Netflix Türkiye Haziran 2022 Takvimi

Yaz sıcaklarının kendini hayli hissettirdiği şu günlerde gelin Netflix Türkiye’de Haziran ayında yayınlanacak yapımlara göz atalım. İlk bakışta dikkat çeken yapımlar ise Interceptor, Kuş Uçuşu, Hustle, Spiderhead ve Man vs Bee.

Haziran’da Netflix’te – Haziran 2022
Netflix Türkiye / Youtube

2 Haziran 2022

Borgen – Power & Glory

Grönland’da bulunan petrol konusundaki anlaşmazlığın uluslararası bir krize dönüşme ihtimali, Dışişleri Bakanı Birgitte Nyborg’un kariyerini tehlikeye atar.

3 Haziran 2022

Interceptor

Interceptor – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Dünyanın kaderi onun ellerinde. ABD Ordusu mensubu bir kadın yüzbaşı, okyanusun ortasında kendi komutasındaki füze savunma istasyonu eş zamanlı ve koordineli bir saldırıya maruz kalınca uzun yıllar aldığı taktik eğitimini ve askerî uzmanlığını kullanmak zorunda kalır. Yönetmenliğini Matthew Reilly’nin üstlendiği, Elsa Pataky ve Luke Bracey’nin başrollerini paylaştığı INTERCEPTOR, 3 Haziran’da Netflix’te.

Bambaşka Bir Yaz: 1. Sezon

Okuldan atılıp Avustralya’ya sürgün giden New Yorklu asi bir genç kız, genç bir sörfçünün yakın çevresinde dalgalanmalar yaratır ve ardında bir karmaşa bırakır.

Eirik Jensen: Polis veya Sahtekar: 1. Sezon

Bu belgesel dizisinde Norveç’in en ünlü polisi uyuşturucu kaçakçılığıyla suçlanınca yetkililer, onun iyi bir polis memuru mu yoksa büyük bir suçlu mu olduğunu sorgular.

Green Mothers’ Club: 1. Sezon

Çocukları aynı iddialı ilkokula giden beş anne, kıskançlık duyguları ve eski sırlar ortaya çıktıkça düşmanlarını yakın, birbirlerini daha da yakın tutar.

İdeal Bir Anne: 1. Sezon

Cinayet şüphelisi olan kızının masum olduğundan emin olan bir anne, dava ilerledikçe can sıkıcı gerçekler öğrenir ve kurbanla fail arasındaki çizgi bulanıklaşmaya başlar.

Kuş Uçuşu: 1. Sezon

Kuş Uçuşu – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Deneyimli, idealist bir haberci. “Biri olmaya” can atan hırslı bir genç. İki farklı kadın, iki farklı kuşak. Onların mücadelesinde hangisinin yöntemi baskın gelecek?

Two Summers: 1. Sezon

Bir grup yakın arkadaş, aralarından birinin gruptaki başka kişilerin cinsel tacizine uğramasından onlarca yıl sonra lüks bir tatil için bir araya gelir.

Floor Is Lava: 2. Sezon

Ekipler sandalyeler üzerinden sıçrayarak, perdelere asılarak ve avizelerden sallanarak lavla dolu odaları geçmek için yarışıyor.

6 Haziran 2022

My Liberation Notes: 1. Sezon

Yetişkinliğin gündelik tekdüzeliğinden bıkıp usanan üç kardeş, sıradan hayatlarından kurtularak doyuma ulaşmaya çalışır.

7 Haziran 2022

That’s My Time with David Letterman

David Letterman gelecek vadeden stand-up yıldızlarını kısa bir performans sergilemeleri için sahneye çağırıyor ve ardından onlarla sohbet ediyor.

8 Haziran 2022

Baby Fever: 1. Sezon

Bir kadın doğum uzmanı, sarhoşken eski sevgilisinin spermini kullanıp hamile kalınca bu hamileliği açıklamaya ve kaybettiği aşkını geri kazanmaya çalışır.

Gladbeck: Rehine Krizi

Ağustos 1988’de Almanya’da bir bankaya giren silahlı iki soyguncu, 54 saat süren, çatışma ve üç ölümle sonuçlanan bir rehine krizine yol açar.

Hustle

Hustle – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Bir yetenek avcısı, İspanya’da yüksek potansiyelli bir oyuncu bulunca hem kendisinin hem de oyuncunun NBA’de başarılı olabileceğini kanıtlamaya çalışır.

İtaatkâr Çocuklar: Mini Dizi

Bu belgesel dizisi Warren Jeffs’in, Son Zaman Azizleri Köktendinci Kilisesi’ndeki (FLDS) yükselişine ve sarsıcı suçlardan hüküm giydiği ceza davasına odaklanıyor.

9 Haziran 2022

Rhythm + Flow: Fransa: 1. Sezon

Niska, Shay ve SCH’nin jüri üyesi olduğu müzik yarışmasında Fransız rapçiler doğaçlamaları, rap kapışmaları ve şarkılarıyla 100.000 avroluk ödülü kazanmaya çalışıyor.

10 Haziran 2022

First Kill: 1. Sezon

Biri vampir, diğeri vampir avcısı olan Juliette ve Calliope için âşık olmak çetrefilli bir iş. Üstelik ikisi de ilk cinayetini işlemeye hazır.

Intimacy: 1. Sezon

Bir politikacının yükselişteki kariyeri, gizlice kaydedilmiş bir seks videosu kamuoyuna sızdırılınca tehlikeye girer.

Trees of Peace

Ruanda’daki soykırım sırasında kapana kısılan ve saklanan dört kadın, farklı geçmişlere sahip olmalarına rağmen güçlü bir kız kardeşlik bağı kurar.

Peaky Blinders: 6. Sezon

1919 yılında İngiltere, Birmingham’daki bir suç çetesinin başında ne pahasına olursa olsun yükselmeyi kafasına koymuş, acımasız mafya babası Tommy Shelby vardır.

11 Haziran 2022

Amy Schumer Presents Parental Advisory

Amy Schumer, ebeveynliğin zorluklarından yeniden evlenmenin keyifli yönlerine kadar aile hayatını konu alan bu gösteride en sevdiği komedyenleri sahneye davet ediyor.

13 Haziran 2022

Charlie’nin Renkli Dünyası: Yeni Sezonlar

Charlie, farklı şekilleri kullanarak eğlenceli öyküler yaratıyor ve yardımınıza ihtiyacı var! Çok çeşitli yerlerde geçen, çocuklara uygun maceralar sizi bekliyor.

14 Haziran 2022

Jennifer Lopez: Halftime

Jennifer Lopez: Halftime – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Dünyaca ünlü süperstar Jennifer Lopez, bu samimi belgeselde çok yönlü kariyeri ve gözler önünde bir hayat sürmenin beraberinde getirdiği baskı hakkında konuşuyor.

15 Haziran 2022

God’s Favorite Idiot: 1. Sezon

Basit ve tatlı bir adam olan Clark, Tanrı’nın kötülükle savaşmak için seçeceği en son kişiydi. Ne var ki kutsal bir mesaj yaymak ve dünyayı kurtarmak artık onun görevi.

Aşkların En Sevimlisi

Köpeklerden korkan, kariyer odaklı bir kadın, işinden olmamak için gittiği Krakow’da oğlu ve köpeğiyle birlikte yaşayan yakışıklı bir dul erkekle tanışır.

Centauro: 15 Haziran

Oğlunun annesinin kartele olan borcunu kapatmak isteyen bir Motor Şampiyonası yarışçısı uyuşturucu kuryesi olur ve profesyonel olma şansını da hayatını da tehlikeye atar.

Demir Şef: Efsaneler Yarışıyor: 1. Sezon

Demir Şef geri döndü! Tadından yenmeyen bu yemek yarışmasında, yıldız şefler destansı bir finalde yarışmak ve Efsane Şef unvanını kazanmak için hünerlerini sergiliyor.

Dijital Yalanlar Ağı: 1. Sezon

Komplo. Dolandırıcılık. Vahşet. Cinayet. Sanal olarak başlayan her şey büyük bir hızla gerçek olabilir ve tüm dünyayı etkileyen sarsıcı sonuçlar doğurabilir.

Maldivas: 1. Sezon

Gizemli bir olayı araştırmak için lüks bir apartman dairesine taşınan genç bir kadın, burada sıra dışı ve şüphe uyandıran komşularla karşılaşır.

Tanrının Gazabı

Sevdiklerinin trajik ölümlerinde, eski patronu olan ünlü bir romancının parmağı olduğuna inanan Luciana gerçeği ortaya çıkarmak için bir gazeteciden yardım ister.

16 Haziran 2022

Dead End: Paranormal Park

Konuşan bir köpek ve iki genç, perili bir eğlence parkındaki iblislerle savaşmak ve belki de dünyayı doğaüstü bir kıyametten kurtarmak için birlik olur.

Karmaşık

Yolsuzluğa bulaşmış bir iş adamı ve sosyetik eşinin, kızlarını kötü şöhretli bir suç baronundan kurtarmak için yirmi dört saatleri vardır.

Toma Ikuta ile Kabuki

Drama, kültür mirası ve ruh bir arada. Oyuncu Toma ıkuta; eski dostu ve kabuki oyuncusu Matsuya Onoe ile bu türdeki ilk tiyatro performansına hazırlanıyor.

Karma’nın Dünyası Müzik Videoları: 2. Cilt

Müthiç kafiyeler ve olumlu düşünmenin gücüyle dolu bu eğlenceli ve kıpır kıpır çalma listesiyle, mikrofon başında harikalar yaratan Karma’nın müzikal dünyasına adım atın!

17 Haziran 2022

Kim Olduğumu Bilmiyorsunuz: 1. Sezon

Cinayetten yargılanan bir adam, tüm deliller onun suçlu olduğunu gösterirken yaptığı kapanış konuşmasında gizemli bir kadınla yaşadığı aşkı detaylıca anlatır.

Spiderhead

Spiderhead – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Son teknoloji bir cezaevindeki bir hükümlü, bir farmakoloji dâhisinin mahkûmlar üzerinde denediği ve duyguları kontrol eden ilaçların amacını sorgulamaya başlar.

Komşuların Savaşı: 2. Sezon

Birbirlerine taban tabana zıt iki aile, lüks bir mahallede kapı komşusu olduğunda anneler önderliğinde başlayan topyekun savaş, beklenmedik sonuçları beraberinde getirir.

18 Haziran 2022

Spriggan: 1. Sezon

Kadim bir uygarlığın Dünya’da bıraktığı kalıntılar tehlikeli güçlere sahiptir. ARCAM şirketinin Spriggan ajanları bunların yanlış ellere geçmesini önlemelidir.

20 Haziran 2022

Aşkın Kıyameti

Reklam ajansı batan, borç içindeki Fırat, katıldığı yoga etkinliğinde şarkıcı kıza âşık olur. Birlikte çıktıkları kendini bulma yolculuğunda bilinmezlikler onları bekler.

22 Haziran 2022

The Umbrella Academy: 3. Sezon

The Umbrella Academy – 3. Sezon Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Hargreeves kardeşler, Dünya’yı yok etmeden duramıyorlar. Üstelik bu sezon kardeşlerin sayısı oldukça fazla. Eğer henüz The Umbrella Academy ile tanışmadıysanız ya da önceki sezonlarda neler olduğunu unuttuysanız The Umbrella Academy 1. Sezon ve The Umbralla Academy 2. Sezon yazılarına göz atabilirsiniz.

Aşk ve Dondurma

Lina, annesinin son arzusunu yerine getirmek için üniversiteden önceki yazı Roma’da geçirir. Burada aşkı, macerayı ve dondurma tutkusunu keşfeder.

Evcil Hayvanların Gizli Yetenekleri: 1. Sezon

Dünyanın dört bir yanında yaşayan harika hayvan dostlarımızla tanışın ve duyularıyla yeteneklerinin perde arkasındaki bilimsel sırları keşfedin.

Welcome to Wedding Hell

Evlilik teklifinin mutlu bir son olması beklenir ama bu çift için evlilik teklifi, düğün hazırlıkları uğruna verilen çetin bir mücadelenin başlangıcı.

Snowflake Mountain Acemi Kampı: 1. Sezon

Biraz disiplin bu iflah olmaz şımarıkları yola getirecek mi? On genç yetişkin bu reality dizisinde ebeveynlerinin sağladığı güvenceden yoksun bir şekilde doğada yaşıyor.

23 Haziran 2022

Queen: 1. Sezon

Paris’te yaşayan ünlü terzi ve drag kraliçesi, kızıyla arasını düzeltmek için Polonya’ya, onlarca yıldır uğramadığı memleketine geri döner.

24 Haziran 2022

La Casa de Papel: Kore: 1. Sezon

La Casa de Papel: Kore – Resmi Tanıtım Fragmanı
Netflix Türkiye / Youtube

Bir grup hırsız, Kuzey ve Güney Kore’nin ortak darphanesini ele geçirince polis, rehineleri kurtarıp hırsızları ve gizemli elebaşlarını yakalamak için harekete geçer.

Man Vs Bee: 1. Sezon

Bu komedi dizisinde sakar baba Trevor, göz kulak olmakla görevli olduğu lüks bir malikânede kurnaz bir arıyı alt etmeye çalışır ama ortalık daha da karıştığıyla kalır.

29 Haziran 2022

Altın Ada: 1. Sezon

Bakalım uzman ekibimiz efsanevi korsan hazinesini gün yüzüne çıkarabilecek mi? Bu belgesel dizisinde, Alaska’nın vahşi doğasında gömülü altınların izini sürün.

Haziran ayında Netflix Türkiye’de yayınlanacak diğer yapımlar ise;

Aşkın Peşinde, Babasının Oğlu, Bir Konuşabilse…, Cloverfield Yolu No:10, Doğmamış, Eyvah Yaş 40, Gençlik Yılları, Halk Düşmanları, İnanılmaz Örümcek Adam, Kan Dökülecek, Kartal, Kimlik Hırsızı, Kızıl Tepe, Köstebek, Kötü Ruh, Land of the Lost, Lego Batman Filmi, Marshall, Mona Lisa’nın Gülüşü, Patron, Rango, Rent, Repo Men, Saklı İstanbul, Spiderwick Günceleri, Superfly, Tek, Veba, Woodlawn, Zamanda Aşk, Zor Hedef, Ölüm Alfabesi: Kötülüğün Başlangıcı, Change Days, Börü, Angry Birds Filmi 2, Overcomer, Tahsilatçı, Ben ve Jody, Bir Kahraman Nasıl Yaratılır, Troller Dünya Turu, Büyü, Tenet, The Gentlemen, When My Love Blooms, Bir Zamanlar… Hollywood’da, Birghtburn ve Doraemon.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön