2-8 Aralık Netflix Rehberi

Aralık ayının ilk haftası, 2-8 Aralık 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında V Wars ve Marriage Story öne çıkıyor.

4 Aralık 2019

Let’s Dance

Yetenekli olsa da kendine güvenmeyen bir hip hop dansçıcıs, ekibinin dağılmasının ardından Paris’te bir bale okulunda ders vermeye başlar ve bir balerin adayına aşık olur.

Magic for Humans: 2. Sezon

Magic for Humans: Season 2 – Official Trailer
Netflix / Youtube

Justin Willman iyi niyetli sihri kahkahayla birleştiriyor. Sokaktaki insanları şaşkına çeviren oyunlardan özenle hazırlanan onlarca numaraya kadar hepsi burada.

5 Aralık 2019

V Wars: 1. Sezon

V Wars – Official Trailer
Netflix / Youtube

Vampirler, vampirler, vampimler… Kurbanlarını kan emen yaratıklara çeviren bir hastalık, bir doktor ve en yakın arkadaşını karşı karşıya getirir. Jonathan Maberry ve Alan Robinson‘ın çizgi romanından uyarlanan V Wars‘da Dr. Luther Swann rolünde ise Ian Somerhalder‘ı izliyoruz.

Noel Prensi: Kraliyet Bebeği

Noel Prensi: Kraliyet Bebeği – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Noel, Aldovia’ya mükemmel bir hediye getirir: bir kraliyet bebeği. Ama önce Kraliçe Amber, kayıp bir barış anlaşmasını bulup ailesine ve krallığına yardım etmelidir.

Home for Christmas: 1. Sezon

Home For Christmas – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

İlişki durumu hakkında bitmek bilmeyen yorumlardan bıkan müzmin bekar Johanne, Noel’de eve götürecek bir erkek arkadaş bulmak için 24 günlük bir ava çıkar.

Apache: La vida de Carlos Tevez: 1. Sezon

Carlos Tevez’in hayatını sert bir geçeklikle dramatize eden yapım, onun korkunç şartlara rağmen futbol yıldızı oluşunu anlatıyor.

6 Aralık 2019

Virgin River: 1. Sezon

Yeni bir başlangıç arayışındaki bir hemşire, Los Angeles’tan kuzey Kaliforniya’nın uzak bir kasabasına taşınır. Burada hiç beklemediği durumlar ve kişilerle karşılaşır.

Marriage Story

Marriage Story – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Dağılan bir evliğin ve birlikte kalan bir ailenin dokunaklı ve şefkatli bir şekilde işlendiği, başrolünde ise Scarlett Johansson ve Adam Driver’in yer aldığı Marriage Story, Oscar’a adayı film yapımcısı Noah Baumbach tarafından yönetildi.

Three Days of Christmas: 1. Sezon

Dört kız kardeş, her biri Noel Günü’nde yaşanan üç farklı zaman diliminde, aile draması ve sırlarıyla başa çıkmaya çalışıyor.

The Confession Killer: Mini Dizi

The Confession Killer – Official Trailer
Netflix / Youtube

Cinayetten yargılanan Henry Lee Lucas adlı bir serseri, yüzlerce cinayeti daha itiraf eder. Bu belgesel dizi, onun itiraflarının ardındaki gerçeği inceliyor.

Glow Up: 1. Sezon

Bu yarışma programında makyaj sanatçısı adayları, güzellik sektöründe kariyer yapma fırsatı elde etmek için renkli zorlukları aşmaya çalışıyor.

Triad Princess: 1 Sezon

Güçlü bir mafya babasının şamatacı kızı, bir yolunu bulup bir ünlünün koruması olmasının ardından bir televizyon yıldızının hayatını altüst eder ve aşkı bulur.

Fuller House: 5. Sezon

Fuller House 5. Sezon 1. Kısım – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Tanner ailesinin maceraları devam ediyor. Dj Tanner-Fuller, kardeşi Stephanie ve arkadaşı Kimmy ile aynı evi paylaıp, üç oğlunu onların yardımıyla büyütüyor.

Kedilere Bulaşmayın: İnternette Katil Avı

Tarihin internet üzerinde gerçekleşen en büyük insan avını anlatan bu belgesel dizisinde, bir katil internetin birinci kuralını çiğner: kedilere bulaşmayın.

Spirit Özgürce Koşuyor: Spirit’in Noel Hikayeleri

Düşen bir kaya ve büyük bir kar fırtınası yüzünden seyahat planları aksayan Lucky ve arkadaşları, Noel için eve zamanında dönmenin bir yolunu bulmalıdır.

Phantom Thread, Meet the Adebanjos, Saaho, Bir Sindirella Hikayesi, Uğur Böceği, Phantom Thread ise 2-8 Aralık 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön