25 Kasım – 1 Aralık Netflix Rehberi

Kasım ayına veda ettiğimiz 25 Kasım – 1 Aralık haftasının Netflix açısından, en önemli olayı sanırım The Irishman. Bir önceki hafta yayınlanan High Seas 2. Sezon ve Nobody’s Looking 1. Sezon incelemelerine de göz atabilirsiniz.

26 Kasım 2019

Süper Öcüler Noel’i Kurtarıyor

Noel süsleri yüzünden Şeytan Asası Çamlığı’nda elektrikler kesilir. Sonra Henri ve Glorb, Noel Baba’nın geyiklerini kaybeder. Süper Öcüler, Noel’i kurtarabilecek mi?

True: Kış Dilekleri

Buz diyarından gelen bir buz kristali Gökkuşağı Krallığı’ndaki her şeyi ve orada yaşayanları donduruyor! True, Kış Dileği Festivali’ni ve arkadaşlarını kurtarabilecek mi?

Mike Birbiglia: The New One

Komedyen Mike Birbiglia, evebeynliğe giden duygusal ve fiziksel yolculuğunu aktaran gülünç ancak etkileyici tek kişilik gösterisiyle Broadway’de.

27 Kasım 2019

The Irishman

The Irishman – Son Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci’nin rol aldığı Martin Scorsese filminde savaş sonrası Amerika’da organize suç dünyası bir tetikçinin gözünden anlatılıyor.

Atlantique

Dakar’ın bir banliyösünde 17 yaşındaki Ada, genç inşaat işçisi Souleiman’a âşık olur. Denizde kaybolan Souleiman, bir süre sonra mahalleye döner.

Broken: 1. Sezon

Bu araştırmacı belgesel dizisi, popüler tüketim ürünlerinin üretim ve pazarlamasındaki aldatmacanın nasıl ağır sonuçları olabileceğini gösteriyor.

28 Kasım 2019

Mytho: 1. Sezon

Kendini tükenmiş hisseden ve değerinin bilinmediğini düşünen çalışan bir anne, eşinin onu aldattığından şüphelenir ve ilgisini yeniden çekmek için hasta numarası yapar.

Noel Telaşı

Noel Telaşı – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Noel’in hemen öncesinde lüks yaşantılarına veda etmek zorunda kalan dul bir radyo DJ’i ve dört şımarık çocuğunun kemerleri sıkıp el ele vermesi gerekiyor.

Merry Happy Whatever: 1. Sezon

Merry Happy Whatever – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Los Angeleslı başarısız müzisyen, Philadelphia’daki 10 günlük Noel ziyaretinde yeni kız arkadaşının aksi babasının ve tuhaf kardeşlerinin kalbini kazanmaya çalışıyor.

Lugar de Mulher: 1. Sezon

Brazilya’dan dört komedyen; cinsellik, siyaset, din ve anneliği ele alıyor ve kadının yerinin, canının istediği yer olduğunu kanıtlamayı amaçlıyor.

Levius: 1. Sezon

Genç Levius, amcasının rehberliğinde acımasız metal boks dünyasında yükselir. Ringin dışındaki güçlerin gözü, onun üzerindedir.

29 Kasım 2019

Tatlı Telaş:Noel Heyecanı: 1. Sezon

Noel temalı yemek yarışması, “Tatlı Telaş” programında sevdiğiniz her şeyi bu kutlamaya yakışan neşeli ve keyifli bir dokunuşla bir araya getiriyor.

The Movies That Made Us: 1. Sezon

Bu gişe rekortmeni filmler, bizi bir araya getirdi ve bize güzel anlar yaşattı. Bu filmleri ortaya çıkaran oyuncular, yönetmenler ve sektörün içinden isimlerle tanışın.

Chip ve Potato: 2. Sezon

Sevimli köpüş Chip, bir fare olan gizli arkadaşı Potato’nun yardımıyla anaokuluna başlıyor, yeni arkadaşlar ediniyor ve yeni şeyler deniyor.

1 Aralık 2019

Dead Kids

Asosyal bir genç, bir grup uyumsuz tiple birlikte okulun küstah zengin çocuğunu kaçırmayı tasarlar. Ancak kurdukları plan, kısa sürede ölümcül bir hal alır.

The Bounty Hunter (Ödül Peşinde), Bir Sindirella Hikayesi, Think Like a Man (Erkek Aklı), Jerry Maguire (Yeni Bir Başlangıç), Miss You Already (Seni Şimdiden Özledim), Pet Sematary (Hayvan Mezarlığı), Heidi 1. Sezon, Sonora: Şeytanın Otoyolu, Beni Deli Etme, Guatemala: Maya Uygarlığının Kalbi, Keskin Nişancı, Swept Away (Hırçın Aşk), Çok Yaşa, Kral Julien: 5. Sezon, Arı Maya, Suits: 1. Sezon, Çok Yaşa, Kral Julien: Sürgün: 1. Sezon, Sonic X, Görünmez Savaşçı, Action Point, Lego Friends: Kızlar Görevde: 1. Sezon, Pixels ise 25 Kasım – 1 Aralık haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön