6-12 Nisan 2020 Netflix Rehberi

Dördüncü sezonu ile geri dönen La Casa de Papel‘i, Coffee & Kareem, The Iliza Shlesinger Sketch Show, Nailed It! gibi yapımları izlediğimiz bir haftanın ardından 6-12 Nisan 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek içerikler arasında Love Wedding Repeat, Tigertail, Il Processo gibi bir çok yapım mevcut.

6 Nisan 2020

The Big Show: 1. Sezon

Eski WWE güreşçisi Big Show, ringe çıktığı günleri arkasında bıraktı. Şimdi ise daha zorlu bir göreve hazırdır: eşiyle birlikte Florida’da üç kız yetiştirmek.

9 Nisan 2020

The Circle: Fransa: 1. Sezon

Statü ile stratejinin iç içe geçtiği bu sosyal medya yarışmasında, oyuncular 100.000 avro kazanmak için flört ediyor, arkadaş oluyor ve sahte profil oluşturuyor.

Hi Score Girl: 2. Sezon

Atari salonunda dövüş oyunları oynayarak liseye kadar gelmeyi başardılar. Şimdi Haruo, Akira ve arkadaşları, son seviyeleriyle karşılaşıyor.

10 Nisan 2020

Love Wedding Repeat

Love Wedding Repeat – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Jack kız kardeşinin düğününde zorlu konuklar, dizginlenemeyen kaos ve bir aşk ihtimali ile uğraşırken aynı günün farklı versiyonları yaşanır.

Öğrenci Ofisi (La Vie scolaire / School Life)

Paris’in en fakir bölgelerinden birinde bir rehberlik öğretmeni, hem özel sorunlarıyla uğraşır hem de kendini dezavantajlı öğrencilerle çalışmaya adar.

Tigertail

Tigertail – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Yıllardır görmediği kızıyla tekrar yakınlaşmaya başlayan bir adam, gençliğinde kaybettiği aşkını ve yıllar önce Tayvan’dan Amerika’ya gelişini hatırlar.

Brews Brothers: 1. Sezon

Birbirine yabancılaşmış bu iki erkek kardeş, bira yapımı hakkındaki her şeyi biliyor. Keşke aile olmak hakkında da bir fikirleri olsaydı.

Time To Hunt

Distopik bir dünyayı arkalarında bırakıp uzaktaki bir cennete gitmek isteyen üç kanunsuz adam, bir soygun planlamalarının ardından uğursuz bir katilin dikkatini çeker.

Il Processo: 1. Sezon

Genç bir kızın öldürülmesi, kurbanla bağlantılı olan savcıyı, kariyer yapmasını sağlayacak bir dava arayan avukatı ve masum olduğunu iddia eden şüpheliyi etkiler.

LA Originals

LA Originals – Official Trailer
Netflix / Youtube

Fotoğrafçı Estevan Oriol ve sanatçı Mister Cartoon, Chicano kökenlerini sert gerçekçi bir sanata dönüştürerek sokak kültürünü, hip hop’ı ve daha pek çok şeyi etkiledi.

Sihirli Güreşçi

Sihirli Güreşçi – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Sihirli bir maskenin özel güçlerini kullanan genç WWE hayranı, bir güreş yarışmasına katılıp göz korkutan bir rakiple dövüşünce kaosa yol açar.

Men on a Mission, In Paradox, Aerials, Born Beautiful, Bebe Şehirde, Gençlik Ateşi: Büyük Rekabet, Aşk Sana Benzer, Jaws 2, Jaws 3, Jaws 4: İntikam, Elizabeth, Kızıl Ejder, Mumya Geri Dönüyor, Gençlik Ateşi 4: Elinden Geleni Ardına Koyma, EDtv, Bizim İçin Şampiyon, Smokey and the Bandit, Akrep Kral, Kahvaltı Kulübü, Mumya, Recep İvedik 6, Zorlu Görev, Öteki Taraf, Sağ Salim, Tarih Öncesi Topraklarda, Mumya: Ejder İmparatoru’nun Mezarı, Cinnet, Muhabbet Kuşları, Sağ Salim 2: Sil Baştan, Hannibal, Gece Yarısı Avı, Kod 8 ise 6-12 Nisan 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön