28 Ocak – 3 Şubat Netflix Rehberi

Şubat ayına geçiş yaptığımız 28 Ocak – 3 Şubat 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında Nightflyers, Russian Doll ve Velvet Buzzsaw gibi merak uyandırıcı ve iddialı yapımların yanı sıra dizi izleyicileri için önemli yere sahip bir çok yapım mevcut.

29 Ocak 2019

Yıldızlarda Yaşamak

Eşinin ölümünün ardından kederli bir yönetmen, oğluyla bağlarını koruyabilmek için sihirli, hayal ürünü hikayeler kullanır. En las estrellas adıyla 2018’de gösterime girmiş İspanyol filmi.

High Society – Netflix Filmi

Sanat galerisi küratörü ve hırslı ekonomi profesörü eşi, elit tabakaya katılmak için türlü entrikalara girişir. Kore yapımı Netflix filmi.

31 Ocak 2019

Pose: 1. Sezon

1987 New Yorku’nda LGBTQ balolarının demirbaşı Blanca, kendi hanesini kurar ve hem yuppi müşterisine aşık bir seks işçisine hem de yetenekli bir dansçıya annelik yapar.

1 Şubat 2019

Russian Doll: 1. Sezon – Netflix Orijinal Dizisi

https://www.youtube.com/watch?v=08qxP9iHBZM

Nadia, sürekli ölmekte ve 36. doğum günü partisini tekrar tekrar yaşamaktadır. Gerçeküstü bir zaman döngüsünde sıkışıp kalmıştır ve fani olduğu gerçeğiyle yüzleşmelidir.

Russian Doll 1. sezon incelemesi hazır.

Nightflyers: 1. Sezon – Netflix Orijinal Dizisi

https://www.youtube.com/watch?v=HyZG_O7BkcM

George R.R. Martin’in aynı adlı kısa romanından uyarlanan ve Amerika’da Syfy kanalında 2 Aralık’tan itibaren yayınlanan Nightflyers sonunda bize geliyor. Uzaylılarla temas kurmak için yolculuğa çıkan sekiz bilim insanı ve bir telepati uzmanının hikayesini konu alıyor. Sanırım bu hafta en merak ettiğim yapım kendisi.

Always a Witch: 1. Sezon – Netflix Orijinal Dizisi

https://www.youtube.com/watch?v=EpP3Al2GaB8

Kolombiya yapımı, gençlik dizisi Always a Witch, 17. yüzyılda yaşayan genç bir cadının sevdiği adamı kurtarmak için geleceğe gidip günümüzde sıkışıp kalmasını konuluyor. Fragmanına bakılırsa eğlenceli olacak gibi duruyor.

Velvet Buzzsaw – Netflix Filmi

https://www.youtube.com/watch?v=Yg8Ms41kxrE

Ölen bir ressamın değerlenen tabloları, onlara sahip olanlar için korkunç olaylara yol açar. Sonuna kadar gerecek bir yapım gibi duruyor.

Dear Ex – Netflix Filmi

Bir genç, annesi ve vefat eden babasının sevgili ve aynı zamanda hayat sigortası lehtarı olan özgür ruhlu bir adamın arasında kalır.

The Remains of The Day (Günden Kalanlar) ve Friends With Benefits (Arkadaştan Öte) 1 Şubat 2019 tarihinde Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek filmler olurken How I Met Your Mother (1-9. sezon), Sons of Anarchy (1-7. sezon), Prison Break (1-5. sezon), Homeland (1-7. sezon), Family Guy (12-16. sezon) 1 Şubat 2019 da Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diziler.

28 Ocak – 3 Şubat Netflix Rehberi” için bir görüş

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön