15-21 Nisan Netflix Rehberi

Black Summer, Huge in France, The Perfect Date, The Silence ve Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın? gibi yapımlarla buluştuğumuz haftanın ardından, 15-21 Nisan haftasında Netflix Türkiye kataloğuna yine bir çok yapım ekleniyor. İçlerinden Someone Great, Şanslı Per, The Ruthless ise merak ettiğim yapımlar. Birde Samantha! ikinci sezonu ile geri dönüyor.

15 Nisan 2019

Problem Nick: 1. Kısım (No Good Nick)

Genç bir üçkağıtçının uzaktan akrabaları olduğunu iddia ederek kapılarında belirmesinin ardından bir ailenin hayatı altüst olur.

16 Nisan 2019

Süper Öcüler Sonsuz Dostluk (Super Monsters Furever Friends)

İlkbaharın ilk gecesinde Süper Öcüler birlikte yemek yemek, eğlenmek, oynamak ve sevimli yeni hayvanlarıyla buluşmak üzere parkta bir araya gelir.

17 Nisan 2019

Franco Escamilla: Bienvenido al mundo

Komedyen Franco Escamilla, çocuklarına başları belaya girdiğinde ebeveynlik yapmaktan bahsediyor ve cinsiyet, arkadaşlık ve aşka dair fikirlerini paylaşıyor.

18 Nisan 2019

My First First Love

Yun Tae-o’nun bir grup arkadaşı, çeşitli kişisel nedenlerle onun evine taşınır. Burada aşkı, arkadaşlığı ve daha pek çok şeyi birlikte yaşarlar.

19 Nisan 2019

Samantha!: 2. Sezon

80’lerin çocuk yıldızı Samantha, şöhreti yeniden yakalamak için olmayacak işlere kalkışır. Henüz Samantha! ile tanışmadıysanız, Samantha! birinci sezon incelemesine göz atabilirsiniz.

Lunatics: 1. Sezon

https://www.youtube.com/watch?v=FapFfOZ64cE

Bu sahte belgesel, kendi kafalarına göre takılan altı eksantrik, bazen müstehcen ve uyumsuz kişisinin tuhaf yaşamını gözler önüne seriyor.

Cuckoo: 5. Sezon

Rachel’ın Amerikalı bir hippi ile evlenmesi düzgün İngiliz ailesi için tam bir sürpriz olur. Ancak bu, aileyi bekleyen sürprizlerden yalnızca ilkidir.

Someone Great

Müzik muhabiri Jenny, gafil avlandığı bir ayrılığın hemen ardından yeni bir başlangıca ve en yakın arkadaşlarıyla son bir maceraya hazırlanır.

Music Teacher

Küçük kasabanın mutsuz müzik öğretmeni, bir zamanlar ona aşık olan eski öğrencisi,memleketine hep olmak istediği yıldız olarak dönünce suçluluk ve pişmanlıkla boğuşur.

Şanslı Per (A Fortunate Man)

Yetenekli bir mühendis, zorlu geçmişinden kaçıp Kopenhag’ın elit kesiminde zenginlik ve başarı peşine düşer. Ancak onu ayakta tutan gururu, çöküşüne yol açmak üzeredir.

The Ruthless

İtalyan yapımı bu filmde, asi bir genç, 1980’lerde Milano’daki en azimli suçlulardan biri haline gelir.

Selection Day: 1. Sezon 2. Kısım

Radha ve Manju’nun umut ışığı büyük fırsatlara dönüşüyor ve çabaları nihayet meyve veriyor. Ancak yine de önemli bir soruya cevap bulmaları gerekiyor: Kader anı geldiğinde kime ihanet edecekler? Kendi kanlarından olana mı, yoksa kendilerine mi?

Brene Brown: Cesaret Çağrısı

Brene Brown, yetersizlik, korku ve belirsizlik tarafından sınırları çizilen bir kültürde, cesareti konfora tercih etmenin bedelini mizah ve empatiyle tartışıyor.

Rilakkuma and Kaoru: 1. Sezon

Hayatı biraz sıradan olabilir. Ama Kaoru, tüylü bir oyuncak ayı olan, sevimli derecede tembel oda arkadaşı Rilakkuma’ya kavuşmak için eve gitmeye can atıyor.

Les Miserables (Sefiller), Oblivion, Along Came Polly (Polly Gelince), About Time (Zamanda Aşk), Dünyanın Sonu, Yaratıcı Beyin, American Pie Presents: Beta House (Amerikan Pastası: Beta Evi), American Pie Reunion (Amerikan Pastası: Buluşma), Bean: The Ultimate Disaster Movie, Bridget Jones: The Edge of Reason (Birdget Jones 2: Mantığın Sınırı), Bridget Jones’s Diary (Bridget Jones’un Günlüğü), Bring It On: All or Nothing (Gençlik Ateşi Hep Ya Da Hiç), Amerikan Gansteri, Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant (Ucubeler Sirki: Vampirin Çırağı), Contraband (Son Vurgun), Couples Retreat (Arızalı Çiftler), Hulk, King Kong, Mother! (Anne!), The Wolfman (Kurt Adam) ise 15-21 Nisan 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön