8-14 Nisan Netflix Rehberi

Quicksand (Bataklık) ve Unicorn Store gibi yapımlarla buluştuğumuz, geride kalan Nisan ayının ilk haftasının ardından; 8-14 Nisan haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında Black Summer, Huge in France ve Special gibi dizilerin yanı sıra The Silence, The Perfect Date, Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın? gibi filmler mevcut.

10 Nisan 2019

Liss Pereira: Reteniendo liquidos

Hamile olan Liss Pereira seks, aşk, çekicilik ve modern ilişkilerde söylediğimiz yalanlar hakkında gülünç ve rahatsız edici gerçekleri paylaşıyor.

Doğaya Karşı Mücadele: 1. Sezon (You vs. Wild)

Netflix‘in daha önce Minecraft: Hikaye Modu, Çizmeli Kedi: Büyülü Kitaptan Kaçış ve Black Mirror: Bandersnatch yapımları gibi interaktif dizi olan Doğaya Karşı Mücadele‘de Bear Grylls‘in dünyadaki en çetin yerlerde hayatta kalmasına, başarıya ulaşmasına ve görevleri tamamlamasına yardım etmek için karar alıyoruz. Kendisi hayatta kalma mücadelelerinde yedikleri ve içtikleri ile oldukça meşhur. Başına gelecekler ise az çok belli.

11 Nisan 2019

Black Summer – Netflix Orijinal Dizisi

Z Nation evreninde geçen Black Summer, zombi istilasının karanlık ilk günlerinde, birbirlerini hiç tanımayan insanlar, hayatta kalıp sevdiklerine dönmek için gereksindikleri gücü bulmak üzere bir araya gelir. Zombi kıyametini konu alan dizileri bir süre sonra zombiden çok hayatta kalanlarla uğraşır vaziyete geliyor. Fragmanına göre Black Summer‘da şehirdeyiz, olaylar yeni başlıyor ve aksiyon bolca mevcut. Bakalım.

12 Nisan 2019

Huge in France: 1. Sezon – Netflix Orijinal Dizi

Fransa‘da son derece ünlü olan komedi yıldızı Gad Elmaleh, oğluyla yeniden bağ kurmak için Los Angelas‘a taşınır. Ama tüm şöhreti ve ünü geride Fransa‘da kalır. İyi duruyor, incelemesi gelir.

Special: 1. Sezon – Netflix Original Dizisi

Serebral palsi hastası, eşcinsel bir genç adam, sonunda kendi istediği yaşamın peşinden gitme umuduyla izole hayatının dışına çıkar.

The Silence – Netflix Filmi

Sesle avlanan ölümcül yaratıkların saldırısı altındaki dünyada, bir genç ve ailesi şehrin dışında saklanmaya çalışır ve gizemli bir tarikatla karşılaşır. Sen bir yerden tanıdık geliyorsun ama dur bakalım. (A Quiet Place, Bird Box)

Film beklenenden önce 10 Nisan’da yayınlandı.

The Perfect Date – Netflix Filmi

Üniversite için para kazanmak isteyen bir liseli, sahta sevgili olarak hizmet sunduğu bir uygulama piyasaya sürer. Ama gerçek duygular ortaya çıkınca işler karışır.

Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın? – Netflix Filmi

(¿A quién te llevarías a una isla desierta? / Who Would You Take to a Deserted Island?)

Uzun bir süredir ev arkadaşı olan dört gencin hayatı, birlikte geçirdikleri son geceyi kutlarken ortaya çıkan bir sırla aniden altüst olur.

A Land Imagined – Netflix Filmi

Singapur’da bir polis, sabahlara kadar gizemli bir video oyunu oynayan Çinli, göçmen bir inşaat işçisinin ortadan kaybolmasını araştırır.

Francesco de Carlo: Cose di Questo Mondo

Milano‘da sahneye çıkan Francesco De Carlo; kötü alışkanlıkları, din, siyaset ve dünyayı dolaşmanın kendisine öğrettikleri ile ilgili samimi görüşlerini dile getiriyor.

Küçük Bheem ile Büyük Maceralar: 1. Sezon (Mighty Little Bheem)

Masum bir ufaklığın sınırsız merakı ve olağanüstü gücü, yaşadığı küçük Hint kasabasında türlü türlü haylazlıklara ve maceralara yol açıyor.

Ölümlü Dünya, Kardeşim Benim, Kardeşim Benim 2, Ay Lav Yu Tuu, Yok Artık!, Şansımı Seveyim, Seni Seviyorum Adamım, Oflu Hoca’nın Şifresi 2, Senden Bana Kalan, Nadide Hayat, Goat (Kurban), Liv and Maddie: Sezon 3, Cars 3 (Arabalar 3), The Devil’s Own (Sessiz Düşman) ise 8-14 Nisan 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

8-14 Nisan Netflix Rehberi” için bir görüş

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön