4 – 10 Mart Netflix Rehberi

4 – 10 Mart 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar.

Bu hafta eklenecek yapımlar arasında beklenti sıralaması yapacak olursam; After Life, The Order, Lady J, Walk. Ride. Rodeo., Juanita ve Formula 1 şeklinde sayabilirim. Bu saydığım yapımların incelemeleri yayınlandıktan kısa bir süre sonra blogda yer alacak.

5 Mart 2019

Secret City: Under The Eagle 2. Sezon

Skandalları ortaya çıkaran amansız bir gazeteci, hayatını ve kariyerini tehlikeye atarak Avustralya’nın siyasi kulislerinde gerçek ve şeffaflık için mücadele ediyor.

7 Mart 2019

The Order

Belgrave Üniversitesi 1. sınıf öğrencisi Jack Morton, efsanevi gizli bir topluluğa katılır ve kendisini karanlık aile sırlarının yanı sıra, kurt adamlar ve kara büyücüler arasındaki bir savaşın ortasında bulur.

8 Mart 2019

Formula 1: Drive to Survive

Formula 1’in perde arkasına benzersiz bir erişime sahip olduğunu söyleyen bu belgesel dizide, takımlar, sürücüler ve ailelerin yaşadıklarını izliyoruz.

Shadow

Trajik bir kayıp yaşayan ve ender görülen acı hissetmeme bozukluğu bulunan eski bir polis, Johannesburg polisini elinden kaçan suçluları yakalamak üzere kolları sıvar.

After Life

Eşi Lisa’nın vefatının ardından Tony, hayatından vazgeçmiş, insanlara kötü davranan, kendine ve diğer insanlara önem vermeyen birine dönüşür. Çevresindeki dostları ise onun eski hali dönmesi için çabalar.

Lady J

Şehvet düşkünü bir markiyle yaşadığı aşk istemediği bir şekilde geliştiğinde Madam de la Pommeraye, genç bir kadının yardımıyla intikam planını uygulamaya koyar.

Juanita

Yaşadığı hayatın içinde sıkışıp kalmış olan Juanita, kendi için bir karar alır ve onu bir yerde, bir şeylerin beklediğini umarak her şeyi bırakıp bir yolculuğa çıkar.

Walk. Ride. Rodeo.

Gerçek bir hikayeden uyarlanan Walk. Ride. Rodeo.’da geçirdiği kaza sonucunda bacaklarını kullanamayan Amberley Snyder’ın üniversite bursu ve hayali olan profesyonel rodeo kariyeri tehlikeye girer ancak hayallerinden vazgeçmeyen Amberley, yarışlara katılmak için elinden geleni yapar.

The Letters, The Angry Birds Movie, Tears of the Sun, The Meddler, Disney High School Musical 3: Senior Year, Disney Tarzan yine 4 – 10 Mart haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön