Russian Doll 1. Sezon İnceleme

Görsel: Netflix

Russian Doll, başrollerinde Natasha Lyonne ve Charlie Barnett‘i izlediğimiz, Netflix‘in ilk sezonu 25 dakikalık 8 bölümden oluşan komedi türündeki dizisi.

Nadia (Natasha Lyonne), 36. doğum gününün kutlandığı partinin çıkışında bir aracın çarpması sonucu hayatını kaybeder. Yani olması gereken normalde budur. Ancak bir anda kendisini partinin olduğu arkadaşı Maxine‘in (Greta Lee) evindeki banyoda bulur.

İlk başta kullandığı maddelerden şüphelenen Nadia, tekrar tekrar ve tekrar ölüp başlangıç noktasına geri döner. Bir kaç tekrardan sonra bunun çeşitli sebepleri olabileceği üzerinde duran Nadia, kendi gibi olan Alan‘la (Charlie Barnett) karşılaşması bu spoiler sayılmaz, fragmanda var zaten – sonucu hikaye daha eğlenceli bir hale dönüyor.

25 dakika ve sadece 8 bölümden oluşmasından dolayı bu yazıyı daha fazla uzatıp bir de spoiler vermek istemiyorum. Size izleyecek bir şeyler kalsın. Yorumuma gelecek olursak yalan yok ilk bölüm sürekli tekrara düşer mi, bıraksam mı dedim ama Russian Doll, her döngüde oluşan farklılıklarla tekrara düşmekten kurtulmuş. Son derece eğlenceli ve göz açıp kapayıncaya kadar bitebilecek bir yapım.

Puan vermiyorum ama bence izleyin. Ben sevdim, ikinci sezonunu bekliyorum ve nasıl devam edecekleri konusunda oldukça meraklıyım. Fragmanı aşağıya bırakıyorum. Finalde bir kötü olmadım değil hani, yorumlarda bu konuyu konuşabiliriz.

Russian Doll 1. Sezon İnceleme” için bir görüş

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön