Netflix Türkiye Ocak 2022 Takvimi

Bir yılı daha ardımızda bırakırken Netflix Türkiye’de Ocak ayında yayınlanacak yapımlara gelin hep beraber göz atalım. Ocak ayında Aşk Planı, Snowpiercer ve After Life 3. sezonları ile ekrana dönerken merakla beklediğim Issızlık (The Wasteland), Mother / Android, Pervasız (Brazen) ve The Women In The House Across The Street From The Girl In The Window başta olmak üzere bir çok farklı yapım izleyeceğiz.

Netflix Türkiye’de Ocak ayında neler var?
Netflix Türkiye / Youtube

1 Ocak 2022

Aşk Planı (Plan Coeur) 3. Sezon

Arkadaşlıkları gizli bir ilişki yüzünden sarsılan Elsa, Charlotte ve Milou, baş döndürücü yeni zorluklara ve hayatlarıyla ilgili büyük kararlarla karşı karşıya kalır.

Chief Daddy 2: Going for Broke

Beecoft ailesi, Chief Daddy’nin tüm mirasını harcamaya hazırdır. Ancak şirketin yeni CEO’sunun başka planları vardır.

4 Ocak 2022

Aksiyon Takımı 1. Sezon

Aksiyon Akademisi’nin akıllı, cesut ve süper güçlere sahip kahraman çocukları kötülerle mücadele etmek ve hatta onların içindeki iyiliği ortaya çıkarmak için birlik olur.

5 Ocak 2022

Asi Yıllar (Rebelde) 1. Sezon

Elitler Okulunda yeni bir dönem başlarken Loca adlı gizli bir topluluk, birinci sınıf öğrencilerinin müziğe dair umutlarını kırmak üzeredir.

Dört Dörtlük Buluşma

Ruh eşi kavramına meydan okuyan bu romantik komedide dört bekar arkadaş, paralel öykülerde farklı çift kombinasyonlarıyla ekranlara geliyor.

6 Ocak 2022

Kulüp 2. Kısım

Geçmişiyle yüzleşen Matilda, geleceğine dair bir karar vermek zorundadır. Raşel ve İsmet’in geleceği belirsiz bir noktaya doğru giderken; İstanbul’da sokaklar karışmaya başlar.

Issızlık (The Wasteland)

Korkudan beslenen bir varlık, münzevi bir yaşam süren aileyi ziyaret eder. Küçük Diego annesini aklını kaybetme sınırına getiren bu yaratıktan koruyabilecek midir?

7 Ocak 2022

Mother / Android

Şiddetli bir android ayaklanmasıyla sarsılan kıyamet sonrası bir dünyada genç, hamile bir kadın ve erkek arkadaşı çaresizce güvenli bir yer arar.

Johnny Test: 2. Sezon

Johnny ve Dukey, VR sihirbazlığından gerçek dünyada canavar avlamaya kadar bir dizi acayip maceraya atılıyor ve bu maceralar nadiren planlandığı gibi gidiyor.

Fenomenlerin Evi 1. Sezon

Sosyal medyanın en çok konuşulan yıldızları bu samimi reality dizisinde birlikte yaşayıp içerik üretirken aşk, şöhret ve arkadaşlık gibi konularla boğuşuyor.

10 Ocak 2022

Undercover 3. Sezon

İlk sezonunu oldukça sevdiğim, ikinci sezonunda ise aynı tadı vermemesine rağmen kendisini izleten Undercover, 3. sezonu ile geri dönüyor.

11 Ocak 2022

Dünyanın Kökeni (L’origine du monde)

Aniden kalbi duran Jean-Louis, Oidipus kompleksine dair sorunlarıyla yüzleşmeli ve annesinden olmayacak bir istekte bulunmalıdır. Aksi takdirde üç gün içinde ölecektir.

12 Ocak 2022

Bir Gangstere Nasıl Aşık Oldum? (Jak pokochalam Gangstera)

Gizemli bir kadın, Polonya tarihinin en büyük gangsterlerinden biri olan Nikodem “Nikos” Skotarczak’ın yükselişini ve düşüşünü anlatıyor. Gerçek bir hikayeden esinlendi.

Amigolar (Cheer) 2. Sezon

İnişli çıkışlı bir yılın ardından Navarro’nun amigoluk programı şöhret, talih ve acıyı beraber yaşarken Trinity Valley ile aralarındaki rekabet iyice kızışıyor.

13 Ocak 2022

Pervasız (Brazen)

Polisiye yazarı Grace Miller, bir katilin içgüdülerini romanlarında çok iyi yansıtır. Kız kardeşinin cinayetini çözmek için bu uzmanlığına her yönüyle ihtiyaç duyacaktır.

Fotokopici (Photocopier)

Bir partide çekilen fotoğraflar yüzünden bursunu kaybeden bir öğrenci, o gece sarsıcı bir deneyim yaşayıp yaşamadığını araştırır.

The Journalist 1. Sezon

Kendini işine adamış bir gazeteci, güçlü düşmanları onun yaptığı haberleri etkisiz hale getirmeye çalışırken bile, bir yolsuzluk skandalına dair gerçeğin peşine düşer.

Shaman King Yeni Bölümler

Medyum Yoh Asakura, 500 yılda bir düzenlenen bir savaş turnuvasına katılarak kudretli Şaman Kralı unvanını kazanmak için diğer şamanlarla yarışır.

14 Ocak 2022

Archive 81 1. Sezon

Birtakım hasarlı video kasetleri onaran bir arşivci, bunların kayıp yönetmeninin ve şeytani bir tarikatın karıştığı gizemli olayların içine çekilir.

After Life 3. Sezon

After Life – 3. Sezon Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Tony artık hayatla ilgili eskisi kadar hırçın ve huysuz olmasa da kaybettiği eşinin geride bıraktığı boşluğu doldurmak için çabalamaya devam etmektedir.

Karanlık Gözler 1. Sezon

Güçlü bir politikacının kızı, sevdiği adamı elde etmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Hayatını geri almaya çalışan adam ise kendini karanlık ve riskli bir yolda bulur.

Hiç Komik Değil

Bir komedyenin hayatı, en iyi arkadaşlarının ondan sperm bağışçısı olmasını istemesiyle ve evrenle bağ kuran bir kızla tanışmasıyla yeni bir anlam kazanır.

Riverdance Animasyon Macera

İrlanda doğumlu Keegan, üzücü bir kaybın ardından İspanya doğumlu arkadaşı Moya ve shirli bir geyik sürüsü ile tehlikeleri ve umutsuzluğu dans ederek aşmayı öğrenir.

The House

Bu karanlık animasyon komedide farklı dönemlerde yaşayan yoksul bir aile, kaygılı bir müteahhit ve bezgin bir ev sahibinin hikayeleri aynı gizemli evde kesişir.

18 Ocak 2022

Dota Dragon’s Blood 2. Kitap

Çevrimiçi bir oyundan uyarlanan bu epik fantezide, aklı karışık ancak cesur bir Ejderha Şövalyesi ölümcül bir iblisi durdurmak için ejderha gücünü kullanmak zorundadır.

19 Ocak 2022

Olsa Da Yesek: Meksika 1. Sezon

Yemek çılgınlığına hoş geldiniz! Meksika’nın yaratıcı yemeklerine ve karın ağrılarına değecek sıra dışı ve leziz tatlarına övgü niteliğinde görsel bir şiir sizi bekliyor.

20 Ocak 2022

Prensin Düğünü

New Yorklu kuaför Izzy düğününde görev aldığı çekici prensle aralarında bir kıvılcım hisseder. Acaba aşk mı galip gelecektir yoksa iş mi?

Asya Geceleri 1. Sezon

Asya metropollerinin en hareketli yanı gece ortaya çıkar. Bu belgesel dizisi yemekleri, içecekleri, müzikleri ve karanlıkta parlayan kuşlarını gözler önüne seriyor.

21 Ocak 2022

Summer Heat 1. Sezon

Cennet gibi bir adada çalışan bir grup genç yetişkin aşkı, gerçek dostlukları ve yıkıcı sırları keşfettikleri unutulmaz bir yaz geçirir.

Münih: Savaş Yaklaşıyor

Münih: Savaş Yaklaşıyor – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

1938’de gergin geçen Münih Konferansı’nda artık rakip hükümetler ile çalışan eski arkadaşlar bir Nazi sırrını açığa çıkarmak için yarışan gönülsüz casuslar haline gelir.

Ozark 4. Sezon 1. Kısım

Byrde ailesi kartelden kurtulmaya çok yakındır. Ancak nihai felaketlerini hazırlayan şey belki de yıpranan aile bağları olacaktır.

Babamın Kemanı

Babasını yitiren bir kız kendisine mesafeli duran keman virtüözü amcasıyla bağ kurmaya çalışır. Onları bir araya getirecek olan ise ortak acıları ve müzik tutkularıdır.

25 Ocak 2022

Snowpiercer 3. Sezon

Altı ay sonra Layton dünya üzerinde yaşanabilir koşullar bulmak için arayışını sürdürür. Gözünü öfke ve intikam hırsı bürümüş olan Wilford ise yine yakın takiptedir.

Neymar: Kusursuz Kaos

Dünya çapında sevilse de eleştiri oklarını daima üzerine çeken Neymar, özel hayatının ve muhteşem futbol kariyerinin iyi ve kötü tarafları hakkında konuşuyor.

27 Ocak 2022

Chosen 1. Sezon

17 yaşındaki bir kızın hayatı, yaşadığı sakin Danimarka kasabasında gizlenen rahatsız edici gerçeği arkadaşlarıyla birlikte keşfetmesinin ardından altüst olur.

Framed! A Scilian Murder Mystery 1. Sezon

Kendilerini tesadüfen bir cinayet mahallinde bulan iki bahtsız televizyon teknisyeni, şüpheli duruma düşmemek için attıkları her adımda başlarını daha çok belaya sokar.

Soy Georgina 1. Sezon

Anne, fenomen, iş insanı ve Cristiano Ronaldo’nun sevgilisi olan Georgina Rodriguez’i, duygusal ve kapsamlı bir portre çizen bu reality dizisiyle daha yakından tanıyın.

28 Ocak 2022

The Women In The House Across The Street From The Girl In The Window

The Women In The House Across The Street From The Girl In The Window – Tanıtım Fragmanı
Netflix Türkiye / Youtube

Şaraba, haplara ve güce düşkün, hayal gücü geniş bir kadın olan Anna, yakışıklı komşusunu takıntı haline getirir ve bir cinayete tanık olur. Ama gördükleri gerçek midir?

All of Us Are Dead

In From The Cold

Feria: En Karanlık Işık

The Orbital Children

2045’te Ay’da doğan iki çocuk, Dünya’dan gelen üç çocukla birlikte bir kaza sonucu mahsur kaldıkları uzay istasyonlarından kurtulmaya çalışır.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön