Netflix Türkiye Mart 2022 Takvimi

Mart ayında Netflix Türkiye‘de yayınlanacak yapımlar arasında başrollerinde Hazal Kaya, Selahattin Paşalı ve Tansu Biçer yer aldığı Pera Palas’ta Gece Yarısı, ikinci sezonuyla Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi, Kaçamak, Pieces of Her, Yalanlar, The Adam Project ve daha bir çok yapım yer alıyor.

Netflix Türkiye Mart 2022
Netflix Türkiye / Youtube

1 Mart 2022

Gelmiş Geçmiş En Kötü Ev Arkadaşı

Şiddet eğilimli sahtekârlar. Soğukkanlı katiller. Bu gerçek öyküler hayal edemeyeceğiniz kadar korkunç birlikte yaşama deneyimlerinden bazılarını su yüzüne çıkarıyor.

The Guardians of Justice

Sorunlu bir süper kahraman grubu, korkusuz sandıkları liderlerinin kendini yok etmesiyle hem dünyayı saran hem de kendi içlerindeki kötülükle savaşmak zorunda kalır.

2 Mart 2022

En Soğuk Düşman

Grönland’ın uçsuz bucaksız topraklarında kayıp bir haritayı arayan iki adam hayatta kalma savaşı verir. 1909’daki kutup keşif gezisinin gerçek öyküsünden uyarlandı.

Korsanlar 2: Kayıp Hazinenin Peşinde

Joseon döneminde korsanlar ve haydutlardan oluşan cesur bir ekip, denizde kaybolan kraliyet altınını ararken fırtınalar, karmaşık ipuçları ve düşmanlarla mücadele eder.

Savage Rhythm: 1. Sezon

Başarı hırsıyla tehlikeli bir yola giren Kolombiyalı iki dansçı, zıtlıkları yüzünden hem dans pistinde hem dışarıda tahmin edemeyecekleri sonuçlarla karşılaşır.

3 Mart 2022

Cennette Yaşam Savaşı: Bir Aile Masalı

Kalahari Çölü’nde kurak mevsimin uzaması nedeniyle, buradaki tüm hayvan sürüleri hayatta kalmak için ailenin gücüne güvenmek zorundadır.

Kaçamak

Kaçamak – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Kız kıza seyahat ettikleri Hırvatistan’da en iyi dostu ortadan kaybolan Beth, neler olduğunu anlamaya çalışır. Ama her ipucu yeni bir aldatmacayı beraberinde getirir.

Pera Palas’ta Gece Yarısı: 1. Sezon

Pera Palas’ta Gece Yarısı – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Tarihî Pera Palas Oteli ile ilgili bir yazı hazırlarken kendini bir anda geçmişte bulan gazeteci Esra, Türkiye’nin kaderini değiştirebilecek bir komployu durdurmalıdır.

Whindersson Nunes: My Own Show!

Komedyen Whindersson Nunes, sıra dışı taklitleri ve farklı kültürlere dair feleğin çemberinden geçmiş yorumlarıyla Teatro Amazonas’ın tarihî sahnesine çıkıyor.

He-Man ve Kainatın Hakimleri: 2. Sezon

Gölgelerin Gücü’nü keşfeden genç prens Adam ve sıra dışı kahramanlardan oluşan ekibi, Eternia’yı İskeltor’un şeytani planlarına karşı korumak zorunda olduklarını anlar.

The Parisian Agency: Exclusive Properties: 2. Sezon

Kretz ailesine ve ailenin yaptığı emlak işine odaklanan bu reality dizisi, Fransa’da ve Fransa dışında lüks evlerin alım satım süreçlerine içeriden bir bakış sunuyor.

4 Mart 2022

Aramızdaki Görünmez Bağlar

İki babası olan bir genç, ebeveynleri hakkında bir belgesel çeker. Ama ailesinde sürpriz bir gelişme meydana gelince şaşkına döner.

Eğlenceli İşler: 1. Sezon

Huysuz yaratıcı Jimmy DiResta eğlenceli ama anlamsız icatlar için çocuklardan fikir alıyor. Daha sonra keyfi yerindeyse arkadaşlarıyla birlikte bunları hayata geçiriyor.

Ne Olacak Bu Kızın Hâli?

30’lu yaşlarda, kalbi kırık ve işsiz Leyla ailesinin çöpçatanlık girişimleriyle boğuşurken bir yandan da kendisini baştan yaratıp mutluluğu yakalamak için harekete geçer.

Pieces of Her: 1. Sezon

Pieces of Her – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Bir kadın, yaşadığı küçük kasabadaki vahşi bir saldırının gizli tehlikeleri ve ölümcül sırları açığa çıkarmasıyla annesinin karanlık geçmişine dair parçaları birleştirir.

Yalanlar: 1. Sezon

Bir edebiyat öğretmeni, randevu gecesi tecavüzüne uğradığını iddia ettiği bir cerraha karşı adalet arar. Cerrah ise onun yaşananlara dair ifadelerini şiddetle reddeder.

8 Mart 2022

Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi: 2. Sezon

Last One Standing: 1. Sezon

Bu nefes kesici dramada bir dizi komedyen rol alıyor. Ancak doğaçlama sahnelerde yapacakları şakalar eğlenceli olmazsa diziden atılacaklar. O zaman kargaşa başlasın!

Sonbahar Kızı

Kalina Jędrusik, 1960’larda Polonya’da ününün zirvesinde olan bir oyuncudur. Ancak aşkına karşılık bulamayan yüksek rütbeli bir memur onun kariyerini baltalamaya çalışır.

Taylor Tomlinson: Look At You

Ayrılıklar. Terapiler. Yeni bir saç stili. Önceki gösterisinden bu yana birçok şey yaşayan Taylor, akıl sağlığını bulma yolculuğunu aydınlatıcı bir komediye dönüştürüyor.

Chip ve Potato: 3. Sezon

Sevimli köpüş Chip, bir fare olan gizli arkadaşı Potato’nun yardımıyla anaokuluna başlıyor, yeni arkadaşlar ediniyor ve yeni şeyler deniyor.

9 Mart 2022

Andy Warhol Günlükleri Mini Dizi

Andy Warhol 1968’de vurulduktan sonra hayatını ve duygularını günlüğüne kaydetmeye başladı. O günlükler ve bu dizi, onun kişiliğinin ardındaki sırları ortaya çıkarıyor.

Byron Baes: 1. Sezon

Avustralyalı fenomenler sıcak, güzel plajlara ve yaratıcı bir ortama sahip Byron Bay’e akın ediyor. Hayatla ve aşkla baş etmeye çalışan bu arkadaşları takip edin.

Queer Eye: Almanya: 1. Sezon

Yaşam tarzı, moda, güzellik, sağlık ve tasarım konularında uzman olan Muhteşem Beşli, baştan yaratma temalı bu dizide dokundukları hayatlarla bir ülkeyi âdeta büyülüyor.

Savaşın Gölgeleri

Birçok Kopenhag sakininin kaderi, 2. Dünya Savaşı’nda bir bombalama görevinin yanlışlıkla çocuklarla dolu bir okulu hedef almasıyla kesişir. Gerçek olaylardan uyarlandı.

The Last Kingdom: 5. Sezon

Büyük Alfred, kralığını İskandinavyalı istilacılara karşı savunurken, Sakson olarak doğup vikingler tarafından yetiştirilen Uhtred, doğuştan gelen hakkını arar.

10 Mart 2022

Kotaro Lives Alone: 1. Sezon

Küçük bir çocuk tek başına yaşamak üzere yıkık dökük bir binaya taşınır ve burada yaşayan beş parasız manga sanatçısı komşusuyla arkadaş olur.

Love, Life & Everything in Between: 1. Sezon

Tümüyle Araplardan oluşan bir kadroya sahip olan ve kara mizah unsurlarıyla dolu bu antoloji dizisi, aşkı ve ilişkileri yakından inceliyor.

Karma’nın Dünyası: 2. Sezon

Şarkı sözü yazmakta usta ortaokul öğrencisi Karma tüm sorunları yeteneğini, azmini ve yüreğini ortaya koyarak çözerken rap hayalinin peşinde kafiyeli bir yolculuğa çıkar.

11 Mart 2022

Once Upon a Time… Happily Never… : 1. Sezon

Ayrılmak zorunda kalan iki sevgili, hiç kimsenin birbirine âşık olamadığı kasabalarının üzerindeki büyüyü bozmak için başka bir hayatta yeniden birleşmelidir.

The Adam Project

The Adam Project – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Zamanda yolculuk ederken kazara 2022 yılına zorunlu iniş yapan savaş pilotu Adam Reed, kendi 12 yaşındaki hâliyle iş birliği yaparak geleceği kurtarmaya çalışır.

Tyler Henry ile Ölümden Sonra Yaşam: 1. Sezon

Bu samimi reality dizisinde ailesinin geçmişini araştıran kâhin medyum Tyler Henry öte dünyadan aldığı haberlerle insanların sorularına yanıt bulup yaralarını sarıyor.

Formula 1 Drive to Survive: 4. Sezon

Formula 1 Drive to Survive: 4. Sezon – Resmi Tanıtım Fragmanı
Netflix Türkiye / Youtube

Formula 1’in kıyasıya rekabetle dolu her sezonunda pilotlar, yöneticiler ve takım sahipleri, hayatı hem pistte hem de pist dışında hızlı yaşıyor.

15 Mart 2022

Marilyn’in Gözleri

Psikiyatri hastanesindeki yaratıcı bir çifti yemek bir araya getirir. Hayali bir restoranı gerçeğe dönüştürürken tedavinin tarifini de bulmaları gerekir.

Zenko Takımı: 1. Sezon

Ne kadar küçük olursa olsun iyilik iyiliktir! Niah, Ari, Ellie ve Jax adlı nazik çocuklar gizlice insanlara yardım ediyor ve kasabalarının sorunlarını çözüyor!

16 Mart 2022

3 Ton Para: Brezilya Merkez Bankası Soygunu: 1. Sezon

2005’te hırsızlar, Fortaleza, Brezilya’daki bir banka kasasına açılan bir tünel kazarak 160 milyon real çalar. Bu belgesel dizisi bu olağanüstü, tarihî soygunu anlatıyor.

Kaçak Vegan: Şan. Şöhret. Şaibe. Mini Dizi

Köpeğinin ölümsüz olmasını sağlayabileceğini iddia eden esrarengiz bir adamla evlenen ünlü vegan restoran işletmecisinin hayatı kontrolden çıkar.

17 Mart 2022

Kurtarma Köpeği Ruby

Seçkin bir K-9 birimine katılmayı hayal eden bir eyalet polisi, kendi gibi mazlum olan zeki ama yaramaz barınak köpeği Ruby ile birlik olur. Gerçek bir öyküden uyarlandı.

Soil: 1. Sezon

Aile işini canlandırmak isteyen genç bir girişimci, kendi topluluğundaki vefat eden kişileri defnetmek üzere Fas’tan toprak ithal etmek gibi riskli bir plan yapar.

18 Mart 2022

Biz Veda Etmeyiz

Birbirine zıt yaşamları olan işkolik bir mimar ile tutkulu bir sanatçının nefes kesici Peru’da şans eseri tanışmaları, her ikisinin de hayata bakış açısı değiştirir.

Cracow Monsters: 1. Sezon

Geçmişin etkisinden kurtulamayan genç bir kadın, doğaüstü olayları araştıran ve iblislerle savaşan gizemli bir profesör ve yetenekli öğrencilerden oluşan ekibe katılır.

Düşeş

Bir adam, bir milyarderin boş yazlık evine izinsiz girer. Ancak kibirli iş adamı ve genç eşi son anda planladıkları bir kaçamak için çıkagelince durum kontrolden çıkar.

Genç, Ünlü ve Afrikalı: 1. Sezon

Bu reality dizisi Güney Afrika’nın Johannesburg şehrinde hem çalışıp eğlenen hem de inişli çıkışlı ilişkiler yaşayan bir grup ünlü ve varlıklı yıldızı konu alıyor.

Human Resources: 1. Sezon

“Big Mouth”tan uyarlanan dizide Aşk Böcekleri, Hormon Canavarları ve diğer tuhaf yaratıklar aşkla, iş yeri dramalarıyla ve insan danışanlarının ihtiyaçlarıyla uğraşıyor.

Pasta mı? Değil mi? : 1. Sezon

Popüler bir espriden esinlenen bu akılalmaz yemek yarışmasında hünerli pasta sanatçıları el çantası, dikiş makinesi gibi nesnelerin ağız sulandıran taklitlerini yapıyor.

Kara Yengeç

Kıyamet sonrası dünyada gönülsüz bir asker, savaşı sona erdirip kızını kurtarmak için, buz tutmuş bir denizi aşmalı ve çok gizli bir paketi yerine ulaştırmalıdır.

Eternally Confused and Eager for Love: 1. Sezon

Edepsiz bir hayali büyücü tarafından sıkça (yanlış) yönlendirilen 20’li yaşlardaki beceriksiz ve yalnız genç, kız arkadaş arayışında kendi yoluna taş koymamaya çalışır.

Bir Dizi Komiklik: 1. Sezon

Stand-up komedyeni olmak kolay değil. Aynı anda birkaç işte birden çalışıp, üne kavuşmak için çok çabalamanız gerekebilir. Ancak bu dört arkadaş her riski almaya hazır.

19 Mart 2022

Twenty Five Twenty One: 1. Sezon

Hayallerin ulaşılmaz göründüğü bir zamanda büyük tutkuların peşine düşen genç bir eskrimci, yaşamını yeniden kurmak isteyen çalışkan ve genç bir adamla tanışır.

20 Mart 2022

Forecasting Love and Weather: 1. Sezon

Bir ulusal hava ajansında çalışan gayretli bir hava durumu sunucusu ile özgür ruhlu iş arkadaşı için aşk, bir açıp bir kapayan hava kadar kestirilmesi zor bir duygudur.

22 Mart 2022

Hazzın İlkeleri Mini Dizi

Kadın hazzının karmaşık dünyasını ön plana çıkaran ve inatçı mitleri rafa kaldıran bu ufuk açıcı dizide seks, keyif ve modern bilim bir araya geliyor.

24 Mart 2022

Thirty-Nine: Yeni Bölümler

İyi günde de kötü günde de birbirlerine destek olan üç yakın arkadaş, 30’lu yaşlara veda etmek üzereyken hayatın, aşkın ve kayıpların getirdiklerine birlikte göğüs gerer.

Aşkımın Sonbaharı

Gelecek vadeden genç bir fotoğrafçı, hayat dolu bir kuaföre aşık olur. Ancak birlikte gelecek planları yaparlarken kaderin bir cilvesi her şeyi değiştirecektir.

25 Mart 2022

Bridgerton: 2. Sezon

Bridgerton ailesinden birbirine sıkı sıkıya bağlı sekiz kardeş, Londra yüksek sosyetesinde aşkı ve mutluluğu arıyor. Julia Quinn’in çok satan romanlarından esinlendi.

Transformers Botbotlar: 1. Sezon

Ne zaman ki alışveriş merkezinde ışıklar söner, BotBotlar oynamak için ortaya çıkar! Mağazalar kapanınca robota dönüşen eğlence düşkünü nesnelerle tanışın.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön