20-26 Mayıs Netflix Rehberi

20-26 Mayıs 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında High Seas (Alta Mar), WHAT / IF, Rim of the World ve The Perfection gibi merakla beklediğim bir çok yapım bulunuyor.

20 Mayıs 2019

Prince of Peoria: 2. Kısım – Netflix Orijinal Dizisi

Hayatı normal çocuklar gibi yaşamak isteyen bir prens, krallığından ayrılır ve kimliğini gizleyerek bekar bir anne ve onun çalışkan oğluyla yaşamaya başlar.

21 Mayıs 2019

Wanda Skyes: Not Normal

Wanda Skyes bu eğlenceli stand-up gösterisinde siyaset, reality programları ve mezara kadar götüreceği sır hakkında son derece açık konuşuyor.

22 Mayıs 2019

İki Mutfağın Hikayesi – Netflix Orijinal Yapımı

Meksikolu yıldız restorancı Gabriela Camara, benzer bir menü ve alışılmadık derecede samimi bir mutfak kültürü ile San Francisco’da Cala adlı kardeş bir restoran açar.

23 Mayıs 2019

Slasher: 3. Sezon – Netflix Orijinal Dizisi

Antolojik korku dizisinde, kudurmuş seri katiller arkalarında bir kıyım bırakırken bir sonraki kurbanları hayatta kalma mücadelesi veriyor.

24 Mayıs 2019

High Seas (Alta Mar) – Netflix Orijinal Dizisi

1940’larda İspanya’dan Brezilya’ya seyahat eden lüks bir gemide bir dizi gizemli ölüm gerçekleştikten sonra, iki kız kardeş rahatsız edici bazı aile sırlarını keşfeder.

She’s Gotta Have It: 2. Sezon – Netflix Orijinal Dizisi

Yıldızının parlamasını sağlayan filmden uyarlanan bu Spike Lee dizisinde Nola Darling, üç aşığını idare ederken kendine ve hayallerine sadık kalmaya çalışıyor.

WHAT / IF: 1. Sezon – Netflix Orijinal Dizisi

İdealist bir bilim insanı ve kocası, kadının tıbbi teknoloji startup’ı için çaresizce kaynak ararken esrarengiz bir yatırımcı ile korkunç bir anlaşma yapar.

Rim of the World – Netflix Filmi

Uzaylılar gezegene saldırdığında bir yaz kampında mahsur kalan ve hiçbir ortak noktası olmayan dört genç, dünyayı kurtarmak için tehlikeli bir göreve çıkar.

The Perfection – Netflix Filmi

Sürprizlerle dolu bu korku-gerilimde, eskiden umut vaad eden bir müzik dahisi önceki hocalarıyla yeniden temas kurar. Ancak onlar yetenekli bir öğrenciyle meşguldür.

Joy – Netflix Filmi

Avusturya’daki Nijeryalı seks işçisi, borcunu bitirmek üzeredir. İsteksiz bir acemiyi eğiten kadın, daha hızlı özgürleşmesini sağlayacak bir yolun riskini değerlendirir.

After Maria – Netflix Filmi

Maria kasırgası nedeniyle evlerinden olan Porto Rikolu üç kadın, New York’taki federal ev yardımının süresi dolarken ailelerini bekleyen belirsizliklerle baş eder.

Ghostbusters: Answer the Call, Zero, The Man Who Feels No Pain ise 20-26 Mayıs 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön