22-28 Nisan Netflix Rehberi

Samantha!’nın 2. sezonu, Someone Great, Ruthless ve Şanslı Per gibi yapımları izlediğimiz bir haftanın ardından, 22-28 Nisan haftasında Netflix Türkiye Kataloğuna eklenecek yapımlar arasında Hakan:Muhafız‘ın ikinci sezonu ve yeni korku dizisi Chambers yer alıyor.

22 Nisan 2019

Pinky Malinky: 2. Kısım – Netflix Orijinal Dizisi

Pinky Malinky, sosis olarak doğması dahil her şeye iyi tarafından bakıyor. Yanına en iyi arkadaşlarını alan bu minik sosis, hayatı dolu dolu yaşıyor.

Küçük Singham Londra’da

Küçük Singham, kraliçeyle tanışmak için Londra’dadır; ama meşhur Kohinoor Elması çalınınca çocuk polis, şehir çapında çılgın bir hırsız avına çıkar.

23 Nisan 2019

I Think You Should Leave with Tim Robinson: 1. Dizi – Netflix Orijinal Dizisi

Çok sayıda konuk yıldızın yer aldığı bu sıra dışı skeç komedi dizisinde olağan etkileşim diye bir şey yok.

13 Going on 30 (Keşke Otuz Olsam) – 2004

Popüler olmayan bir genç, doğum günü partisinde her şey ters gidince 30 yaşında olmayı diler ve uyandığında aradan 17 yıl geçtiğini fark eder.

24 Nisan 2019

Bonding: 1. Sezon – Netflix Orijinal Dizisi

Ek iş olarak dominatrikslik yapan New Yorklu bir lisansüstü öğrencisi, lisedeyken en iyi dostu olan gey arkadaşını asistanı olarak tutar.

26 Nisan 2019

Hakan: Muhafız 2. Sezon – Netflix Orijinal Dizisi

Günümüz İstanbul’unda yaşayan ve kadim bir gizli birlikle olan bağını keşfeden genç bir adam, şehri ölümsüz bir düşmandan -artık düşmanlar- kurtarmak için maceraya atılır. Hakan: Muhafız‘ın ilk sezon incelemesi blogda yok. İncelemesini yazmam için yoğun -sadece bir kişi- istek var. Ama kısaca ilk sezonu oldukça beğendiğimi ve ikinci sezonu merakla beklediğimi söyleyebilirim.

Chambers: 1. Sezon – Netflix Orijinal Dizisi

Kalp nakli sonrası korkunç hayaller ve şeytani dürtülerin peşini bırakmadığı bir genç, donörünün gizemli ölümünün ardındaki gerçeği ortaya çıkarmaya çalışır. Uma Thurman‘ın başrolünde yer aldığı Chambers, merakla beklediğim bir yapım. Öyle ki The Haunting of Hill House‘dan daha korkunç olacağı söyleniyor. İncelmesi en kısa zamanda gelir. Ve tabi uykusuz gecelerde. Fragman hakkındaki görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

The Intervention (Müdahale) – 2016

Hafta sonunu şehir dışında beraber geçirmek için buluşan dört çift, bir çifte evlilik müdahalesinde bulunmaya çalışırken herkes duygularını özgürce ortaya dökmeye başlar.

Street Food: 1. Cilt – Netflix Orijinal Serisi

Bu yapımda, sokak yemekleri üzerine küresel bir kültür yolculuğuna çıkıp leziz yemekleri yapan insanların öykülerini izliyoruz.

ReMastered: Devil at the Crossroads – Netflix Orijinal Yapımı

Gizemle bürülü blues sanatçısı Robert Johnson, Amerika müziğine damgasını vurdu. Şimdi ailesi, eleştirmenler ve meşhur hayranları, müziğin ardındaki gerçek adamı arıyor.

She-Ra ve Güç Prensesleri: 2. Sezon – Netflix Orijinal Dizisi

Asker Adora, bulduğu sihirli kılıç sayesinde efsanevi kahraman She-Ra kimliğine bürünür.

Voltron: Efsanevi Koruyucu: 1. Sezon – Netflix Orijinal Dizisi

Beş sürpriz kahraman ve uçan robot aslanları, evreni kötülükten kurtarmak ve mega güçlere sahip Voltron‘ı oluşturmak için birlik oluyor.

Önümüzdeki hafta görüşmek üzere. Hafta boyunca blogu ziyaret ederek film ve dizi incelemelerine göz atabilirsiniz.

22-28 Nisan Netflix Rehberi” için bir görüş

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön