15-21 Kasım 2021 Netflix Rehberi

15-21 Kasım 2021 haftasında Netflix Türkiye’de yayınlanacak yapımlar arasında İşaretli Yerden Kesin, Kısaca Aşk, Cowboy Bebop, Hellbound ve Beni Çok Sev ilk bakışta dikkat çekenler.

16 Kasım 2021

StoryBots: Laugh, Learn, Sing – 1. Sezon

Alfabeyi şarkılar eşliğinde A’dan Z’ye öğrenen Beep, Boop, Bing, Bang ve Bo’ya siz de katılın!

Johnny Test: Mükemmel Köftenin Peşinde – İnteraktif Macera

Akşam yemeğinde babalarının “berbat köftesini” yemek istemeyen Johnny ve Dukey, mükemmel köftenin peşine düştükleri bu müthiş interaktif maceraya sizi de çağırıyor.

17 Kasım 2021

Christmas Flow – 1. Sezon

Ünlü bir rapçi ile azimli bir gazeteci Noel sırasında beklenmedik şekilde birbirine âşık olur. Acaba aralarındaki farklılıklara rağmen bu ilişkiyi yürütebilecekler mi?

Kaplan Kral: Cinayet, Kargaşa ve Delilik – 2. Sezon

Büyük kedi yetiştiriciliğinin yeraltı dünyasında geçen bu gerçek kiralık katil öyküsünde bir hayvanat bahçesi sahibi, ilginç karakterlerin ortasında kontrolden çıkıyor.

İşaretli Yerden Kesin -1. Sezon

Arkadaşlarıyla şehir dışına seyahat eden Romalı bir çizgi romancı, vicdanını temsil eden armadillo ile hayatının gidişatı ve muhtemel bir aşk üzerine kafa yorar.

18 Kasım 2021

Kısaca Aşk

Boşanmış avukat Ivana, karizmatik bir kalp cerrahına âşık olur ama aralarındaki boy farkı aile içinde gerginliğe yol açar. Acaba Ivana kalbinin sesini dinlemeye hazır mı?

Operasyon Hav Hav

Dünya tehlikeli bir hâl alınca çaresiz bilim insanları genetiği geliştirilmiş köpekleri yaşayabileceğimiz yeni bir gezegen bulmaları için uzaya gönderir.

The Princess Switch 3

Birbirine tıpatıp benzeyen Margaret ve Stacy, paha biçilmez bir Noel yadigârı çalınınca her bakımdan kendilerine benzeyen Fiona ile onun eski sevgilisinden yardım ister.

19 Kasım 2021

Beni Çok Sev

Bir mahkûm, kızıyla yeniden görüşüp kendini affettirmek için bir gardiyan eşliğinde memleketine gider, ancak öğrendiği trajik gerçek bu seyahati mahveder.

Blown Away: Noel

Beş eski yarışmacı, cam atölyesini Noel temalı tasarımlarla doldurmak için geri dönüyor. Para ödülünü kazanacak olan sanatçıyı gerçekten de harika bir Noel bekliyor!

Cowboy Bebop – 1. Sezon

Cowboy Bebop – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Tarz sahibi olsalar da daima parasızlık çeken ödül avcıları Spike, Jet ve Faye Güneş sisteminin dört bir yanında iş arar. Ama Spike’ın geçmişinden kaçmaları mümkün müdür?

Hellbound – 1. Sezon

Hellbound – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Doğaüstü varlıkların insanları kanlı bir şekilde cezalandırarak cehenneme mahkûm ettiği bir ortam, ilahi adalet temelinde kurulan dinî bir gruba zemin hazırlar.

Reflection of You

Başarılı bir ressamın kıskanılası hayatı, bir zamanlar arkadaşı olan ve eski hâline çok benzeyen zeki bir genç kadının tekrar ortaya çıkmasıyla dağılmaya başlar.

Tick, tick…BOOM!

Gelecek vadeden bir müzikal bestecisi, 20’li yaşları geride bırakmak üzereyken aşk, arkadaşlık ve çok geç olmadan büyük bir eser yaratmanın baskısıyla boğuşur.

Türünün Son İki Örneği

Tüylü ve sevimli iki yaratık yanlışlıkla geleceğe gider ve soylarının tükenmiş olduğunu öğrenir! Acaba donut şeklindeki bu ikili kendi türlerini kurtarabilecek mi?

20 Kasım 2021

New World

Bu reality programında ütopik bir adada kalan altı ünlü, son gün nakde çevirebilecekleri sanal para birimini kazanmak için stratejiler geliştirip birbirlerini baltalıyor.

Dalgalar (Waves), Kuroko’s Basketball: Last Game, Tek Başına Binlerce Mil, Troller, Öksüz Brooklyn, Forsaken, Son Ultimatom, Sihirli Dadı, Sarah Millician: Outsider, Madagaskar, Lucy, Hulk, Çevirmen, Crood’lar, Cadı, Aşkzede, Bir Gün (One Day), 8 Mil, Keeping Up with the Kardashians, Dolittle ise 15-21 Kasım 2021 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön