Netflix Türkiye Ocak 2022 Takvimi

Bir yılı daha ardımızda bırakırken Netflix Türkiye’de Ocak ayında yayınlanacak yapımlara gelin hep beraber göz atalım. Ocak ayında Aşk Planı, Snowpiercer ve After Life 3. sezonları ile ekrana dönerken merakla beklediğim Issızlık (The Wasteland), Mother / Android, Pervasız (Brazen) ve The Women In The House Across The Street From The Girl In The Window başta olmak üzere bir çok farklı yapım izleyeceğiz.

11-17 Mayıs 2020 Netflix Rehberi

Geçtiğimiz haftaya bakacak olursak, ikinci sezonlarıyla Dead to Me ve The Hollow (her iki sezonu da izledim, incelemesi yakında), Valeria (oldukça güzel, yazısını yakında), 18 Hediye ve The Eddy‘nin ekranlarımaza geldiği bir hafta oldu. 11-17 Mayıs 2020 haftasında ise Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında Yanlış Missy (The Wrong Missy), White Lines, Seni Seviyorum Aptal […]

6-12 Nisan 2020 Netflix Rehberi

Dördüncü sezonu ile geri dönen La Casa de Papel‘i, Coffee & Kareem, The Iliza Shlesinger Sketch Show, Nailed It! gibi yapımları izlediğimiz bir haftanın ardından 6-12 Nisan 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek içerikler arasında Love Wedding Repeat, Tigertail, Il Processo gibi bir çok yapım mevcut.

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön