Netflix Mayıs 2023 Rehberi

Terzi, Kraliçe Kleopatra, Mulligan, The Mother, Kan ve Altın, FUBAR ve daha bir çok yapım Mayıs ayında izleyici ile buluşuyor.

Netflix Türkiye’de neler var? – Mayıs 2023
Youtube / Netflix Türkiye

2 Mayıs 2023

Terzi

Terzi – Resmi Fragman
Youtube / Netflix Türkiye

Ünlü terzi Peyami, en iyi dostunun müstakbel eşi için gelinlik dikmektedir. Ama hiç görmediği bu kız beklenmedik şekilde hayatına girince, Peyami’nin sırlarına bir yenisi eklenir.

Aşk Köyü

Farklı geçmişlere sahip 35 yaş ve üstü bir grup bekâr, yeni bir aşka yelken açmak için kırsal bölgedeki bir eve taşınıyor. Acaba “aradıkları kişiyi” bulmayı başarabilecekler mi?

Ateş ve Akış

Egzersiz ve akışlar arasında iyi bir denge kuran bu programda ilerledikçe gücünüzü ve dayanıklılığınızı arttıracak ve huzurlu anlar yaşayacaksınız.

4 Mayıs 2023

Ünlü terzi Peyami, en iyi dostunun müstakbel eşi için gelinlik dikmektedir. Ama hiç görmediği bu kız beklenmedik şekilde hayatına girince, Peyami’nin sırlarına bir yenisi eklenir.

Queen Charlotte: A Bridgerton Story

“Bridgerton” dizisinin öncesini anlatan yapımda genç Kraliçe Charlotte ve İngiltere Kralı George’un evliliği, yüksek sosyeteye yön veren destansı bir aşk öyküsüne dönüşüyor.

Sanctuary

Çaresiz ama güçlü bir çocuk sumo güreşçisi olur. Ukala tavırlarıyla hayranlarını büyüler ve bu sporun tüm geleneklerini altüst eder.

8 Mayıs 2023

Ormanın Dostları: 2. Sezon

Amerikan Yerlisi kardeşler Kodi, Summer ve Eddy’nin bir sırrı vardır. Onlar, evleri gibi gördükleri milli parkın korunmasına yardım eden “Orman Dostları”dır.

9 Mayıs 2023

Hannah Gadsby: Something Special

Panik dolu bir teklif, tuhaf bir düğün pastası, mühim bir tavşan öyküsü… Hannah Gadsby’den aşk ve evliliğe dair iyi hissettiren bir stand-up gösterisi.

10 Mayıs 2023

Dance Brothers

İyi birer dansçı olmaya çalışan iki erkek kardeş kendi kulüplerini açar. Ancak kısa sürede, sanatları iş hayatının gerçekleriyle çatışır ve ilişkileri bu durumdan kötü etkilenir.

Kayıp Aranıyor: Öldü mü Yaşıyor mu?

Güney Carolina şerif teşkilatına bağlı memurların, kaygı verici şekilde ortadan kaybolan insanları bir an önce bulma çabalarına siz de katılın.

Kraliçe Kleopatra

Canlandırmalar ve uzmanlarla yapılan röportajlar içeren bu belgesel-drama, Mısır’ın son firavunu Kleopatra’nın tahtını, ailesini ve mirasını koruma mücadelesini konu alıyor.

11 Mayıs 2023

Çok Yaşa Meksika!

Pancho, madenci büyükbabasının ölümünün ardından karısı ve çocuklarıyla memleketine gider ve burada miras yüzünden akrabalarıyla tam bir kaosun içine düşer.

Royalteen: Prenses Margrethe

Baloda yaşadığı skandalın ardından normal bir hayatı özleyen Prenses Margrethe, bir yandan aile sorunlarıyla uğraşırken bir yandan da mükemmel görünmeye devam etmek zorundadır.

Why didn’t I tell you a million times?

Bu doğaüstü aşk öyküsünde yetişkinliklerinde tekrar bir araya gelen iki çocukluk arkadaşı, birbirine sırılsıklam âşık olur ve ölüm dâhil hiçbir şeyin onları ayırmasına izin vermez.

Ultraman: 3. Sezon

Yıldızlardan gelen bir kahraman, yıllar önce bu dünyadan huzur içinde ayrıldı. Şimdi, Ultraman’in oğlu, Dünya’yı yeni bir uzaylı tehdidinden korumak için öne çıkmalı.

12 Mayıs 2023

Mulligan

Bu hicivsel komedide Dünya’nın çoğu uzaylılar tarafından yok edilmişken hayatta kalan bir avuç insan, Amerika’yı yeniden inşa edip daha kusursuz bir birliktelik kurmaya çalışır.

The Mother

The Mother – Resmi Fragman
Youtube / Netflix Türkiye

Askerî eğitim almış bir suikastçı, hiç tanımadığı kızını intikam peşindeki acımasız suçlulardan korumak için, saklandığı yerden çıkar.

13 Mayıs 2023

Seni Bulmak

Askerî eğitim almış bir suikastçı, hiç tanımadığı kızını intikam peşindeki acımasız suçlulardan korumak için, saklandığı yerden çıkar.

15 Mayıs 2023

Spirit: Özgür Ruh

Yeni bir kasabaya taşınan asi bir kız, yabani bir atla dost olur ve vefat eden annesinin bir gösteri binicisi olarak bıraktığı mirası sahiplenir.

16 Mayıs 2023

Anna Nicole Smith: Beni Tanımıyorsunuz

Bu belgesel, modellikle elde ettiği şöhretin zirvesinden trajik ölümüne kadar Anna Nicole Smith’in hayatını en yakınlarının gözünden anlatıyor.

17 Mayıs 2023

Doctor Cha

Tıp kariyerini bırakan bir ev hanımı, yirmi yıl sonra stajyer doktor olarak hastaneye döner ve sürprizlerle dolu bu yeni ortama uyum sağlamakta oldukça zorlanır.

Sadakat Yalanı

İki arkadaş gizli aşk ilişkileri yürütmek için birbirlerini mazeret olarak kullanmaktadır. Ancak içlerinden biri ortadan kaybolunca yalanlarla örülü dünyaları ifşa olur.

Conor McGregor Sınır Tanımayan Dövüşçü

Conor McGregor, acımasız vuruşları ve küfürlü konuşmalarıyla UFC’nin en büyük yıldızı oldu. Bu heyecanlı belgesel dizisi onun hızlı kariyerini konu alıyor.

18 Mayıs 2023

XO, Kitty

XO, Kitty – Resmi Fragman
Youtube / Netflix Türkiye

Genç çöpçatan Kitty, uzak mesafeli ilişki yaşadığı erkek arkadaşına kavuşmak için Seul’e gider. Burada, merhum annesinin de okuduğu liseye girmesiyle yeni bir aşk öyküsü başlar.

Kurak Günler

Ezelden beri yolsuz liderler tarafından yönetilen küçük bir kasabaya atanan genç savcı Emre’nin adı berbat bir skandala karışır.

19 Mayıs 2023

Sessizlik

Sergio, anne babasını öldürdüğü günden beri konuşmamıştır. Aradan geçen altı yılın ardından bir psikiyatrist, sıra dışı bir soruşturmayla yaşananları ortaya çıkarmaya çalışır.

24 Mayıs 2023

İnce İşler

İki yakın arkadaş, lise hayatıyla baş etmeye çalışırken bir yandan da utanç verici yeni dürtüleriyle ve birbirlerine karşı son derece uygunsuz hisleriyle uğraşır.

Anneler Günü

Emekli özel ajan Nina, hiç tanımadığı oğlunun kaçırılması üzerine onu kurtarmak amacıyla harekete geçer ve önüne çıkan herkesi alt etmek için eski ölümcül becerilerine başvurur.

25 Mayıs 2023

FUBAR

FUBAR – Resmi Fragman
Youtube / Netflix Türkiye

Bir baba ve kızı, birbirlerinin gizlice CIA için çalıştığını öğrenince zaten riskli olan bir gizli görev, ailevi sorunlarla iyice çetrefil hâle gelir.

26 Mayıs 2023

Kan ve Altın

Kan ve Altın – Resmi Fragman
Youtube / Resmi Fragman

2. Dünya Savaşı acı şekilde son bulurken firari bir Alman askeri ile genç bir kadın, gizli altınları arayan bir grup Nazi ile kanlı bir mücadelenin içine çekilir.

Tin ve Tina

Genç bir çift, travmatik bir düşük tecrübesinin ardından bir manastırdan yetim ikizleri evlat edinir. Ancak bu tuhaf ikizlerin dini saplantıları çok geçmeden aileyi rahatsız eder.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön