30 Mart – 5 Nisan 2020 Netflix Rehberi

30 Mart – 5 Nisan 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında hiç şüphesiz en çok beklenen La Casa de Papel‘in 4. sezonudur. Coffee & Kareem, The Iliza Shlesinger Sketch Show, Nailed It!: 4. Sezon ise yine bu hafta içerisinde yayınlanacak diğer öne çıkan yapımlardan.

Nisan 2020 Netflix Rehberi
Netflix Türkiye / Youtube

1 Nisan 2020

The Iliza Shlesinger Sketch Show: 1. Sezon

The Iliza Shlesinger Sketch Show – Official Trailer
Netflix / Youtube

Komedyen Iliza Shlesinger; tuhaf karakterler, muzip sosyal eleştiriler ve popüler kültür esprilerinden oluşan eğlenceli ve hicivsel bir karışımla karşınızda.

Nailed It!: 4. Sezon

Nailed It! Season 4 – Official Trailer
Netflix / Youtube

Kötü yemekleriyle ünlü sıradan aşçılar 10.000 dolar ödül için yenebilir sanat eserlerini yeniden yaratıyor. Biraz reality yarışma programı biraz rezalet.

Sunderland ‘Til I Die: 2. Sezon

Bu belgesel dizisi, İngiliz futbol kulübü Sunderland’i Premier Lig’den küme düştükten sonra toparlanmaya çalıştığı 2017-2018 sezonu boyunca takip ediyor.

3 Nisan 2020

La Casa de Papel: 4. Kısım

La Casa de Papel: 4. Kısım – Tanıtım Fragmanı
Netflix Türkiye / Youtube

Sanırım açıklama yapmama gerek yok. La Casa de Papel 4. sezonu ile geri dönüyor.

La Casa de Papel: Fenomen

“La Casa De Papel”in başarı öyküsünü konu alan film, dizinin kahramanları profesör ve sevimli hırsızların nasıl dünyayı kasıp kavurduklarını anlatıyor.

Coffee & Kareem

Coffee & Kareem – Official Trailer
Netflix / Youtube

Kurallara bağlı Detroitli dedektif Coffee, kız arkadaşının sorunlu oğluyla yakınlık kurmaya çalışırken bir suç komplosunu ortaya çıkarınca belaya sebep olur.

Spirit Özgürce Koşuyor: 1. Kısım

Prestijli Palomino Bluffs Binicilik Akademisi’nde yaşamak ve eğitim almak için Miradero’yu arkalarında bırakan Lucky ve arkadaşları için yeni bir dönem başlıyor.

Yıldız Kız: 1. Sezon

Farklı farklı kötü adamlar ortaya çıktığında 8 yaşındaki Zoey, minik süper kahraman Yıldız Kız’a dönüşme gücüne sahiptir. Günü Kurtarmak, onun her gün yaptığı bir şeydir!

Rampage: Büyük Yıkım, The Core (Kor), Get Hard (Sert Ol), Community, Babamın Ceketi, Hanna, Yürüyen Şato, Bridge to Terabithia (Terabithia Köprüsü), Küçük Deniz Kızı Ponyo, Click, Hatfields & McCoys Bad Blood, Bizi Hatırla, Tepedeki Ev, Rüzgar Yükseliyor, Yüreğinin Sesi, Pom Poko, Endless Love (Sonsuz Aşk), And You Thought Your Parents Were Weird! (Babam Robot), Maşa ve Koca Ayı 3. Sezon, The Crooked Man, Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory Doll, The Dog Who Saved Easter, Marnie Oradayken, Enough (Yeter), The Windsors, Maudie, Nightcrawler (Gece Vurgunu) ise 30 Mart – 5 Nisan 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar arasında yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön