13-19 Mayıs Netflix Rehberi

Lucifer‘ın 4. sezonuna kavuştuğumuz, Tatsız Tatil (Wine Country) ile güldüğümüz ve henüz göz atamadığım ama listeme eklediğim The Society‘nin yayınlandığı bir haftanın ardından, 13-19 Mayıs 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında Hayırsever (Good Sam), It’s Bruno, Nailed It gibi eğlenceli yapımların yanı sıra, The Rain‘in 2. sezonu bulunuyor.

13 Mayıs 2019

Malibu Rescue – Netflix Orijinal Dizisi

Yaptığı saçmalıklar yüzünden başı belaya giren Tyler, büyün yazı gençlere yönelik elit bir cankurtaran eğitim programında geçirmek zorunda kalır.

14 Mayıs 2019

revisions: 1. Sezon – Netflix Orijinal Dizisi

Shibuya zaman sıçraması yaşayıp 2388’e gidince ajan Milo, liseli Daisuke ve arkadaşlarını düşman cyborg ırkı revisions ile savaşmaları için görevlendirir.

Still LAUGH-IN: The Stars Celebrate

Çığır açan komedi dizisi “Laugh-In” için yapılan bu kutlamaya Lily Tomlin, Snoop Dogg, Billy Crystal, Tiffany Haddish ve Neil Patrick Harris gibi birçok isim katılıyor.

16 Mayıs 2019

Hayırsever (Good Sam) – Netflix Filmi

Araştırmacı bir gazeteci, New York sokaklarında para dolu torbalar bırakan gizemli bir hayırseverin izini sürerken aşkı bulur.

17 Mayıs 2019

It’s Bruno: 1. Sezon – Netflix Orijinal Filmi

Eski kafalı bir Brooklyn yerlisi, günlerini sevimli köpeği Bruno ile ilgilenerek ve komşularının Bruno’ya hak ettiği saygıyı göstermesini sağlayarak geçirir.

White Gold: 2. Sezon – Netflix Orijinal Dizisi

1980’lerde Essex’te kendinden emin satıcı Vincent Swan ve onun prensip sahibi olmayan ekibi, satış yapmak için dürüstlüğü boş vermek de dahil her şeyi yapmaya hazırdır.

Nailed It!: 3. Sezon – Netflix Orijinal Dizisi

Kötü yemekleriyle ünlü sıradan aşçılar 10.000 dolar ödül için yenebilir sanat eserlerini yeniden yaratıyor. Gerçi pek becerebildikleri söylenemez ama.

The Rain: 2. Sezon – Netflix Orijinal Dizisi

Acımasız bir virüsün İskandinavya nüfusunu kırıp geçirmesinden altı yıl sonra, iki kardeş güvenli bir yer ve sorularına yanıt aramak için kurtulan diğer gençlere katılır. İlk sezon incelemesini yetiştirebilirsem ikinci sezon yayınlanmadan yazmayı düşünüyorum.

Ölümün Kıyısından Bildirenler (Morir para contar / Dying to Tell) – Netflix Filmi

2012’de yaşamını değiştiren bir olayın ardından cevap arayışına çıkan yönetmen Hernan Zin, diğer savaş muhabirleriyle mesleklerinin kişisel zararları hakkında konuşuyor.

Dünü Kurtarmak (See You Yesterday) – Netflix Filmi

Liseye giden sıkı dostlar ve bilim dâhileri C.J. ve Sebastian, henüz tamamlanmamış, ev yapımı zaman makineleri ile geçmişe tehlikeli bir yolculuğa çıkarlar. Stefon Bristol’ün yönetmen koltuğunda oturduğu Dünü Kurtarmak‘ın (See You Yesterday) yapımcılığını ise Spike Lee üstleniyor.

Saverio Raimondo: Il Satiro Parlante

İtalyan Komedyen ve hicivci Saverio Raimondo, Milanolu izleyicileri internette yaptığı maskaralıklar, tuhaf sakatlanmalar, stresli uçuşlar gibi öykülerle eğlendiriyor.

1994: 1. Sezon – Netflix Orijinal Dizisi

Arşiv görüntüleri ve yeni röportajlar, Luis Donald Colosio süikastının damga vurduğu 1994 yılında Meksika siyasetinde yaşananları inceliyor.

Chip & Potato: 1. Sezon – Netflix Orijinal Dizisi

Sevimli köpüş Chip, bir fare olan gizli arkadaşı Patato’nun yardımıyla anaokuluna başlıyor, yeni arkadaşlar ediniyor ve yeni şeyler deniyor.

ReMastered: The Lion’s Share

The Lion Sleeps Tonight” adlı şarkının yazarı Solomon Linda’nın ailesini keşfeden muhabir, ailenin adil bir telif ücreti için mücadele etmesine yardımcı olur.

Here Comes the Boom (Ağır Sıklet), Ali G Indahouse (Baş Belası), About a Boy (Bir Erkek Hakkında), Pirate Radio (Rock’n Roll Teknesi), Jane Eyre, Fighting (Dövüş), The Unborn (Doğmamış), Pitch Black (Derin Karanlık) ve 12 Monkeys’in 3. sezonu 13-19 Mayıs 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön