16-22 Mart 2020 Netflix Rehberi

16-22 Mart 2020 Haftalık Netflix Rehberi

Koronavirüs sebebiyle evlerimizde kaldığımız şu günlerde en büyük yardımcımız, destekçimiz hiç şüphesiz streaming servisleri oluyor. En azından benim için bu durum bu şekilde.

16-22 Mart 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek içerikler arasında, Altered Carbon evrenini genişletecek olan anime versiyonu Altered Carbon: Resleeved, Madam C. J. Walker olarak bilinen Sarah Breedlove‘ın hayat hikayesinin anlatıldığı Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker‘ın yanı sıra Vampires, The Platform, The English Game, She, Ultras gibi farklı türde bir çok yapım bulunuyor.

16 Mart 2020

Patron Bebek Yine İş Başında: 3. Sezon

Popüler filmden uyarlanan bu animasyon dizisinde, Patron Bebek iş hayatının inceliklerini öğretmek için abisi Tim’i ofise getiriyor.

17 Mart 2020

Bert Kreischer: Hey Big Boy

Eskiden parti düşkünü olan komedyen Bert Kreischer; ebevenylikten, aile hayatından, silah ve ev hayvanı sahibi olmaya kadar bir çok farklı konudan bahsediyor.

19 Mart 2020

Altered Carbon: Resleeved

Altered Carbon: Resleeved – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Takeshi Kovacs, Latimar gezegeninde hem ciddi bir KTHK üyesiyle birlikte bir yakuza patronunun ölümünü araştırmak hem de bir dövmeciyi korumak zorundadır.

20 Mart 2020

Vampires: 1. Sezon

Yarı insan, yarı vampir olan Parisli genç, yeni ortaya çıkan güçleriyle ve ailevi sorunlarla baş etmeye çalışır. Bu sırada, gizli bir vampir topluluğu onun peşindedir.

The Platform

The Platform – Official Trailer
Netflix / Youtube

Üst kattakilerin alttakilere göre daha iyi beslendiği bir hapishanede bir adam, herkese yeterince yemek ulaşması için sistemde değişiklik yapmaya çalışır.

Feel Good: 1. Sezon

Stand-up komedyeni Mae Martin, hem ayık kalmanın zorluklarıyla uğraşıyor hem de eskiden heteroseksüel olan kız arkadaşıyla tutku dolu, yeni bir ilişkide yol alıyor.

Krala Mektup: 1. Sezon

Krala Mektup: 1. Sezon – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Eğitimdeki genç bir şövalye; krallığını kurtarmak için çıktığı epik yolculukta kadim kehanetler, sihirli güçler ve dönek yol arkadaşlarıyla uğraşır.

Cesaretin Var Mı?: 1. Sezon

Soğuk bir yeni amigo koçunun, Beth ve sadık dostu Addy liderliğindeki bir lise takımının başına geçmesiyle ilişkiler bozulur ve sadakatler sınanır.

Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker: Mini Dizi

Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Siyahi bir çamaşırcı, sefaleti geride bırakarak bir güzellik imparatorluğu kurar ve bileğinin hakkıyla milyonerliğe ulaşan ilk kadın olur.

The English Game: 1. Sezon

The English Game – Official Trailer
Netflix / Youtube

19. yüzyılda, sınıf ayrımının zırt taraflarında bulunan iki futbolcu, profesyonel ve kişisel çalkantılara rağmen bu oyunu ve İngiltere’yi ebediyen değiştirir.

Greenhouse Academy: 4. Sezon

Netflix’in gençlik dizisi Greenhouse Academy, 4. sezonu ile izleyicisi ile buluşuyor.

Ultras

Ultras – Official Trailer
Netflix / Youtube

Yaşlanan bir fanatik futbol taraftarı, kendisi ve genç bir takipçisi için yepyeni bir gelecek kurmaya çalışırken geçmişindeki gerçeklikle yüzleşir.

Kaplan Kral: Cinayet, Kargaşa ve Delilik: Mini Dizi

Kaplan Kral: Cinayet, Kargaşa ve Delilik – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Büyük kedi yetiştiriciliğinin yeraltı dünyasında geçen bu gerçek kiralık katil öyküsünde bir hayvanat bahçesi sahibi, ilginç karakterlerin ortasında kontrolden çıkıyor.

She: 1. Sezon

Mumbaili utangaç polis, bir uyuşturucu çetesini çökertmek üzere üstlendiği gizli görevde içindeki cinsel potansiyeli keşfeder ve bunu ipleri eline almak için kullanır.

Fangio: Makinelerin Terbiyecisi

Koruyucu donanım ve güvenlik önlemlerinin henüz kullanılmaya başlanmadığı 1950’lerin başında 5 dünya şampiyonluğu kazanan Formula 1 kralı Juan Manuel Fangio’nun hikayesi.

Buddi: 1. Sezon

Buddiler sihirli dünyalarında zıplıyor, fırıl fırıl dönüyor, kayıyor ve kıkırdıyor. Üstelik bunları yaparken onlar yeni şeyler öğrenip arkadaşlığın neşesini paylaşıyor.

Dino Girl Gauko: 2. Sezon

Ortaokul öğrencisi Naoko sinirlendiğinde öfkeli dinozor Gauko’ya dönüşür. Arkadaşları, uzaylılar ve çok daha fazlası sayesinde onun hayatı tuhaf olaylarla dopdoludur.

Archibald’ın Maceraları: 2. Sezon

Gamsız tavuk Archibald, günlük işlerini yapmayı hatırlayamasa da eğlenmeyi asla unutmaz. Ne de olsa hayat bir maceradır!

21 Mart 2020

J-Style Trip

Megastar Jay Chou, müzik ve sihir numaralarıyla dolu bu programda ünlü arkadaşlarıyla birlikte dünyayı geziyor.

Kara Komik Filmler, Kalifat, Realms, Koyun Shaun: Mossy Bottom Çiftliğinden Maceralar, Free Fire ise 16-22 Mart 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön