Amazon Prime Gaming Aralık 2022 Oyunları

Aralık ayında Amazon’un Prime üyelerine ücretsiz olarak verdiği oyunlar arasında Quake, Banners of Ruin, Doors: Paradox gibi bir çok oyun bulunuyor.

December 2022 Sneak Peek | Prime Gaming
Youtube / PrimeGaming

Quake – Epic Store (89TL)

Ödüllü id Software tarafından geliştirilen ve çığır açan orijinal karanlık fantastik birincil şahıs nişancısı Quake®, günümüzün klasik tarzdaki FPS’lerine ilham oldu. Quake (Geliştirilmiş) ile orijinalinin özgün, güncellenmiş ve görsel olarak geliştirilmiş sürümünü deneyimle.

Banners of Ruin – Amazon Gaming (49TL)

Bir deste oluşturun ve Dawn’s Point şehrinde bir dizi sıra tabanlı dövüşte savaşın. Her karakter, destenizi güçlü ve heyecan verici şekillerde artırabilecek bir dizi benzersiz kartın ve yeteneğin kilidini açabilir.

Rose Riddle 2: Werewolf Shadow – Legacy Games (13,50TL)

Tehditkar bir varlık, Peri Krallığı sokaklarında ilk kurbanını aldı! Kurtadam Gölge’nin gizemini çözmezsen daha fazlası gelecek!

Spinch – Amazon Gaming (25TL)

Materyal diyarına geçiş yap ve Kanadalı ödüllü karikatürist Jesse Jacobs’un zihninden gelen bu side-scrolling, saykodelik platform oyununda, kayıp zürriyetinin bir parçasını kurtarma yolculuğunda tükenmiş aşırı çevik bir organizma olan Spinch hâline bürün.

Desert Child – Amazon Gaming (20,50TL)

Patlamadan önce dünyadan kurtulmak isteyen aç, genç bir hoverbike yarışçısın. Ödülleri avla, yarışlarda şike yap, Mars’a gidip Grand Prix’yi kazanmak için yapabildiğin her şeyi yap.

The Amazing American Circus – Amazon Gaming (77TL)

Küçük ve köhne bir sirkin acemi sahibi olarak olarak çıktığımız yolda kendi sirk imparatorluğumuzu kurmak için mücadele ediyoruz..

Brother: A Tale of Two Sons – Amazon Gaming (24TL)

Yayınlandığı dönemde adından çokça söz ettiren Brothers: A Tale of Two Sons, İsveçli film yönetmeni Josef Fares ve geliştirici Starbreeze Studios’un eseri olan destansı yolculukta iki kardeşe rehberlik ediyoruz.

Doors: Paradox – Amazon Gaming (150TL)

Steam oyun festivalinde demosunu oynama şansı yakaladığım oyunlardan biri olan Doors: Paradox‘da harika görselliğe sahip 3D diromalarda bulmacaları çözerek kapıları açmaya çalışıyoruz. Oyun Steam’de 149TL. Kesinlikle göz atın son derece eğlenceli bir oyun.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön