa öykülerle, Spirit: Özgürce Koşuyor‘un eğlence ve macera dolu dünyasını yaşayın.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön