Netflix Nisan 2023 Rehberi

Nisan ayında Netflix Türkiye’de pek çok yeni içerik yayınlanacak. War Sailor ile başladığımız Nisan ayına BEEF ile devam ederken yerli yapımlar Boğa Boğa ve Aahhh Belinda, yeni sezonuyla Sweet Tooth ve daha bir çok yapım ay içerisinde karşımıza çıkacak.

2 Nisan 2023

War Sailor: Mini Dizi

Norveçli denizcilerin 2. Dünya Savaşı’nda karşılaştıkları acımasız koşulları yönetmen Gunnar Vikene’nin gözünden aktaran dizide Kristoffer Joner ve Pal Sverre Hagen başrollerde.

4 Nisan 2023

İmza

Bu yarışmada, genç sanatçılar hayatlarının anlaşmasını imzalamak için Rauw Alejandro, Nicki Nicole ve Yandel gibi Latin müzik efsanelerini etkilemek zorunda.

My Name Is Mo’Nique

Mo’Nique, stand-up gösterisinde ırkçı bir öğretmenine direnmesinden büyükannesinin seks uyarısına kadar her konudan bahsediyor.

5 Nisan 2023

Lewis Capaldi: How I’m Feeling Now

Bu samimi ve kapsamlı belgesel, Lewis Capaldi’nin internette ünlü olan hırslı bir gençten Grammy adayı pop yıldızına nasıl dönüştüğünü anlatıyor.

6 Nisan 2023

BEEF

BEEF – Resmi Fragman
Youtube / Netflix Türkiye

Başarısız bir müteahhit ve hüsrana uğramış bir girişimci, trafikte kavga eden iki yabancıyken, en karanlık dürtülerinin esiri olan iki düşmana dönüşür.

Gerçek Aşk Nerede?

Aşkı arayan dört bekâr, gerçek ve sanal dünyada bağ kurdukları kişilerle aşkın iniş çıkışlarını keşfe çıkıyor. Acaba tercihleri sanal aşktan mı yoksa gerçeklikten mi yana olacak?

7 Nisan 2023

Aaahh Belinda

Bir şampuan reklamı çekiminde kendini gizemli bir şekilde bambaşka bir hayatın içinde bulan ünlü oyuncu Dilara, kendi kimliğini geri kazanmak için bu hayatı mükemmel oynamalıdır.

Chupa

Meksika’daki ailesini ziyaret eden yalnız bir çocuk, büyükbabasının çiftliğinde saklanan efsanevi bir yaratıkla arkadaşlık kurar ve hayatının macerasına atılır.

Mulberry Sokağı’nın Kralları: Aşk Oyunu

Eski bir polis, Büyükanne Chetty’yi kaçırınca Ticky ve Baboo, kendilerini çılgın bir kurtarma görevinin içinde bulur. Üstelik işin içinde değerli bir kolye de vardır.

Şimdilik Her Şey Yolunda

Bir gazetecinin hayatı, erkek kardeşini kanundan kaçırması ve farkında olmadan ailesini bir uyuşturucu baronunun acımasız planına bulaştırmasıyla kaosa sürüklenir.

Transatlantik

1940’ta Marsilya’da iki Amerikalı ve müttefikleri, 2. Dünya Savaşı’ndan kaçmaya çalışan sanatçılara, yazarlara ve diğer mültecilere yardım etmek için kurtarma operasyonu düzenler.

8 Nisan 2023

Açlık

Genç ve yetenekli bir sokak yemekleri aşçısı, eğitim almak için kötü şöhretli ve acımasız bir şefin yanına gitmeyi kabul eder. Burada, sınırlarını zorlaması gerekecektir.

Divorce Attorney Shin

Kişisel bir trajedi nedeniyle avukat olan bir piyanist, müvekkillerinin davayı kazanması için her türlü yola başvurarak boşanmanın karmaşık dünyasını keşfeder.

12 Nisan 2023

Görevimiz Memleket

Varşova’daki milliyetçi bir grubun üyesi, tutkulu, sol görüşlü bir aktivistle yasak bir aşk yaşar ve bir dizi şaşırtıcı olaya yol açar.

İnsan Avı: Boston Maratonu Bombalı Saldırısı

Bir şehri dehşete sürükleyen trajediye ve iki erkek kardeşe yeni bir ışık tutan yapımda arşiv görüntüleri, canlandırmalar ve özel röportajlar yer alıyor.

Fena Kaynana: 2. Sezon

Pandeminin başından beri ailesiyle yaşayan işgüzar Isadir, beceriksiz oğlunun ve rakip gördüğü gelininin hayatını karıştırmak için elinden geleni yapar.

13 Nisan 2023

Florida Man: Mini Dizi

Borç içinde yüzen, gözden düşmüş bir polis karanlık bir görev için memleketi Florida’ya döner ve kendini hem çılgın hem de ölümcül bir hazine avının ortasında bulur.

Kanıt Peşinde Koşan Bir Atlet Alex Schwazer

Doping yaptığı gerekçesiyle spordan men cezası alan Olimpiyat madalyalı yürüyüşçü Alex Schwazer, onu suçlayanlardan birinin yardımıyla pistlere geri dönmeye çalışır.

Obsession

Londralı saygın bir cerrahın, oğlunun nişanlısıyla olan yasak ilişkisi zamanla erotik bir saplantıya dönüşürken hiçbirinin hayatı eskisi gibi olmayacaktır.

14 Nisan 2023

Görüngü

Paranormal olayları araştıran orta yaşlı üç kadın, liderleri Peder Pilón’un ortadan kaybolmasından sonra zorluklarla karşılaşır. Hepta Grubu’nun gerçek öyküsünden esinlendi.

Queenmaker

Trajik bir kazanın ardından iş bitirici güçlü bir kadın, becerilerini bir insan hakları avukatını bir sonraki belediye başkanı yapmak ve eski patronunu alaşağı etmek için kullanır.

Yedi Kral Ölmeli

Kral Edward’ın ölümünün ardından Bebbanburglu Uhtred ve yoldaşları, parçalanmış bir krallığın dört bir yanında, İngiltere’yi birleştirme umuduyla maceralara atılır.

Erozyon

Doğum sırasında bebeğini kaybeden ve ölüm tehlikesi atlatan bir gazeteci evde tek başına yas tutarken, rahatsız edici görüntüler ve ürkütücü saldırılar hayatını altüst eder.

Kaçak Kraliçeler

Dört kadın arkadaş, lise yıllarında planladıkları yolculuğa nihayet çıkmayı başarır. Ancak yolda karşılaşacakları sürprizlerden hiçbirinin haberi yoktur.

18 Nisan 2023

Nasıl Zengin Olunur?

Para konularında gücü ele almanın zamanı geldi. Finans uzmanı Ramit Sethi, ABD’nin dört bir yanındaki insanlara hayallerindeki zenginliğe kavuşmaları için yardım ediyor.

19 Nisan 2023

Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always – Resmi Fragman
Youtube / Netflix Türkiye

Bir trajedinin ardından umulmadık genç bir kahraman, Power Ranger’ların ezelî düşmanıyla karşı karşıya gelmek için ekipte hak ettiği yeri alır.

Chimp Empire

Uganda’da bir ormanda yaşayan büyük bir şempanze topluluğu karmaşık sosyal ağlar ve aile dinamiklerini idare etmenin yanı sıra tehlikeli alan mücadelelerine giriyor.

Palpito: 2. Sezon

Karısını öldüren organ kaçakçılığı örgütünden intikam almaya kararlı bir adam, onun kalbini taşıyan bir kadınla yakınlaşır.

20 Nisan 2023

Diş Perisi: Aşk Isırığı

Dişi kırılan isyankâr bir vampir, Kalküta’da utangaç bir dişçiye âşık olur. Ancak insanların ve mistik güçlerin çabaları onları ayırmaya yetecek mi?

The Diplomat

Uluslararası bir krizin ortasında, bir diplomatik kariyer memuru İngiltere elçisi olduğu yüksek profilli yeni işi ve parlak bir politikacıyla çalkantılı evliliği arasında bocalar.

21 Nisan 2023

Boğa Boğa

Boğa Boğa – Resmi Fragman
Youtube / Netflix Türkiye

İstanbullu iş adamı Yalın, finansal bir skandalın ardından eşi Beyza’yla birlikte Assos’a yerleşir. Huzur ararken hayatı kâbusa dönen Yalın, düşmanlarının her yerde olduğunu anlar.

Ham Elmaslar

Müsrif bir adam, ailesinin elmas imparatorluğunu ağır bir borcun altına sokar. Uzun zamandır görüşmediği ağabeyi ise işleri düzene sokmak için Antwerp’e döner.

Bir Kez Daha

Amelia 40. doğum gününde kaderini belirleyen bir dilek tutarak yeniden 18 yaşına yani 2002 yılına dönmeyi ister ama devamlı aynı günü yaşamaya başlayınca bundan pişman olur.

Bir Turistin Aşk Rehberi

Bir seyahat şirketinde çalışan Amerikalı bir kadın iş için Vietnam’a gider ve burada tanıştığı özgür ruhlu tur rehberi sayesinde muhteşem bir maceraya atılır.

Cennete Hoş Geldiniz: 2. Sezon

Zoe gözlerden uzak bir adadaki özel bir partiye davet edilir ve bu fırsatı kaçırmaz. Ancak adaya vardığında hiç beklemediği bir durumla karşılaşır.

27 Nisan 2023

Sweet Tooth: 2. Sezon

Sweet Tooth – 2. Sezon Resmi Tanıtım Fragmanı
Youtube / Netflix Türkiye

Babası tarafından ücra bir orman kulübesinde büyütülen Gus, hayatta kalma ve çitlerin ötesindeki dünyada gizlenen tehlikeler üzerine dersler alır.

Çöpçatan (The Matchmaker)

Bir ofis çalışanı, güzel stajyerine güçlü bir şekilde aşık olduğunda, onu tuhaf güçlerle dolup taşan bir çöl beldesine kadar takip eder.

Hemşire: Mini Dizi

Hastanede yeni işe başlayan bir hemşire, bir meslektaşının ilgi çekme arzusunun hasta ölümleriyle bağlantılı olabileceğinden şüphelenir. Gerçek bir öyküden uyarlandı.

28 Nisan 2023

Kimdim Ben?

Sert mizaçlı bir gizli operasyon ajanı, bir suç şebekesine sızıp da hiç beklenmedik bir şekilde patronun oğluyla yakınlık kurunca ahlaki değerleri bir sınavdan geçer.

Goldin Müzayede’den Koleksiyon Kralı

Nadir koleksiyon parçaları konusunda uzmanlaşan bir müzayede evinin kapılarını aralayan bu dizide, Ken Goldin ve deneyimli ekibi heyecan verici aksiyona yön veriyor.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön