Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın? (¿A quién te llevarías a una isla desierta?) İnceleme

Görsel: Netflix

Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın? (¿A quién te llevarías a una isla desierta? / Who Would You Take to a Deserted Island?) İspanyol yapımı Netflix filmi.

Beraber yaşadıkları, aynı evi paylaştıkları sekiz koca yılın ardından 4 iyi arkadaş; Eze (Pol Monen; Amar, Yetkisiz Bir Hayat), Marcos (Jamie Lorente; La casa de papel, Elite), Celeste (Andrea Ros; If I Hadn’t Met You, Termodinamik Yasaları) ve Marta (Maria Pedraza; La casa de papel, Elite, Amar) için ayrılık zamanı gelmiştir. Hayallerine giden, kendi yollarına ayrılmadan önce dört arkadaş evlerinde geçirdikleri son geceyi kutlayıp, sarhoş olup bitirmeye karar verirler.

Her şey son derece iyi giderken, içlerinden birinin sorduğu “Issız bir adaya Düşsen yanına alacağın iki kişi kim olurdu?” sorusu içlerinde bastırılmış olan duyguların, söylenen yalanların, saklanan gerçeklerin gün yüzüne çıkmasına sebep olacak olayların fitilini ateşler. Bu eğlenceli soru bir anda değişir ve iki kişi olan kontenjan birden tek kişiye düşer.

Yönetmenliğini Jota Linares‘in yaptığı Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın?, yine Jota Linares’in tiyatro oyunundan Paco Anaya tarafından senaryo haline getirilmiş. Fragmanı ile sizi baş başa bırakacağım film, gençlerin özellikle yeni bir hayata geçiş yaptıkları yaşlarda yaşadıkları kaygılarını, düş kırıklarını ele alıyor. Ayrıca bizde üniversitenin bitişi falan çok normal olmuş ya.

Son olarak sen, ıssız bir adaya düşsen yanına kimi alırdın?

Kapak görseli: Netflix

Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın? (¿A quién te llevarías a una isla desierta?) İnceleme” üzerine 2 görüş

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön