1-7 Mart 2021 Netflix Rehberi

Mart ayının ilk haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında Moxie, Murder Among the Mormons, Pacific Rim: The Black gibi farklı türde bir çok yapım yer alıyor.

Bu ay Netflix Türkiye’de neler var? – Mart 2021
Netflix Türkiye / Youtube

1 Mart 2021

Biggie: I Got a Story to Tell

İlk kez yayınlanan görüntüleri ve röportajları derleyen belgesel, Notorious B.I.G.’nin düzenbazlıktan rap kralı olmaya giden yolculuğunu ve hayatını anlatıyor.

2 Mart 2021

Kelime Partisi – 5. Sezon

Bailey, Franny, Kip ve Lulu’yla tanışın. Bu çok sevimli yavru hayvanlar sizden eğlenceye katılmanızı ve öğrenmelerine yardımcı olmanızı istiyorlar!

3 Mart 2021

Moxie

Moxie – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Öz güvenli yeni arkadaşından ve annesinin asi geçmişinden ilham alan 16 yaşındaki utangaç bir kız, okulundaki cinsiyetçiliğe isyan eden bir dergi çıkarır.

Murder Among the Mormons – Mini Dizi

Murder Among the Mormons – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Titizlikle çalışan bir dehanın yüksek riskli oyunu ölümcül bir şekilde sonuçlandığında küresel bir kilise temellerinden sarsılıyor.

4 Mart 2021

Pacific Rim: The Black – 1. Sezon

Pacific Rim: The Black – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Kaiju’nun Avustralya’yı yakıp yıkmasının ardından bir Jaeger’la ebeveynlerini arayan iki kardeş yeni canlılarla, şüpheli tiplerle ve beklenmedik müttefiklerle karşılaşır.

5 Mart 2021

Hayaletler Şehri – 1. Sezon

Hayalet Kulübü’yle tanışın! Los Angeles’ın dört bir yanında maceradan maceraya koşan bu ekip hayaletlerle konuşuyor, sorun çözüyor ve şehirlerinin tarihini öğreniyor.

Nöbetçi (Sentinelle)

Ateş hattındaki travmatik bir görevin ardından eve gönderilen iyi eğitimli bir Fransız asker, kız kardeşine saldıran adamı yakalamak için ölümcül yeteneklerini kullanır.

Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir?, Gridiron Gang (Çete), Connected, Do You Like Brahms?, Gerçekten Kötü Nasıl Olunur?, Hayalet Avcıları, Hayalet Avcıları 2, Hayalet Avcıları: Bu Çağrıya Cevap Ver, Korkusuz, LEGO Marvel Spider-Man: Vexed by Venom, LEGO Ninjago Filmi, Masum Hamleler, Merhaba, Benim Adım Doris, Paranormal Activiy: İşaretliler, Sessiz Kabus, Superman Dönüyor, The Bold Type, The Green Mile (Yeşil Yol) ise 1-7 Mart 2021 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön