Netflix Ocak 2023 Rehberi

Netflix yeni yıla dolu dolu bir takvim ile giriş yapıyor. Kaleidoscope, Komşu Ev, JUNG_E, yerli yapım Şahmaran ve daha bir çok yapım Ocak ayında Netflix’de izleyicisi ile buluşuyor.

Netflix Türkiye Ocak 2023
Youtube / Netflix Türkiye

1 Ocak 2023

Kaleidoscope – Mini Dizi

Kaleidoscope – Resmi Fragman
Youtube / Netflix Türkiye

Usta bir hırsız, ekibiyle beraber 7 milyar dolarlık destansı ve ayrıntılı bir soyguna girişir. Ancak ihanet, açgözlülük ve diğer tehditler planlarını bozar.

Komşu Ev

Röntgencilik yapan yetenekli bir hacker, seks işçisi komşusu hafta sonunda bir seyahate gittikten sonra kendini tehlikeli bir soruşturmanın içinde bulur.

Brown ve Arkadaşları

Eğlenmeyi seven bir grup arkadaş, mahallelerindeki küçük ve sevimli kafede buluşarak türlü türlü maceralara atılır.

The Way of the Househusband

Suçla dolu geçmişini arkasında bırakan “Ölümsüz Ejderha” lakaplı efsanevi yakuza Tatsu geri döndü. Üstelik o artık son derece özverili bir ev erkeği.

2 Ocak 2023

LEGO Friends: Heartlake…

Bir grup iyi kalpli yakın arkadaş maceralara atılır, sorunları çözer ve güzel yuvaları Heartlake City’nin keyfini sürer.

4 Ocak 2023

MADOFF: Wall Street Canavarı

Bu belgesel dizisi, Wall Street tarihinin en büyük dolandırıcılıklarından birinin ardındaki yatırım danışmanı Bernie Madoff’un yükselişini ve düşüşünü konu alıyor.

Nasıl Gangster Oldum?

Hırslı bir gangster, Varşova’nın yeraltı dünyasında üst kademelere tırmanır ve sonuçta en tepeye ulaşmaya çalışır.

Yetişkinlerin Yalan Hayatı (The Lying Life of Adults)

The Lying Life of Adults – Resmi Fragman
Youtube / Netflix Türkiye

1990’ların Napolisi’nde, küstah ve cüretkâr halası sayesinde şehrin bambaşka bir yüzünü keşfeden genç bir kızın kurallara sıkı sıkıya bağlı anne babası, bundan çok rahatsız olur.

5 Ocak 2023

Copenhagen Cowboy

Hayatı boyunca insanlara şans getirmesi için satılan, gizemli ve doğaüstü yeteneklere sahip bir kadın ona kötülük yapanlardan hesap sormaya başlar.

Ölüme Eş

Kocasını kimin öldürdüğünü bulmaya ve intikamını almaya çalışan bir kadın, küçük kasabasının en derin ve çirkin sırlarını açığa çıkarır.

6 Ocak 2023

Düdüklü Tencere

Aynı evde yaşayan on bir şef, 100.000 $’ı kazanana kendi oylarıyla karar verecekleri bu heyecanlı yarışmada mutfak becerilerini sergilerken stratejik hamleler yapıyor.

Mumbai Mafyası ve Polis Karşı Karşıya

1990’larda Mumbai’de bir mafya patronu ve çetesi, şehir üzerinde kontrolsüz bir güce sahipti. Onları ancak çekinmeden adam öldüren özel yetkili bir polis birimi durdurabildi.

Pokemon Benzersiz Yolculuklar

Ash ile Goh, çılgın Pokémon diyarındaki yolculuklarına devam ederken birçok harika maceraya atılır ve hedeflerinin peşinden giderler.

9 Ocak 2023

Trolley

Ani bir trajediyle özel hayatı sarsılan bir meclis üyesi eşi, kendi aile sırlarıyla ve sorunlu geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalır.

10 Ocak 2023

Baltalı Otostopçu

Bu şoke edici belgesel, gamsız bir gezginin internet yıldızlığına yükselişini ve hapse girmesiyle sonuçlanan ani düşüşünü anlatıyor.

11 Ocak 2023

Sessiz Kalma

Kayıp kızını arayan bir anne, katıldığı destek grubunda hayatları şiddet yüzünden mahvolmuş diğer kadınlarla bağ kurar.

12 Ocak 2023

The Makanai: Cooking for the Maiko House

Çok yakın iki arkadaş, maiko olma hayalleriyle Kyoto’ya taşınır. Aynı evi paylaşırken, farklı tutkuların peşinden gitmek istediklerini fark ederler.

13 Ocak 2023

Ateşten Dava

Uphaar Sineması’ndaki ölümcül yangında çocuklarını kaybeden iki kederli ebeveyn, adaleti sağlamak için amansız bir mücadeleye girişir. Gerçek olaylardan uyarlandı.

Break Point

Aksiyon dolu bir sezon boyunca, dünyanın en yetenekli tenis yıldızlarının Grand Slam turnuvalarında zafer için verdikleri mücadeleye eşlik edin.

Disconnect: The Wedding Planner

Bir dolandırıcılığın kurbanı olan çaresiz bir adam, önemli bir yatırımcı için lüks bir destinasyon düğünü planlamaya çalışırken zamanla yarışır.

Kayıp Köpek

Genç bir adam, ortadan kaybolan çok sevdiği köpeğini bulmak ve ona hayatını kurtaracak bir ilaç vermek için ailesiyle birlikte inanılmaz bir çaba gösterir.

19 Ocak 2023

That 90s Show

Torunları Leia yazı Wisconsin’de geçirmeye karar verince Kitty ve Red Forman, Bodrumlarını yeni nesil gençlere açar.

Düzenbazlık Oyunları

Bu dört hikaye, bir düğünü mahveden lastik hırsızlarından ölen bir arkadaşının sırrını çılgınca gömmeye çalışan bir adama kadar hile ve aldatmacayı keşfediyor.

Kadınlar Savaşta – Mini Dizi

Fransa, yıl 1914. Alman birlikleri ilerlemeye ve erkekler cepheye gitmeye devam ederken geride kalan dört kadın, savaşın yıkıcı sonuçlarıyla pençeleşmektedir.

20 Ocak 2023

JUNG_E

Yakın bir gelecekteki kıyamet sonrası bir dünyada, yapay zekâ laboratuvarındaki bir araştırmacı, kahraman bir asker olan annesinin beynini klonlayarak iç savaşı bitirmeyi hedefler.

Majnu Operasyonu

1970’lerde, bir Hintli gizli ajan, Pakistan’ın göbeğinde saklı olarak yürütülen bir nükleer silah programını ortaya çıkarmak için ölümcül bir görev üstlenir.

Özveri

Devrim yaratan siyahi savaş pilotu Jesse L. Brown ve yardımcısı Tom Hudner, Kore Savaşı sırasında havada ölümle dans ederken muhteşem bir bağ kurar.

Şahmaran – 1. Sezon

Şahmaran – Resmi Fragman
Youtube / Netflix Türkiye

Şahsu, tam merkezinde olduğu Şahmaran kehanetinden ve onu bekleyen aşktan habersizdir. Oysa sadece iki kişinin değil, iki ırkın kaderi bu aşka bağlıdır. İnsanların ve yılanların…

Shanty Town

Bir grup hayat kadını, azılı bir suç patronunun pençesinden kurtulmaya çalışır. Ama siyasi yozlaşma ve kan bağları yüzünden özgürlüğe ulaşmak neredeyse imkânsızdır.

23 Ocak 2023

Narvik

Dünya Savaşı’nda Hitler’in ilk yenilgisi olarak bilinen bir muharebe sırasında evine dönen Norveçli bir asker, karısı hakkında şoke edici bir gerçeği öğrenir.

24 Ocak 2023

En Güçlü 100

Mükemmel fiziğe sahip yüz yarışmacı, bir dizi zorlu mücadelenin üstesinden gelerek şampiyon olmak ve nakit para ödülünü kazanmak için yarışıyor.

Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ

Kendilerine yeni bir yuva arayan Crood ailesi etrafı duvarlarla çevrili cennet gibi bir yer bulur. Ancak burada mucit Üstünsoylar yaşamaktadır. Böylece olaylar çılgın bir hâl alır.

25 Ocak 2023

Ailenin Bedeli

Christian De Sica, Angela Finocchiaro, Dharma Mangia Woods, Claudio Colica, yetişkin evlatlarının kendilerini ziyaret etmesi için plan yapan ebeveynleri anlatan bu öyküde başrolde.

Aşkta Yalan Yok: Polonya

Aldatmanın bedelinin ağır olduğu, doğruların ise para ödülü kazandırdığı bu reality dizisinde altı çift, göz tarayan bir yalan dedektörüyle güvenilirliklerini sınıyor.

Bitmeyen Karanlık

Bir gece kulübünde çıkan yangında 242 kişi hayatını kaybeder. Kurbanların ailelerinin elinden gelen tek şey yas tutmak ve adaletin yerini bulması için mücadele etmektir.

26 Ocak 2023

Daniel Spellbound- 2. Sezon

New York’ta genç bir iz sürücü, bulunması zor mistik eşyaları büyücülere satarak geçimini sağlamaktadır. Ancak sihirle uğraşmak riskli bir iş olabilir.

27 Ocak 2023

Ah Siz İnsanlar

Farklı geçmişlere sahip Los Angeleslı iki genç birbirlerine âşık olur. Ama ailelerle tanışılırken ortaya çıkan kültürel çatışmalarla son bir ilişki testini daha aşmaları gerekir.

Karlar Kızı

Málaga’daki bir geçit töreni sırasında küçük bir kız çocuğu kaybolur ve genç bir gazeteci, ebeveynlerinin Amaya’yı bulmasına yardım etmeye kararlıdır.

Lockwood & Co.

Hayaletlerin istila ettiği bir dünyada üç genç, şeytani bir komployu çözmek için her şeyi riske atıp paranormal araştırmacılar olarak güçlerini birleştirir.

Anne Yüreği, Aşk Engel Tanımaz, Bumblebee, Büyüdüm Artık, Büyük Hesaplaşma, Crood’lar, Güneşin Gözyaşları, Hayat Sana Güzel, İlişki Durumu: Karmaşık, Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film, Köfte Yağmuru, Köfte Yağmuru 2, Maşa ile Koca Ayı, Monster, Power Players, Power Rangers Dino Fury, Şark Vaatleri, Şirinler, Şirinler 2, Şirinler: Kayıp Köy, Su Atı: Derinlerin Efsanesi, Tehlikeli Arkadaşlık, The Incredible Hulk, Thomas ve Arkadaşları: Sofor Kupası Yarışı, Thomas ve Arkadaşları: Tren Takımı, Zor Hedef 2, Örümcek Adam, Örümcek Adam 2, Örümcek Adam 3 ise Ocak ayında Netflix Türkiye’de yayınlanacak diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön