23-29 Eylül Netflix Rehberi

Uzun bir aradan sonra nihayet blogda I-Land (😥) ve The Dark Crystal: Age of Resistance (😎) incelemeleri ile bir şeyler yayınlayabildim. Önümüzdeki hafta da farklı yazılar ile karşınızda olacağım ama öncesinde 23-29 Eylül 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlara göz atalım. Benim merak ettiklerim ise The Politician ve Ayın Gölgesinde (In the Shadow of the Moon).

23 Eylül 2019

Team Kaylie

Yasayla başı derde giren genç yıldız Kaylie Konrad, mahkeme kararının ardından sosyal medya şöhretini geride bırakıp bir ortaokul doğa kulübü lideri olarak kaosa dalar.

24 Eylül 2019

Jeff Dunham: Beside Himself

Ünlü komedyen Jeff Dunham eski dostlarıyla beraber Dallas’ta sahneye çıkıyor.

25 Eylül 2019

Glitch: 3.Sezon

Yerel halktan yedi kişi açıklanamaz biçimde sapasağlam olarak mezarlarından kalkınca bir polis memuru ve doktor büyük bir gizemle karşı karşıya kalır.

Soyut Düşünce: Tasarım Sanatı (Abstract: The Art of Design) 2.Sezon

Soyut Düşünce: Tasarım Sanatı – 2. Sezon Fragmanı
Netflix Türkiye / Youtube

Çeşitli disiplinlerde çalışan en yenilikçi tasarımcıların zihnine adım atın ve tasarımın günlük hayatın her yönünü nasıl etkilediğini öğrenin.

Kuşçular (Birders)

Birders (Kuşçular) – Main Trailer
Netflix / Youtube

Amerika – Meksika sınırının her iki yanındaki kuş gözlemcileri, dünyanın en güzel kuş türlerinden bazılarını gözetmek ve korumak için duydukları çoşkuyu paylaşıyor.

26 Eylül 2019

Explained: 2.Sezon

Explained: Season 2 – Main Trailer
Netflix / Youtube

Milyarder patlaması. Athleisure modası. Tarikatların cazibesi. Ünlülerin anlatıcılık yaptığı bu dizide güncel olayları ve sosyal trendleri keşfe çıkın.

The Politician

https://youtu.be/AH20G6gt3D0
The Politician – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Payton, çocukluğundan beri, bir gün Amerika Birleşik Devletleri başkanı olacağından emin. Ama ilk önce en tehlikeli siyasi ortam olan lisede yolunu bulmak zorunda.

Skylines

Skylines Official Trailer
Netflix / Youtube

Bir hip hop müzik prodüktörü, yeni anlaştığı plak şirketi sahibinin gangster kardeşi sürgünden dönüp kendi payını istediğinde organize suç dünyasının ortasında kalır.

Ayın Gölgesinde (In the Shadow of the Moon)

Ayın Gölgesinde (In the Shadow of the Moon) – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Bu bilim kurgu gerilimde bir Philadelphia polisi, suçları ay döngüsüne göre işleyen, yakalanması güç bir seri katili bulma görevini yönetiyor.

27 Eylül 2019

Ejderhalar: Kurtarıcı Ekibi: 1. Sezon

İkiz kardeşler Dak ve Leyla ile ejderha arkadaşları, hayatlarını diğerlerini kurtararak, evleri Huttsgalor’u savunarak ve bu sırada bol bol eğlenerek geçiriryor.

29 Eylül 2019

Tiny House Nation: 2. Cilt

Sunucu John Weisbarth ve uzman Zack Giffin, küçük evlerini maksimum yaratıcılık ve tarzla inşa etmek isteyen müstakbel ev sahipleriyle buluşuyor.

Deliha 2, Resurrection: Ertugrul: Sezon 5, Brooklyn Nine-Nine: Sezon 5 ise 23-29 Eylül 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar arasında yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön