Amazon Prime Gaming Haziran 2022 Oyunları

Amazon’un Prime üyelerine Haziran ayında ücretsiz olarak verdiği oyunlar belli oldu. Amazon Prime üyeliğiniz var ise Prime Gaming adresine girerek her ay değişen ücretsiz oyunların yanı sıra bir çok popüler oyunda geçerli oyun içi içerikleri de ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Far Cry 4 – Ubisoft Connect

Ubisoft Connect hesabınızı, Prime Gaming ile bağlayarak Far Cry 4‘ü ücretsiz ve kalıcı olarak Ubisoft Connect kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Yazının yayına alındığı tarihte oyunun Steam fiyatı 135TL.

Escape from Monkey Island

Efsane Monkey Island serisinin dördüncü oyunu Escape from Monkey Island‘ı talep ederek Amazon Games uygulaması ile oynayabilirsiniz. Oyunun Steam fiyatı 13,50TL.

WRC 8 FIA World Rally Championship

2019 Dünya Ralli Şampiyonası‘nın resmi oyunu olan WRC 8 oyunculara, 50 takım, 14 ülke ve 100 pist sunuyor. Oyunu yine Amazon Games kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Steam fiyatı 115TL.

Calico

Kasabanın kedi kafesini yeniden inşa ederek sevimli kasaba sakinlerinin ağırladığımız Calico‘da yine ücretsiz olarak alabileceğiniz oyunlardan. Steam fiyatı 20,50TL.

Astrologaster

Astrologaster, Shakespeare‘in Londra’sında geçen bir komedi oyunudur. ‘Doktor’ Simon Forman olarak oynayın ve hastalarını astroloji kullanarak tedavi edin. Gerçekten gülünç bir hikayeye dayanan hikaye odaklı bir macera. Oyunun Steam fiyatı 18,50TL.

Across the Grooves

Seçimleriniz Alice‘in kaderini etkiler, onun gerçekliğini büyük ölçüde değiştirir ve geçmişini değiştirerek alternatif kaderleri keşfetmesine izin verir. Avrupa şehirlerini dolaşın, renkli karakterlerle tanışın ve gizemi çözün. Oyunun Steam fiyatı ise 22TL.

Yazının hazırlandığı 1 Haziran tarihi itibari ile Amazon Prime üyelerine Haziran ayında toplamda 324TL değerinde oyunları ücretsiz veriyor diyebiliriz.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön