4-10 Mayıs 2020 Netflix Rehberi

Into the Night, Hollywood, Dangerous Lies gibi yapımlarla geçen bir haftanın ardından 4-10 Mayıs 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğunda Dead to Me‘nin 2. sezonu, mini dizi The Eddy, Valeria ve 18 Hediye gibi farklı türde bir çok yapım karşımıza çıkıyor.

5 Mayıs 2020

Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

New York’ta sahneye çıkan Jerry Seinfeld, konuşma ile mesajlaşmayı ve kötü açık büfeler ile sözüm ona “harika” restoranları ve sihirli Pop Tartlarını karşılaştırıyor.

6 Mayıs 2020

Workin’ Moms: 4. Sezon

Anneler çocuklarını, eşlerini, işlerini ve en önemlisi kendilerini savunmaya başladıklarında değişim rüzgârları esmeye başlar.

Benim Hikayem (Becoming)

Benim Hikayem – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Michelle Obama’nın hayatına, umutlarına ve diğerleriyle kurduğu bağlara göz atan bu samimi belgeselde, eski first lady’ye “Benim Hikayem” turnesinde katılın.

7 Mayıs 2020

Scissor Seven: 2. Sezon

İlk sezonunu izlemekte olduğum Scissor Seven’ın ikinci sezonu da geliyor. Makas kullanmada yetenekli bir Yedi ve arkadaşının maceralarını konu alan yetişkinlere yönelik anime serisi.

8 Mayıs 2020

The Eddy: Mini Dizi

The Eddy – Official Trailer
Netflix / Youtube

Günümüz Parisi’nin renkli ve çok kültürlü mahallelerinde geçen The Eddy, zor durumda olan bir barın sahibini, barın orkestrasını ve şehirde karşılaşacakları tehlikeleri merkezine alıyor.

Dead to Me: 2. Sezon

Dead to Me 2. Sezon – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Jen ve Judy, arka bahçelerindeki kanlı sürprizin ardından hayatlarına devam edip bir yandan da karanlık bir sırrı gizli tutmak için çabalar. Kasabaya yeni gelen sürpriz bir ziyaretçi ve peşlerini bırakmayan Dedektif Perez yüzünden ise hayatlarında hiç olmadıkları kadar riskle boğuşurlar.

İkinci sezon öncesinde henüz izlememiş olanlar ve hatırlamak isteyenler için Dead to Me 1. sezon incelemesi blogda mevcut.

Valeria: 1. Sezon

Valeria – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

İşinde ve evliliğinde kriz yaşayan bir yazar, kendilerini keşfetmekte olan üç yakın dostuna sığınarak onlardan destek alır. Elisabet Benavent’in romanlarından uyarlandı.

18 Hediye (18 regali)

Ölümcül bir kansere yakalanan hamile bir kadın, doğmamış kızına her doğum gününde bir tane açması için 18 duygusal hediye bırakır.

The Hollow: 2. Sezon

Büyülü portallar, kafa karıştırıcı bilmeceler ve korkunç yaratıklarla dolu garip bir dünyada uyanan üç genç, eve dönüş yolunu bulmak için iş birliği yapar.

Restaurants on the Edge: 2. Sezon

Üç yemek ve tasarım uzmanı, dünyanın dört bir yanındaki başarısız restoranları kurtarma görevlerine devam eder. Biraz cesaret ve bolca tadilatla mucizeler yaratılabilir.

Rust Valley Restorers: 2. Sezon

Klasik araba koleksiyoncusu Mike Hall, arkadaşı Avery Shoaf ve oğlu Connor Hall, klasik arabaları restore edip kar elde etme umuduyla ellerinden gelen her şeyi yapıyor.

Çiko Bonbon: Yetenekli Maymun: 1. Sezon

Çeşitli aletleri ve mühendislik zekasını kullanan maymun teknisyen Chico Bon Bon ve Onarım Timi, Blunderburg sakinlerine tüm sorunlarını çözmede yardım ediyor.

Love Aaj Kal, Anchor Baby, The Gentleman, Nobody’s Fool (Kül Yutmaz), Lola Igna, Malang, Mamma Mia! Here We Go Again (Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz), Spider Man Homecoming (Örümcek-Adam: Eve Dönüş), Sí, Mi Amor, Su ve Ateş ise 4-10 Mayıs 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar arasında yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön