Netflix Şubat 2023 Rehberi

Sevgililer gününün etkisiyle Netflix Türkiye, Şubat ayında aşk ve ilişki temalı yapımlarla dolup taşıyor. Viking Kurdu, İyi Adamın 10 Günü, Your Place Or Mine, Infiesto ise ilk bakışta bu ayın dikkat çeken yapımları.

Netflix Türkiye Şubat 2023
Youtube / Netflix Türkiye

1 Şubat 2023

Detective Conan: The Culprit Hanzawa

“Detective Conan”ı tiye alan bu dizide karaltı olarak resmedilen gizemli bir şüpheli, cinayet işlemek amacıyla suç batağındaki Beika şehrine taşınıyor.

Girls5eva

1990’ların sonunda tek şarkıyla meşhur olan bir kız grubu sahnelere geri dönmeye çalışırken bir yandan da birbirinden komik aile, ilişki ve orta yaş sorunlarıyla uğraşır.

Gunther’ın Serveti

Bu ilginç öykü, kendine ait bir vakfı olan köpek Gunther ve onun tarikat benzeri bir toplulukla birlikte lüks bir yaşam süren eksantrik bakıcısını merkezine alıyor.

2 Şubat 2023

On My Block: Freeridge

Tuhaf ve eski bir kutunun kendilerine şanssızlık getirdiğine inanan dört genç arkadaş, laneti tersine çevirmeye çalışır.

Make My Day

3 Şubat 2023

Class

Yoksul bir mahallede yaşayan üç öğrenci, Delhi’nin seçkinlerinin gittiği özel bir okula yazılır. Buradaki karanlık sırlar ve dedikodular, sonunda bir cinayete yol açar.

Denizlerin Kızı

Avustralyalı azimli bir genç kız, tek başına yelkenle dünyayı dolaşan en genç kişi olma hayalinin peşinden giderken korkularıyla yüzleşir.

Infiesto

Koronavirüs hayatları altüst ederken iki dedektif, sorumlularını inatla bulmaya çalıştıkları kaçırılma olayının uğursuz bir düzenin parçası olduğunu fark eder.

Stromboli

Biten evliliğini ve kızıyla kavgasını aklından bir türlü atamayan bir kadın, çıktığı tatilde işler kötü gidince yoğun bir kişisel gelişim kampına katılır.

Viking Kurdu

Yeni taşındığı kasabadaki bir partide korkunç bir cinayete tanık olan bir genç kız, bu olayın ardından tuhaf şeyler görmeye ve arzulamaya başlar.

5 Şubat 2023

Crash Course in Romance

Altın kalpli bir anne, kızı ünlü bir matematik öğretmeninden ders almak isteyince kıran kırana rekabetin yaşandığı özel dershane sektörüne adım atar.

8 Şubat 2023

Bill Russell: Efsane

Bu biyografik belgeselde sivil haklar mücadelesinin simge ismi ve NBA’in en çok şampiyonluk kazanan oyuncusu Bill Russell’ın sahada ve saha dışındaki olağanüstü mirası anlatılıyor.

Değiş Tokuş

Gerçek olaylardan esinlenen dizide iki kadın, 1980’lerin Kuveyti’nde yeni bir devir başlattıkları acımasız borsa dünyasını yolsuzluklarla dolu bir erkekler kulübü olmaktan çıkarır.

9 Şubat 2023

Sevgili David

Derslerinde başarılı olan bir lise öğrencisinin, hoşlandığı çocuk hakkında yazdığı müstehcen fantezi bloğu deşifre olunca hayatı altüst olur.

You – 4. Sezon 1. Kısım (2. Kısım 9 Mart’ta)

Tehlikeli bir cazibeye sahip, ileri derece obsesif genç bir adam, takıntı haline getirdiği kişilerin yaşamlarına girmek için sınırları zorlar.

Babam Bir Ödül Avcısı

Galaksiler arası ödül avcılığı yapan bir baba, iki çocuğu yanlışlıkla onunla uzaya gelip asıl işini öğrenince babalık görevlerine yenileri eklenir.

10 Şubat 2023

İyi Adamın 10 Günü

İyi bir adam olarak bilinen Sadık, insan kaçakçıları ve katillerin dünyasında adalet ararken iyilikle kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşır. Aksiyon dolu üçlemenin ilk filmi.

Love to Hate You

Erkeklere mağlup olmaktan nefret eden bir avukat ile kadınlara güvenmeyen ünlü bir oyuncu için aşkın hiçbir anlamı yoktur. Ta ki birbirleriyle çıkmak zorunda kalana dek.

Love is Blind

Bekar erkek ve kadınların yüz yüze görüşmeden önce aşkı aradıkları ve nişanlandıkları bu sosyal deneyin sunuculuğunu Nick ve Vanessa Lachey üstleniyor.

Your Place Or Mine

Your Place Or Mine – Resmi Fragman
Youtube / Netflix Türkiye

Çok yakın arkadaş ve tamamen zıt karakterler olan Debbie ve Peter bir haftalığına evlerini değiştirdiğinde birbirlerinin hayatına yakından bakmaları, aşkın kapılarını aralayabilir.

13 Şubat 2023

Aşk² Yeni Baştan

Ünlü bir gazeteci ve mütevazı bir öğretmenin ilişkisi, yeni hayatlarının önüne çıkan bir iş sebebiyle zorlu günlerden geçer.

14 Şubat 2023

Aşk mı, Arkadaş mı?

Hayatları boyunca birbirlerinin en iyi arkadaşı olan Uche ile Toyin, aynı karmaşık adama âşık olunca aralarındaki bağlılık sınanır ve üzücü bir gerçekle karşı karşıya kalırlar.

Bir Dargın Bir Barışık

Irene ve Julio tanıştıkları günden beri birbirlerine sürekli âşık oluyor, birbirlerinden ayrılıyor ve tekrar bir araya geliyor. Acaba çiftimiz bir gün mutlu sona ulaşabilecek mi?

Birlikte, Her Yere

15 yıldır görüşmeyen iki kardeş, bir çocukluk hayalini gerçekleştirmek üzere çıktıkları motosiklet yolculuğunda Meksika’yı boydan boya katederken aralarını da düzeltir.

Jim Jefferies: High n’ Dry

Jim Jefferies bu gösterisinde kafası güzel koalalardan, babasının vasektomi konusundaki kafa karışıklığından ve saçları ile cinsel dürtüleri arasında seçim yapmaktan bahsediyor.

Mükemmel Bir Eş Arıyorum

Bu stratejik ve baştan çıkarıcı çöpçatanlık yarışmasında aralarındaki uyumu kanıtlayan çiftler, başka çiftlerin arasını yapma veya bozma gücüne de sahip oluyor.

Re/Member

Bir cinayetin işlendiği zaman döngüsünde sıkışıp kalan altı liseli, kimliği belirsiz bir cesedin parçalarını bularak bu lanetten kurtulmaya ve yeni bir güne uyanmaya çalışır.

The Real Housewives of Beverly Hills

Popüler reality serisinin Beverly Hills durağında, dost gibi görünen ama birbirine düşman olan zengin kadınlar bolca kavga, alkol ve süs püs ile dramayı abartıyor.

Bollywood’un Romantikleri

Arşive görüntüleri ve ünlü yıldızlarla kapsamlı bir röportajlar içeren bu belgesel dizisi, Bollywood’un efsanevi yönetmeni Yash Chopra’nın hayatını ve geride bıraktığı mirası anlatıyor.

15 Şubat 2023

#NoFilter

Öğrencilikten sıkılan Marcely, hayallerinin peşinden giderek bir internet fenomeni olmak için üniversiteyi bırakır. Ancak sanal dünyada yaşam, göründüğü kadar kolay değildir.

Afrika Kraliçeleri: Njinga

Canlandırmaları belgeselle harmanlayan bu dizi, aile içi ihanet ve siyasi rakiplerle boğuşan Angola kraliçesi Njinga’nın yükselişini ve hükümdarlığını anlatıyor.

Lidia Poët’in Hukuk Mücadelesi

Bu sürükleyici dönem dramasında İtalya’nın ilk kadın avukatı Lidia Poët, avukatlık yapmak için mücadele ederken bir yandan da cinayetleri araştırır. Gerçek bir hikâyeden esinlendi.

Red Rose

Bir grup serseri genç, tehlikeli taleplerde bulunan bir uygulamayı indirir ve ölümcül sonuçlar doğuran bu talepler nedeniyle kâbus gibi bir yaz geçirir.

Eva Lasting

1970’lerin Kolombiyası’nda bir erkek lisesine kaydolan gizemli bir genç kız burada kalıpları yıkar, kuralları çiğner ve birkaç kişinin kalbini kırar.

Golf Sezonu Açıldı

Bu sürükleyici belgesel dizisi, sert geçen bir müsabaka dönemi boyunca bir grup profesyonel golfçünün sahada ve saha dışında yaşadıklarını ekrana taşıyor.

17 Şubat 2023

Bir Kız ve Bir Kozmonot

30 yıldır kayıp olan bir astronotun geri dönüşü hem eski bir aşkı yeniden alevlendirir hem de adamın neden hiç yaşlanmadığını öğrenmeye kararlı olan bir şirketin ilgisini çeker.

Kilitsiz

Bir kadının hayatı, kaybettiği cep telefonunu ele geçirip kendisini takip etmeye başlayan tehlikeli bir adam yüzünden altüst olur.

22 Şubat 2023

Başıboş

Siyahi bir kadının özenle kurduğu ayrıcalıklı hayatı, yaşadığı şirin banliyö kasabasına iki yabancının çıkagelmesiyle altüst olur.

Murdaugh Cinayetleri: Güney Carolina’da Bir Skandal

Şok edici trajediler, birbirine sıkı sıkıya bağlı bir Güney Carolina topluluğunu paramparça eder ve en güçlü ailesinin korkunç sırlarını ortaya çıkarır.

Üçüzler

Üçüz olarak dünyaya gelen ve iki kız kardeşinden doğum sırasında ayrıldığını öğrenen Rebecca, kökenleri hakkındaki gerçekleri ortaya çıkarmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkar.

23 Şubat 2023

Call Me Chihiro

Eskiden seks işçisi olan ve geçmişinden pişmanlık duymayan bir kadın, küçük bir sahil kasabasındaki bento lokantasında çalışmaya başlar ve yalnızlık çeken insanlara destek olur.

24 Şubat 2023

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne

Otellerde kalarak kaçak bir hayat süren gizemli bir anne ile genç kızı, karşılarına çıkan tehditlerle baş ederken geçmişlerinin üzerindeki sır perdesi yavaş yavaş aralanır.

Meşhur Hayalet Ernest

Geçmişi sorularla dolu olan bir hayaletin yeni evlerine musallat olduğunu fark eden bir aile, sosyal medyada ünlü olur ama karanlık bir devlet teşkilatının da hedefi hâline gelir.

Acayipgiller – 2. Sezon

Köpük şeklindeki çocuk James, canını sıkan her şeyi sorgular. Sonuç mu? İki yakın arkadaşıyla yaşadığı tuhaf maceralarla dolu harika bir hayat.

28 Şubat 2023

A Whole Lifetime with Jamie Demetriou

Manzaralı bir bebeklik. Tuhaf bir yetişkinlik. Pek de parlak olmayan bir yaşlılık. Jamie Demetriou bu müzikal skeç komedisinde sizi hayatın farklı dönemlerinde yolculuğa çıkarıyor.

Too Hot to Handle: Almanya

On çekici bekâr, tropikal bir cennette bir araya geliyor. Ancak 200.000 avroluk ödülü kazanmak için seksten tamamen vazgeçmeleri gerektiğinden haberleri yok.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön