Framed! A Sicilian Murder Mystery (Incastrati) 2. Sezon İnceleme

Salvatore Ficarra ve Picone’nin başrolünde yer aldığı Netflix’in İtalyan komedi serisi Framed! A Sicilian Murder Mystery (Incastrati) ikinci sezonu ile ekranlara geri döndü.

Yakın arkadaşlar Salvo (Salvatore Ficarra) ve Valentino‘nun (Picone), televizyon tamiri için gittikleri evde buldukları cesetle kendilerini mafya hesaplaşmasının ortasında buldukları Framed! A Sicilian Murder Mystery‘nin ilk sezonunu hatırlamıyorsanız sizi şöyle alalım.

İkinci sezon zaman atlaması olmadan ilk sezonun kaldığı yerden devam ediyor. İlk sezonun sonunda belli bir süre atlandığı belirtiliyordu, ikinci sezon başında bu kayıp zamandan başlayarak ilk sezon finaline geliyoruz ve tam her şeyden kurtulduklarını sanırken Salvo ve Valentino’nun macerası tam gaz devam eder.

İkinci sezon tıpkı ilk sezon gibi 30-40 dakika arası değişen sürelere sahip 6 bölümden oluşuyor. İkinci sezon dizinin bir sezon daha çıkarabilmek için gereksiz uzatıldığı hissini uyandırıyor. İlk sezonla benzer performans gösteren Framed! A Sicilian Murder ikinci sezon ile nihai sona eriyor. Her ne kadar kısa süresi ve akıcılığı ile hızlı bir şekilde izleyebileceğiniz Framed, iki sezon yerine sekiz, on bölümlük mini dizi olarak yayınlansaydı daha mı iyi olurdu diye düşündürüyor.

Yaratıcı: Leonardo Fasoli, Maddalena Ravagli
Yönetmen: Salvatore Ficarra, Picone
Senaryo: Leonardo Fasoli, Maddalena Ravagli, Salvatore Ficarra, Picone, Fabrizio Testini
Kadro: Salvatore Ficarra, Picone, Anna Favella, Marianna Di Martino  [..]

Değerlendirme: 3 / 5.

6/10

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön