2-8 Eylül Netflix Rehberi

Yaza veda ettiğimiz, Eylül ayının ilk haftası olan 2-8 Eylül 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek içerikler arasında Elite’in 2. sezonu, The Spy ve The Bletchley Circle: San Francisco gibi yapımlar bulunuyor.

Netflix Türkiye Eylül 2019
Netflix Türkiye / Youtube

5 Eylül 2019

Ainori Love Wagon: African Journey

Love wagon gene yollarda! Yedi yabancı, Afrika kıtası boyunca yolculuğa çıkarak insanlığın kökenlerinin bulunduğu topraklarda aşkı arıyor.

6 Eylül 2019

Elite 2. Sezon

Elite 2. Sezon Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Sınıf arkadaşlarının ölümünün ardından bir öğrenci kayboluyor, ittifaklar değişiyor, yeni arkadaşlar geliyor ve karanlık sırların saklanması zorlaşıyor.

The Spy

The Spy Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Bu drama dizisinde, İsrail’in en seçkin casusu olan ve 1960’larda Suriye hükümetine sızmayı başaran Eli Cohen’in dudak uçuklatan gerçek hikayesi anlatılıyor.

Jack Whitehall: Travels with My Father: 3.Sezon

Neşeli komedyen Jack Whitehall ve tutucu babası Michael, aralarındaki bağı güçlendirmek için yabancı topraklarda sıra dışı ve eğlenceli seyahatlere çıkarlar.

Archibald’ın Maceraları: 1. Sezon

Gamsız tavuk Archibald, günlük işlerini yapmayı hatırlamasa da eğlenmeyi asla unutmaz. Ne de olsa hayat bir maceradır!

Modest Heroes: Ponoc Short Films Theatre

Üç kısa animasyon hikaye: su atında kendi başlarına hayatta kalan iki kardeş, yumurtaya ciddi alerjisi olan bir çocuk, toplumun geri kalanı için görünmez olan bir adam.

7 Eylül 2019

Geostorm (Uzaydan Gelen Fırtına)

Hava koşullarını kontrol eden bir uydu sistemi aniden bozulunca bir bilim insanı, Dünya’da gerçekleşebilecek iklim felaketini önlemek için zamanla yarışmak zorunda kalır.

A Ghost Story (Bir Hayalet Hikayesi)

Trafik kazasında ölen bir adamın ruhu karısıyla birlikte yaşadığı evde sıkışıp kalınca geçmişin ve geleceğin kapıları açılmaya başlar.

8 Eylül 2019

The Bletchley Circle: San Francisco: 1. Sezon

Son derece yetenekli iki İngiliz dedektif, Amerikalı meslektaşlarıyla bir araya gelir ve bir dizi cinayeti araştırmak için şifre çözme becerilerini kullanır.

Transformers Rescue Bots Academy: Sezon 1, Öldür Beni Sevgilim, Troy, Suicide Squad, The Intern, Blood Diamond, Better Call Saul: Sezon 4, Trophy (Ganimet), The Modest Heroes of Studio Ponoc ise 2-8 Eylül haftasında (Ve 1 Eylül) Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön