Netflix Mart 2023 Rehberi

Netflix’in Mart 2023 takviminde İlk Öpücükte Aşk, İyi Adamın 10 Günü, Çok Uzak, Ada ve Maestro ve Murder Mystery 2 ilk bakışta dikkat çeken yapımlar.

2 Mart 2023

Karateci Kuzu

İki zeki kuzu, sürülerini hepsini mideye indirmeye kararlı aç bir kurttan korumak için karate becerilerinden ve son teknoloji aletlerden faydalanır.

Monique Olivier: Şeytanın İş Birlikçisi

Michel Fourniret, 1987’den 2003’e kadar işlediği suçlarla Fransa’nın en büyük seri katili hâline geldi. Peki ama gizemli karısı sadece bir piyon muydu yoksa onun suç ortağı mı?

Framed! A Sicilian Murder Mystery 2. Sezon

Kendilerini tesadüfen bir cinayet mahallinde bulan iki bahtsız televizyon teknisyeni, şüpheli duruma düşmemek için attıkları her adımda başlarını daha çok belaya sokar.

3 Mart 2023

İlk Öpücükte Aşk

Geleceği görebilen Javier, nihayet hayatının aşkının kim olduğunu öğrenir. Ancak bir sorun vardır: Hayatının aşkı, en yakın arkadaşının sevgilisidir.

İyi Adamın 10 Günü

İyi bir adam olarak bilinen Sadık, insan kaçakçıları ve katillerin dünyasında adalet ararken iyilikle kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşır. Aksiyon dolu üçlemenin ilk filmi.

Tanrı Aşkına: Kutsal İhanet

Mesih olduğunu iddia eden dört Koreli liderin tüyler ürpertici gerçek öykülerine odaklanan bu belgesel dizisi, sorgusuz sualsiz inanmanın karanlık yönünü gözler önüne seriyor.

6 Mart 2023

Unlock My Boss

Bir teknoloji şirketinin CEO’su, ruhunun bir akıllı telefonun içine hapsolmasının ardından şirketini yönetmek ve kendi cinayetini çözmek için genç bir yabancıyla iş birliği yapar.

8 Mart 2023

Çok Uzak

Hırvatistan’ın bir adasında kendisine ev miras kalan bir kadın, anlık bir kararla oraya gider ve hayatın keyfine yeniden varmaya başlayarak yeni bir aşka yelken açar.

MH370: Kaybolan Uçak

2014 yılında 239 yolcusu bulunan bir uçak radardan kayboldu. Bu belgesel dizisi, modern zamanların en büyük gizemlerinden biri olan MH370 sefer sayılı uçuşu mercek altına alıyor.

9 Mart 2023

Fujii Kaze Love All Serve All Stadium Live

Listelerin zirvesinden inmeyen bu şarkıcı-söz yazarı renkli melodileri, platin albümünün hit şarkıları ve çok daha fazlasıyla ilk kez açık havada sahne alıyor.

Hırs

Britanyalı bir milyarder moda patronu, Yunanistan’da kendisi için son derece şatafatlı bir doğum günü partisi düzenleyerek lekelenen itibarını kurtarmaya çalışır.

10 Mart 2023

Ateş ve Akış

Egzersiz ve akışlar arasında iyi bir denge kuran bu programda ilerledikçe gücünüzü ve dayanıklılığınızı arttıracak ve huzurlu anlar yaşayacaksınız.

İyi Günler!

Emekli bir radyo sunucusu, eski işvereninin yıl dönümü partisine katılarak hayatının aşkıyla yeniden bir araya gelme umuduyla bir markette poşetleme yaparak para kazanmaya çalışır.

Koşucular İçin Fitness

Nike’nin en iyi eğitmenlerinin bu kısa ama etkili egzersizleri ile, hareket kabiliyetinizi artırırken güçlenip, koşu performansınızı hiçbir ekipman kullanmadan geliştirebilirsiniz.

Luther: Batan Güneş

Başarılı ama gözden düşmüş Londralı dedektif John Luther, çözülemeyen bir cinayeti aydınlatmak için hapisten kaçar ve sadist bir seri katilin peşine düşer.

Outlast

Alaska’nın vahşi doğasında hayatta kalma mücadelesi veren 16 oyuncu, büyük para ödülü için yarışıyor. Ancak kazanabilmek için bu yalnız kurtların ekip oluşturması gerekiyor.

Rana Naidu

Rana Naidu, zengin ve ünlü kişilerin sorunlarını çözen bir adamdır. Ancak babasının hapisten çıkmasıyla, kendini üstesinden gelemeyeceği gerçek bir karmaşanın ortasında bulur.

Xochilt ile Yoga

Nike yoga eğitmeni Xochilt Hoover’ın canlandırıcı akışla esneme çalışmaları bedeninizdeki gerginliği atarken zihninizle bedeniniz arasındaki bağlantıyı güçlendirmenizi sağlayacak.

14 Mart 2023

Ariyoshi Assists

Sunucu olarak görmeye alıştığımız Ariyoshi, bu kez programın sunuculuğunu yapmaları için mikrofonu farklı ünlülere devrediyor ve onların şaşkın asistanı rolüne bürünüyor.

Bert Kreischer: Razzle Dazzle

Her zamanki gibi edepsiz ve üstü çıplak olan Bert; vücut sıvılarından, çocuklarının zorbalığından ve ailesinin fiyaskoyla sonuçlanan kaçış odası macerasından bahsediyor.

17 Mart 2023

Ada ve Maestro

Bir müzisyen muhteşem manzaralara sahip bir adada bir festival düzenlemeye gider. Burada sürpriz bir aşk yaşar ve kendini başka insanların sorunlarının içinde bulur.

Gölgeler Kralı

İki üvey kardeş, babalarının ölümünün ardından kendilerini trajik sonuçlara yol açacak, büyüyen bir anlaşmazlığın karşıt taraflarında bulur.

Sihirbazın Fili

Kararlı bir oğlan, sihirli bir fili bulup yazgısını değiştirme fırsatını yakalamak için, bir kralın ona verdiği üç imkânsız görevi yerine getirmeyi kabul eder.

Sınır Yok

Kocası ölen Sole, oğluna bakmak için en iyi yolun bir çete lideri olmak olduğuna karar verir. Üstelik bu karar onu babasının düşmanı hâline getirecektir.

22 Mart 2023

Sessiz Bir Yer 2

Evlerini terk etmek zorunda kalan Abbott ailesi, sese duyarlı ölümcül yaratıkların ve daha birçok beklenmedik tehlikenin pusuda beklediği bir dünyaya adım atar.

Invisible City 2. Sezon

Ailesini sarsan trajedinin ardından, bir adam insanlar arasında yaşayan efsanevi varlıkları keşfeder ve gizemli geçmişini onlar sayesinde aydınlatabileceğini anlar.

23 Mart 2023

The Night Agent

Bir acil durum hattına bakan dikkatli bir FBI ajanı, bir aramayı yanıtlar ve kendini Beyaz Saray’daki bir köstebekle ilişkili ölümcül bir komplonun içinde bulur.

24 Mart 2023

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne

Otellerde kalarak kaçak bir hayat süren gizemli bir anne ile genç kızı, karşılarına çıkan tehditlerle baş ederken geçmişlerinin üzerindeki sır perdesi yavaş yavaş aralanır.

31 Mart 2023

Kill Boksoon

O, iş hayatında nam salmış bir suikastçı olsa da evdeyken ergen kızıyla uğraşan bekâr bir anne. Öldürmek kolay, asıl zor olan ebeveynlik yapmak.

Murder Mystery 2

Artık kendi ajanslarını yöneten özel dedektifler olan Nick ve Audrey Spitz, bir arkadaşlarının kaçırılmasıyla birlikte kendilerini uluslararası bir soruşturmanın ortasında bulur.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön