4-10 Kasım Netflix Rehberi

İlk sezonuyla oldukça ilgi çeken The End of the F***ing World‘ün ikinci sezonununda aralarında bulunduğu, 4-10 Kasım 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar.

5 Kasım 2019

The End of the F***ing World: 2. Sezon

https://www.youtube.com/watch?v=m0zRHCo0Nso
The End of the F***ing World 2. Sezon – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

James ve Alyssa’nın yaptığı korkunç yolculuktan iki yıl sonra, öldürdükleri adama kafayı takmış olan bir kadın hapisten çıkıp intikam peşine düşer.

She-Ra ve Güç Prensesleri: 4. Sezon

Catra, Horde Prime gelmeden önce Etherya’yı fethetmeye ant içer. Glimmer yeni görevinde zorlanır. Adora ve prensesler eski ve yeni ihanetlerle yüzleşir.

8 Kasım 2019

Aşk Baharı Beklemez (Let It Snow)

Aşk Baharı Beklemez (Let It Snow) – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Kar fırtınası Noel arifesinde küçük bir kasabayı etkisi altına aldığında bir grup lise son öğrencisi, arkadaşlıkları ve aşk hayatlarının beklenmedik bir şekilde iç içe geçtiğini fark eder.

Busted!: 2. Sezon

Her bir bölümde farklı bir gizemi ele alan bu programın yeni sezonunda, amatör dedektifler, Çiçek Katili olarak bilinen esrarengiz biriyle bağlantılı olabilecek bir dizi gizemli olayı çözmeye çalışır.

Yeşil Yumurta ve Salam: 1. Sezon

https://www.youtube.com/watch?v=g1jedFc9wcI
Yeşil Yumurta ve Salam 1. Sezon – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Birbirinin tamamen farklı olan Guy ve Sam, nesli tükenmekte olan bir hayvanı kurtarmak için çıktıkları yolculukta, arkadaşlık ve leziz bir yemek gibi yeni şeyler denemeyi öğrenirler.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön