16-22 Aralık Netflix Rehberi

Duyurulduğu ilk günden itibaren olumlu, olumsuz bir çok yorum ile karşı kaşıya kalan The Witcher ve Henry Cavill nihayet 20 Aralık Cumartesi günü izleyicisi ile buluşuyor.

17 Aralık 2019 Salı

Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys America!

Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys America! – Official Trailer
Netflix / Youtube

Ronny Chieng, bu stand-up gösterisinde modern Amerikan yaşamı ve diğer konularda fikirlerini paylaşıyor.

18 Aralık 2019 Çarşamba

Kedilere Bulaşmayın: İnternette Katil Avı: Mini Dizi

Kedilere Bulaşmayın: İnternette Katil Avı – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Sapkın bir suçlunun dehşet verici videolar paylaşmasının ardından insan avına çıkan bir grup amatör internet dedektifi, karanlık bir yeraltı dünyasının içine çekilir.

Soundtrack: 1. Sezon

Soundtrack – Official Trailer
Netflix / Youtube

Los Angeles’ta hayatı dolu dolu yaşayan iki başarısız sanatçı hakkındaki bu müzikal dizide aşk, kayıp ve dönüşüm getiren şans iç içe geçiyor.

19 Aralık 2019 Cuma

Twice Upon A Time: 1. Sezon

Bir adam yıkıcı bir ayrılıktan sonra gizemli bir paket alır. Geçmişe bir portal açan bu paket, ona eski eşini yeniden kazanması için bir şans verir.

Ultraviolet: 2. Sezon

Amatör dedektiflerden oluşan sanal bir topluluk, adalet arayışlarında suçları çözmek ve tuhaf arkadaşlar edinmek için teknolojiden faydalanır.

20 Aralık 2019 Cumartesi

The Witcher: 1. Sezon

The Witcher – Son Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Mutasyona uğramış bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt, insanların çoğunlukla yaratıklardan daha uğursuz olduğu, karmaşa içindeki bir dünyada kaderine doğru yol alıyor.

The Two Popes

Her ikisi de Oscar’a aday gösterilmiş olan yönetmen Fernando Meirelles ve senarist Anthony McCarten imzalı gerçek olaylardan uyarlanan bu film, Papa 16. Benedict ve geleceğin papası Kardinal Bergoglio arasındaki beklenmedik dostluğu ve en dramatik iktidar değişimlerinden birinin öyküsünü aktarıyor.

Uzay Yolcuları (Passengers, 17 Aralık Salı), Chief of Staff (17 Aralık Salı), Baskından Sonra (19 Aralık Perşembe), Salvation 2. Sezon (20 Aralık Cuma), Fırıncının Karısı (20 Aralık Cuma), Agent 1. Sezon (20 Aralık Cuma), Back of the Net (21 Aralık Cumartesi), Rick and Morty 4. Sezon (22 Aralık Pazar) ise 16-22 Aralık haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

16-22 Aralık Netflix Rehberi” için bir görüş

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön