2-8 Eylül Netflix Rehberi

Yaza veda ettiğimiz, Eylül ayının ilk haftası olan 2-8 Eylül 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek içerikler arasında Elite’in 2. sezonu, The Spy ve The Bletchley Circle: San Francisco gibi yapımlar bulunuyor.

Netflix Türkiye Eylül 2019
Netflix Türkiye / Youtube

5 Eylül 2019

Ainori Love Wagon: African Journey

Love wagon gene yollarda! Yedi yabancı, Afrika kıtası boyunca yolculuğa çıkarak insanlığın kökenlerinin bulunduğu topraklarda aşkı arıyor.

6 Eylül 2019

Elite 2. Sezon

Elite 2. Sezon Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Sınıf arkadaşlarının ölümünün ardından bir öğrenci kayboluyor, ittifaklar değişiyor, yeni arkadaşlar geliyor ve karanlık sırların saklanması zorlaşıyor.

The Spy

The Spy Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Bu drama dizisinde, İsrail’in en seçkin casusu olan ve 1960’larda Suriye hükümetine sızmayı başaran Eli Cohen’in dudak uçuklatan gerçek hikayesi anlatılıyor.

Jack Whitehall: Travels with My Father: 3.Sezon

Neşeli komedyen Jack Whitehall ve tutucu babası Michael, aralarındaki bağı güçlendirmek için yabancı topraklarda sıra dışı ve eğlenceli seyahatlere çıkarlar.

Archibald’ın Maceraları: 1. Sezon

Gamsız tavuk Archibald, günlük işlerini yapmayı hatırlamasa da eğlenmeyi asla unutmaz. Ne de olsa hayat bir maceradır!

Modest Heroes: Ponoc Short Films Theatre

Üç kısa animasyon hikaye: su atında kendi başlarına hayatta kalan iki kardeş, yumurtaya ciddi alerjisi olan bir çocuk, toplumun geri kalanı için görünmez olan bir adam.

7 Eylül 2019

Geostorm (Uzaydan Gelen Fırtına)

Hava koşullarını kontrol eden bir uydu sistemi aniden bozulunca bir bilim insanı, Dünya’da gerçekleşebilecek iklim felaketini önlemek için zamanla yarışmak zorunda kalır.

A Ghost Story (Bir Hayalet Hikayesi)

Trafik kazasında ölen bir adamın ruhu karısıyla birlikte yaşadığı evde sıkışıp kalınca geçmişin ve geleceğin kapıları açılmaya başlar.

8 Eylül 2019

The Bletchley Circle: San Francisco: 1. Sezon

Son derece yetenekli iki İngiliz dedektif, Amerikalı meslektaşlarıyla bir araya gelir ve bir dizi cinayeti araştırmak için şifre çözme becerilerini kullanır.

Transformers Rescue Bots Academy: Sezon 1, Öldür Beni Sevgilim, Troy, Suicide Squad, The Intern, Blood Diamond, Better Call Saul: Sezon 4, Trophy (Ganimet), The Modest Heroes of Studio Ponoc ise 2-8 Eylül haftasında (Ve 1 Eylül) Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
%d blogcu bunu beğendi: