11-17 Kasım Netflix Rehberi

11-17 Kasım 2019 haftasında bol bol stand-up gösterisinin yanı sıra Klaus, Earthquake Bird (Deprem Kuşu), House Arrest gibi bir çok orijinal yapım da Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek.

12 Kasım 2019

Jeff Garlin: Our Man In Chicago

Komedyen Jeff Garlin, stand-ıp kariyerinin (planlamadığı) 37. yılını kutluyor ve aş, kayıplar, başarı ve yemek bağımlılığı hakkında öğrendiklerini paylaşıyor.

Sonsuza Dek Harvey Kızları!: 3. Sezon

Çocukların yönetiminde olan ve yanlışların üç küçük kız tarafından düzeltildiği Harvey Sokağı’nda dondurma her zaman yenebilir ve her gün cumartesi gibidir.

13 Kasım 2019

Maradona Meksika’da

Dünyanın muhtemelen en iyi futbolcusu olan Diego Maradona, yerel takımı ve belki de kendisini kurtarmak için Sinaloa Karteli’nin yuvası Culiacán’a gelir.

14 Kasım 2019

The Stranded: 1. Sezon

Seçkin bir okulun öğrencileri tsunaminin vurduğu bir adada mahsur kalınca umutlarını kaybetmeye çalışır. Ama bazı gizemli güçler onlara karşı gibidir.

Fadily Camara: La plus drole de tes copines

Dikbaşlı Fransız komedyen Fadily Camara, Paris’teki La Cigale’de sahnelediği hareketli stand-up gösterisini espriler, renkli karakterler ve fiziksel komediyle süslüyor.

15 Kasım 2019

The Toys That Made Us: 3.Sezon

3. sezonda yaratıcılık savaşları ile Ninja Turtles, My Little Pony, Power Rangers ve Wrestling Figure oyuncak serilerinin artan popülaritesi ele alınıyor.

Klaus

Klaus – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Bencil bir postacı ile münzevi bir oyuncakçı arasında kurulan beklenmedik dostluk, soğuk ve karanlık bir kasabaya ihtiyacı olan neşeyi getirir.

Deprem Kuşu (Earthquake Bird)

Deprem Kuşu (Earthquake Bird) – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

1980’lerin Tokyosu’nda Lucy adlı bir göçmenin arkadaşı, yerel bir fotoğrafçıyla yaşadıkları aşk üçgeninin ardından kaybolunca Lucy’nin onu öldürdüğünden şüphelenilir.

House Arrest

Hayattan bıkıp kendini evine hapseden bir adamın hayatı, tuhaf bir paketin ve meraklı bir gazetecinin gelişiyle yanlışlıklar komedisine dönüşür.

I’m with the Band: Nasty Cherry: 1. Sezon

Bu filtresiz ve içten belgesel dizide, pop yıldızlarının akıl hocası Charli XCX, kızlardan oluşan sıkı bir punk grubunun nasıl kurulduğunu ve dağıldığını keşfediyor.

Go! Unutulmaz Bir Parti

Mia’nın babasıyla çıktığı tatil; Lupe, Mercedes, Juanma ve Alvaro’nun sürpriz gelişiyle bozulur ve okul draması göl kenarında devam eder.

Lama Lama: 2. Sezon

Sevilen çocuk kitabı karakteri Lama Lama, aile, arkadaşlık ve yeni şeyler öğrenme hakkındaki bu yürek ısıtan diziyle hayat buluyor.

17 Kasım 2019

The Crown: 3.Sezon

Bu dramada Kraliçe II. Elizabeth’in hükümdarlığındaki siyasi rekabetler, aşk ve 20. yüzyılın ikinci yarısına şekil veren olaylar anlatılıyor.

Mars 2. Sezon, The Hateful Eight, Amazon’un Kalbine Yolculuk, 10 Days in Sun City, Kaybedeceğim Bir Şey Yok 2, Avlu 2. Kısım, Türk İşi Dondurma ise 11-17 Kasım 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön