21-27 Ekim Netflix Rehberi

23 Ekim 2019

Breakfast, Lunch & Dinner: 1. Sezon

Breakfast, Lunch & Dinner – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Ünlü konuklar, dünyanın dört bir yanındaki şehirlerin mutfağını ve kültürünü keşfetmek için Şef David Chang’e katılıyor.

Kuşlarla Dans

Şahane tüylerini kabartmaktan mükemmel kur dansları yapmaya kadar bu cennet kuşları, bir eş bulma umuduyla en iyi hareketlerini sergiliyor.

24 Ekim 2019

Daybreak: 1. Sezon

https://www.youtube.com/watch?v=zJ7qYaO7AaA
Daybreak – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Bu mizahi drama dizisinde, kıyamet sonrası Los Angeles’ta hayatanın en güzel günlerini yaşayan bir genç zombilerle ve Mad Max tarzı çetelerle dolu kıyamet sonrası dünyada yol alırken kayıp aşkını bulmaya çalışıyor.

25 Ekim 2019

Brotherhood (Irmandade): 1. Sezon

Abisinin Brezilya’da giderek güçlenen bir suç örgütünün lideri olduğunu öğrenen dürüst bir avukat, ahlaki bir dönüm noktasına gelir.

The Kominsky Method: 2. Sezon

The Kominsky Method: 2. Sezon – Official Trailer
Netflix / Youtube

Oyuncu koçu Sandy Kominsky ve yakın dostu Norman Newlander yaşlanmanın inişli çıkışlı yollarında ilerlerken birbirlerinin hayatına renk katmaya devam ediyor.

Greenhouse Academy: 3. Sezon

Kabul edildikleri elit yatılı okulda genç kardeşlerHayley ve Alex’i rekabet, aşk ve yakın zamanda kaybettikleri anneleriyle ilgili bir gizem beklemektedir.

David Letterman ile Sıradaki Konuğum: Shah Rukh Khan

Dave, “Bollywood’un Kralı” Shah Rukh Khan ile buluşmak için Hindistan’a gidiyor. İkili ayrıca New York’ta sahnede gerçekleştirdikleri sohbette birçok konuya değiniyor.

Twilight (Alacakaranlık), The Twilight Saga: New Moon (Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay), The Twilight Saga: Eclipse (Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma), The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 1 (Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1)

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön