11-17 Mayıs 2020 Netflix Rehberi

Geçtiğimiz haftaya bakacak olursak, ikinci sezonlarıyla Dead to Me ve The Hollow (her iki sezonu da izledim, incelemesi yakında), Valeria (oldukça güzel, yazısını yakında), 18 Hediye ve The Eddy‘nin ekranlarımaza geldiği bir hafta oldu. 11-17 Mayıs 2020 haftasında ise Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında Yanlış Missy (The Wrong Missy), White Lines, Seni Seviyorum Aptal (Te quiero, imbécil / I Love You, Stupid) ve Chichipatos ilk bakışta merak uyandıran yapımlar.

11 Mayıs 2020

Medyatik Davalar (Trial by Media) 1. Sezon

Medyatik Davalar, tarihin en dramatik davalarını ve medyanın bu davalarda kararları nasıl etkilemiş olabileceğine ışık tutuyor.

12 Mayıs 2020

True: Müthiş Masallar: 1. Sezon

Hikaye fırıldağının sihrini kullanan True ve arkadaşları; Pinokyo, Kırmızı Başlıklı Kız ve diğer klasik masalları kendi yorumlarıyla yeniden yaratıyor.

13 Mayıs 2020

Yanlış Missy (The Wrong Missy)

Yanlış Missy – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Tim rüyalarındaki kadını Hawaii’deki şirket tatiline davet ettiğini zanneder. Ama yanlışlıkla berbat bir buluşma yaşadığı kadınla mesajlaştığını çok geç fark eder.

15 Mayıs 2020

White Lines: 1. Sezon

White Lines – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Alex Pina’nın (La casa de papel, El embarcadero / The Pier, Vis a Vis) yeni dizisi White Lines’da Manchester’lı bir DJ’in İbiza’da gizemli bir şekilde kaybolmasından yirmi yıl sonra cesedi ortaya çıkar ve kız kardeşi Zoe Walker, olayın perde arkasını öğrenmek için sırlarla dolu adaya gider. 

Seni Seviyorum Aptal (Te quiero, imbécil / I Love You, Stupid)

Aynı gün içinde hem kız arkadaşını hem de işini kaybeden 30’lu yaşlarındaki bir adamın tüm hayatı altüst olur.

Magic for Humans: 3. Sezon

Justin Willman iyi niyetli sihri kahkahayla birleştiriyor. Sokaktaki insanları şaşkına çeviren oyunlardan özenle hazırlanan onlarca numaraya kadar hepsi burada.

Karanlık Kadrolar (Dérapages) 1. Sezon

57 yaşında ve işsiz olan Alain Delembre, cazip bir iş fırsatının büyüsüne kapılır. Ancak zalim bir kurumsal oyunun içinde bir piyon olduğunu anlayınca durum çirkinleşir.

Chichipatos: 1. Sezon

Beceriksiz bir sihirbaz, bir polis baskını sırasında aranan bir suçluyu yanlışlıkla gözden kaybederek hayatının numarasını yaptı. Şimdiyse bunun bedelini ödeyecek.

Güzelliğin Portresi, Evim Sensin, İ-Manıa, Strangers from Hell, Alphablocks: 1-4. Sezon, Can’t Complain, Bir Varmış Bir Yokmuş: İnsanoğlu, Cairo Station, İnsan Doğası, İskenderiye Üçlemesi: Bir Mısırlı Hikayesi, İskenderiye Üçlemesi: İskenderiye, Neden?, İskenderiye, Tekrar ve Sonsuza Dek ise 11-17 Mayıs 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

11-17 Mayıs 2020 Netflix Rehberi” için bir görüş

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön