8-14 Mart 2021 Netflix Rehberi

8-14 Mart 2021 haftasında Netflix Türkiye’de yayınlanacak yapımlar arasında; Her Şeye Evet (Yes Day), Gerçek Aşk (The One) ve Çağatay Ulusoy‘un başrolünde yer aldığı Kağıttan Hayatlar dikkat çekiyor.

9 Mart 2021

Yıldız Kız: 3. Sezon

Farklı farklı kötü adamlar ortaya çıktığında 8 yaşındaki Zoey, minik süper kahraman Yıldız Kız’a dönüşme gücüne sahiptir. Günü kurtarmak, onun her gün yaptığı bir şeydir!

Yüzen Ev: Mini Dizi

İki müzisyen, çok büyük bir tutku ve çok az bilgiyle zorlu bir projeye girişir: Vefat eden bir şarkıcının yüzen evini yaratıcı bir müzik alanına dönüştüreceklerdir.

10 Mart 2021

Gerçek Gangster: 1. Sezon

Buluntu görüntüler içeren bu sert gerçekçi dizide iki yönetmen, bir rapçi için müzik klibi çekmek üzere çetelerin hâkim olduğu bir bölgeye sızar.

Marriage or Mortgage: 1. Sezon

Bir düğün organizatörü ve bir emlakçı, müstakbel eşlerin kalplerini ve bütçelerini kazanmak için yarışıyor. Çiftler masalsı bir düğünü mü, hayallerindeki evi mi seçecek?

Last Chance U: Basketbol: 1. Sezon

Doğu Los Angeles’ta basketbola geçiş yaparken inançlı bir koç, meslek yüksekokuluna büyük umutlarla gelen bir grup gence önderlik ediyor.

11 Mart 2021

Kurtuluş Ayini

Bask Ülkesi, yıl 1609. Cadılıkla suçlanan bir grup kadın, engizisyon üyelerini Cadıların Şabatı’na tanıklık etme bahanesiyle kandırarak idamlarını erteletmeye çalışır.

12 Mart 2021

Her Şeye Evet (Yes Day)

Her Şeye Evet – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Çocuklarına genelde hayır diyen bir anne ve baba, bir günlüğüne onların tüm isteklerine evet demeye karar verdiğinde eğlence ve macera dolu bir gün yaşanır.

Gerçek Aşk (The One) 1. Sezon

Kusursuz eş bulmanın yolunu keşfeden ekipte yer alan DNA araştırmacısı, yepyeni ve cesur bir çöpçatanlık hizmeti kurduğunda aşk ile yalanlar iç içe geçer.

Kağıttan Hayatlar

Kağıttan Hayatlar – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Kağıt toplayarak geçinen ve sağlığı giderek kötüleşen Mehmet terk edilmiş bir çocuk bulur. Birden hayatına giren küçük Ali, onu kendi çocukluğuyla yüzleştirecektir.

Block Adası’nın Gizemi, Dora ve Kayıp Altın Şehri, Better Call Saul ise 8-14 Mart 2021 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön