Netflix Türkiye Şubat 2022 Takvimi

Şubat ayında Netflix Türkiye‘de bizleri farklı türlerde birçok yeni yapım bekliyor. Finding Ola, Murderville, Bigbug, Inventing Anna, Tall Girl 2, The Cuphead Show!, Vikings: Valhalla ve daha birçok yapım hakkındaki detaylar yazının devamında. Geçtiğimiz Ocak ayı listesine ise buradan göz atabilirsiniz.

Netflix Türkiye Şubat 2022
Netflix Türkiye / Youtube

1 Şubat 2022

Can Dostum Anne Frank

Nazi işgalindeki Amsterdam’dan toplama kampındaki yürek parçalayıcı karşılaşmaya… Film, Anne Frank ile Hannah Goslar’ın gerçek hayattaki dostluğunu konu alıyor.

Çırak: ONE Championship

Dünyanın dört bir yanından gelen adaylar, “ONE Championship” spor yayıncılığı imparatorluğunda 250.000 dolarlık iş teklifi için zihinsel ve fiziksel bir yarışa katılıyor.

2 Şubat 2022

Tinder Avcısı

Bir adam kendini jet sosyeteden zengin bir iş insanı gibi tanıtarak etkilediği kadınların milyonlarca dolarını çarptı. Şimdiyse kurbanlarından bazıları intikam peşinde.

Meat Eater: 10. Sezon 2. Kısım

Yolculuğu devam eden Steven büyük bir av ve yurt dışından getirilen egzotik bir tür için New Mexico’ya giderken Hawaii’de yabani keçi peşine düşüp zıpkınla balık avlıyor.

3 Şubat 2022

Finding Ola: 1. Sezon

Hayatını altüst eden bir olayın ardından iki çocuk yetiştirmenin ve geçimini sağlamanın zorluklarıyla uğraşan Ola kendini keşfedeceği bir yolculuğa çıkar.

Murderville: 1. Sezon

Oyuncuların doğaçlama yaptığı bu suç komedisinde eksantrik dedektif Terry Seattle bir dizi cinayeti soruşturmak için her şeyden bihaber ünlü konuklarla el ele veriyor.

Kozmik Kid: 3. Sezon

Yerel Kahramanlar, Dünya’nın en büyük koruyucularına dönüşünce Kid’in süper kahramanlık hayalleri gerçek olur. Ancak bu aşırı muhteşem macerada bir terslik vardır?

4 Şubat 2022

Bitmeyen Döngü

Savi’nin erkek arkadaşı bir gangsterin parasını kaybedince Savi durumu düzeltmek için zamanla yarışır. Ama önce çıkmazlarla dolu tuhaf bir döngüden kurtulmalıdır.

Penceremden

Raquel uzun süredir yan komşusundan hoşlanmaktadır. Komşusu da ailesinin tüm itirazlarına rağmen Raquel’e ilgi duymaya başladığında aralarında tutkulu bir ilişki gelişir.

Sweet Magnolias: 2. Sezon

İyi günde de kötü günde de birbirlerinin yanında olan Manolyalar yeni ilişkiler, eski yaralar ve küçük kasabalara özgü siyasi oyunlarla boğuşur.

8 Şubat 2022

Child of Kamiari Month

Küçük bir kız, annesini kaybettikten bir yıl sonra Japonya’yı uçtan uca geçerek tanrıların kutsal Izumo diyarındaki yıllık toplantısına gitmesi gerektiğini öğrenir.

Love is Blind: Japonya

Çöpçatanlık temalı bu reality dizisinin Japonya versiyonunda, evlilik düşünen bekârlar birbirlerini hiç görmeden tanışıp, buluşup nişanlanıyor.

Ms. Pat: Y’all Wanna Hear Something Crazy?

Acı dolu geçmişini mizah ve dürüstlükle paylaşan Bayan Pat ebeveynliğin, hayvanseverlerin ve dudak trendlerinin tuhaflıklarına değinerek izleyicileri kahkahalara boğuyor.

9 Şubat 2022

Ayrıcalık

Seçkin bir özel okula giden zengin bir genç ve arkadaşları bir dizi tuhaf doğaüstü olayı araştırırken karanlık bir komployu ortaya çıkarır.

Hayatımın Fırsatı: 1. Sezon

Brezilyalı girişimciler fikirlerini izleyicilere ve ünlü jüri üyelerine sunuyor. Ama büyük para ödülünü kazanmak için zorlu etapları da geçmeleri gerekecek.

10 Şubat 2022

Aşk Dalgaları (Pod Wiatr)

Deniz kenarındaki bir otelde özgür ruhlu bir uçurtma sörfü eğitmenine gönlünü kaptıran ayrıcalıklı bir genç kız dalgaların, güneşin ve tutkunun eşliğinde ilk aşkı tadar.

Hayat Bizi Ayırana Dek: 1. Sezon

Pastoral bir villada bir arada yaşayan üç kuşak, düğün planlama işlerinin gerektirdikleriyle kişisel krizlerini dengelemeye çalışır.

Yeşil Şövalye

Kral Arthur’un dik başlı yeğeni, Noel’de gizemli bir devin meydan okumasına karşılık verirken galibiyetin tehlikeli sonuçlarını da kabul etmek zorunda kalır.

11 Şubat 2022

Anne+: Film

Amsterdam’da yaşayan ve romanını tamamlayıp ilişkisi için Montreal’e taşınma konusunda baskı altında olan 20’li yaşlardaki kuir bir birey hayattan ne istediğini sorgular.

Aşk Taktikleri

Biri senin için yanıp tutuşsun diye iddiaya girişir misin? Çapkın bir reklamcı ile öz güveni yüksek bir blog yazarı sıra dışı taktiklerle bunu başarmaya çalışacak. Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız başrolde.

Bigbug

2045’e gelindiğinde insanlar çoğu işi yapay zekâya devretmiştir. Robotlar isyan edince Alice’in android’leri nostalji kokan evin kapılarını koruma amaçlı olarak kilitler.

Inventing Anna: Mini Dizi

Inventing Anna – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Girişimci mi, yoksa bir sahtekâr mı? Bir gazeteci, Annai Delvey’nin New York sosyetesini Alman bir mirasyedi olduğuna nasıl inandırdığını araştırır.

Love and Leashes

Bir sözleşme yaparak oyunlarla dolu rızaya dayalı bir ilişki kuran iki iş arkadaşı, aşkı ve acıyı zevkin doruklarında yaşar.

Tall Girl 2

Tall Girl 2 – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Okul müzikalinde başrolü kapmak Jodi için hayallerin gerçeğe dönüşmesi anlamı taşır. Ama üzerindeki baskı hem öz güvenini hem de ilişkisini zedeleyecektir.

Love Is Blind: 2. Sezon

Bekar erkek ve kadınların yüz yüze görüşmeden önce aşkı aradıkları ve nişanlandıkları bu sosyal deneyin sunuculuğunu Nick ve Vanessa Lachey üstleniyor.

14 Şubat 2022

Fishbowl Wives: 1. Sezon

Lüks bir apartmanda mutsuz evlilikler süren altı farklı kadın çizgiyi aşarak kendilerini sadakatsizliğin kucağında bulur. Kurosawa R’nin manga serisinden uyarlandı.

Sadakat: 1. Sezon

Mutlu gibi görünen bir evlilik, erkeğin sadakati hakkında soru işaretleri oluşup her iki eş de farklı arzulara yenik düşünce çatırdamaya başlar.

16 Şubat 2022

Jeen-yuhs: Bir Kanye Üçlemesi: 1. Perde

Kanye West’in 20 yıllık kariyerini mercek altına alan bu etkileyici ve samimi belgeselde gelecek vadeden bir süperstar ile bir yönetmenin hayatları iç içe geçer.

Yaz Sırları: 1. Sezon

Arjantin’deki ücra bir otel geleneksel wakeboard yarışmasını tekrar hayata geçirir. Yarışmaya bir aile sırrını açığa çıkarmaya kararlı Meksikalı sporcu Steffi de katılır.

Swap Shop Hazine Avcıları: 2. Sezon

Birinin çöpü bir başkasının kazancı. Deneyimli koleksiyoncular büyük paralar karşılığında satabilecekleri kelepir ürünleri bulmak için Tennessee’de yollara düşüyor.

17 Şubat 2022

Erax

Bu ürkütücü kısa filmde sihirli bir hikâye kitabından dışarı fırlayan korkunç yaratıklar, Opal Hala ile genç yeğeni Nina’ya kargaşa ve yaramazlıkla dolu anlar yaşatır.

Fistful of Vengeance

Süper güçlere sahip bir suikastçı olan Kai, bir katili Bangkok’a kadar izler. Ancak bu intikam görevi dünyayı kadim bir tehditten kurtarma mücadelesine dönüşür.

Günahlarımızı Bağışla

Bir kolu diğerinden kısa olan bir çocuk, engelli insanları avlayan Nazilerden kaçarken cüretkâr bir hamle yapar.

Young Wallander Killer’s Shadow

Kurt, tüm ülkede infiale yol açan haberle bağlantılı görünen gizemli, dehşet verici bir ölümü soruşturur. Üstelik bu cinayet, Rask’ın Malmö’deki ilk vakalarından biridir.

Kalp Acısı

Bu kısa filmde birbirlerine âşık olan Nikki ve Sam adlı gençler birlikte gelecek planları yapar. Ama Nikki’nin karanlık geçmişi ortaya çıkıp her şeyi mahvetmek üzeredir.

18 Şubat 2022

Birimiz Yalan Söylüyor: 1. Sezon

Apayrı karakterlerdeki beş liseli okulda ceza alınca bir araya gelir. Ama bir cinayet ve birtakım sırlar, içine düştükleri kedi-fare oyununda onları birbirlerine bağlar.

Rabbids: İstila – Mars Görevi

Mars’a Rabbid’leri göndermek varken robotlara ne gerek var? Kesinlikle hiçbir şeyin planlandığı gibi gitmediği çılgın bir uzay macerasında bu tuhaf ekibe siz de katılın.

Teksas Katliamı

Bu devam filminde Teksas’taki bir hayalet kasabayı yeniden canlandırmak isteyen fenomenler, insan derisinden bir maske takan kötü şöhretli katil Deri Surat’la karşılaşır.

The Cuphead Show!: 1. Sezon

Popüler video oyunundan uyarlanan bu animasyon dizide, fevri Cuphead ve onun kolayca kandırılabilen kardeşi Mugman’in başlarına gelen talihsizlikleri izleyin.

Space Force: 2. Sezon

21 Şubat 2022

Ölmeye Hazır Değilim

Sevgilisiyle birlikte aşırı dozda uyuşturucu yüzünden ölen Mirta, yalnız başına dirilir ve hiç bilmediği şiddet dolu bir dünyanın bir parçası olduğunu keşfeder.

25 Şubat 2022

Madea’nın Muhteşem Dönüşü

Madea geri döndü – hallelujer! Ve büyük torununun üniversite mezuniyet kutlamasında aile draması patlak verdiği için hiçbir saçmalığa katlanmıyor.

Vikings: Valhalla: 1. Sezon

Vikings: Valhalla – Resmi Tanıtım Fragmanı
Netflix Türkiye / Youtube

İlk dizinin bitiminin 100 yıl sonrasını anlatan ve gelmiş geçmiş en ünlü Vikinglerin maceralarını ekrana taşıyan yeni bir destan başlıyor.

Back to 15: 1. Sezon

Hayatından memnun olmayan 30 yaşındaki Anita yanlışlıkla 15 yaşına geri dönmenin bir yolunu keşfeder. Acaba kendi kaderini baştan yazabilecek mi?

The Fame Game: 1. Sezon

Hindistan’ın en ünlü aktrisi ortadan kaybolunca yapılan arama çalışmaları onun kusursuz gibi görünen hayatının ve ailesinin ardındaki acı gerçekleri ortaya çıkarır.

Soluksuz

Bir kazayı örtbas etmek için sınırları zorlayan yozlaşmış polisin hayatı, gizemli bir görgü tanığından tehditler almaya başlayınca kontrolden çıkar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön