8-14 Temmuz Netflix Rehberi

Haftalık Netflix listesinin biraz geç kaldığının ve bir süredir bloga yeni yazı eklemediğimin farkındayım. Bu hafta içerisinde bir çok yeni içerik geliyor. Öncesinde, 8-14 Temmuz haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlara bakacak olursak; Point Blank, Kidnapping Stella ve 4L (4 latas) ilgi çekici duruyor. Extreme Engagement ve Taco Günlükleri‘ne ise kesinlikle bir göz atacağım.

10 Temmuz 2019

Parchis: Müziğin Renkli Çocukları (Parchís: El documental)

1980’lerde bir kayıt şirketi tarafından kurulan, ilk ona giren şarkıları ve popüler filmleriyle büyük başarı yakalayan İspanyol çocuk grubu Parchis kamera karşısında.

Family Reunion: 1. Sezon

Family Reunion 1. Sezon Fragman
Netflix / Youtube

McKellan ailesi Seattle’dan Georgia’nın küçük bir kasabasına taşındığında Güney’deki yaşam ve geleneksel büyükanne ile büyükbaba, onların şehirli tarzlarına meydan okurç

11 Temmuz 2019

Cities of Last Things

Sondan başa doğru ilerleyen bu distopik hikayede, karmaşık bir geçmişe sahip bir adam, onlarca yıl önce kendisine kötülük yapanlardan intikam alıyor.

12 Temmuz 2019

You Me Her: 4. Sezon

Bağlılık töreniyle evlenen Emma, Jack ve Izzy ebeveyn olmaya hazırlanırken banliyöde yaşama fikrini değerlendirir.

Extreme Engagement: 1. Sezon

Nişanlı bir çift, bir yıllık bir süre boyunca sekiz farklı kültürün evlilik geleneklerini keşfedecekleri bir yolculuğa çıkıp bağlılıklarını test ediyor.

Blown Away: 1. Sezon

Cam üfleme sanatıyla heykel yapımında usta olan on sanatçı, 60 bin dolarlık ödülü almak ve şampiyon olmak için kıyasıya bir rekabet içinde.

Kidnapping Stella

Sokakta kaçırılıp fidye için tutulan elleri ve ağzı bağlı bir kadın, onu kaçıran maskeli iki kişinin özenli planlarını bozmak için sınırlı güçlerini kullanır.

Point Blank

Point Blank Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Acil servis hemşiresi bir adam, hamile karısını kurtarmak için yaralı bir cinayet zanlısıyla iş birliği yaparak zamana, rakip suçlulara ve hain polislere karşı mücadele verir.

4L (4 latas)

Ölmekte olan arkadaşlarıyla yeniden görüşmeyi uman iki eski dost, yanlarına onun dargın olduğu kızını da alarak İspanya’dan Mali’ye yaptıkları çöl yolculuğunu tekrarlar.

Taco Günlükleri (Taco Chronicles) 1. Sezon

En popüler taco türlerinin çoğu uzun bir geçmişe ve pek bilinmeyen, zengin bir tarihe sahiptir. Bu aydınlatıcı ve iştah açıcı yemek macerasında taco’ları keşfe çıkın.

3 Altında: Arcadia Hikayeleri (3 Below: Tales of Arcadia) 2. Kısım

Arcadia’da hâlâ mahsur olan soylu uzaylı kardeşler Aja ve Krel, eve dönmenin yolunu aramaya devam ederken General Morando, Dünya’yı istila etmek için bir plan yapar.

Bay Peabody ve Meraklı Sherman: 3. ve 4. Sezon

Bay Peabody ile Sherman, zaman yolculuğu yapan tarihi konuların ve canlı izleyicilerin yer aldığı deli dolu gece programlarını havalı bir teras katında sunuyorlar.

True Tunes: Neşeli Şarkılar (True Tunes: Songs) 1. Sezon

Kısa, neşeli müzik videolarından oluşan bu eğlenceli seri, klasik çocuk şarkılarına modern bir yorum getiriyor. True ve arkadaşlarıyla birlikte şarkı söyleyin!

8-14 Temmuz Netflix Rehberi” üzerine 2 görüş

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön