18-24 Kasım Netflix Rehberi

18-24 Kasım 2019 haftası Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar açısından oldukça zengin. Öncelikle ilk sezonunu oldukça sevdiğim High Seas ikinci sezonuyla dönerken, Nobody’s Looking, Mortel ve Dolly Parton’s Heatstrings bende oldukça merak oluşturan yapımlar.

19 Kasım 2019

Iliza: Unveiled

Iliza: Unveiled – Resmi Fragman
Netflix / Youtube

İşte gelin geliyor ve söyleyecek çok şeyi var. Yeni evli Iliza Shlesinger, güdürmek için kendi düğününü kullanırken düğün geleneklerini derinlemesine inceliyor.

20 Kasım 2019

Holiday Secrets (Mini Dizi)

Bir ailenin tarihindeki gizli ve karmaşık olayları ele alan bu üç bölümlük dizide, bir Noel buluşması sayesinde geçmişin kapıları aralanıyor.

Küçük Gregory’yi Kim Öldürdü? (Mini Dizi)

Dört yaşındaki oğulları öldürülen genç bir çift, yakalaması zor olan bir katili bulmaya çalışırken dolambaçlı ve zahmetli bir savaş verir.

Lorena, Light-Footed Women

Meksika’daki Raramuri topluluğunun bir üyesi olan ve kırsal bir bölgede yaşayan Lorena Ramirez, ultra maratonlarda sandaletleriyle koşmaktadır.

21 Kasım 2019

The Knight Before Christmas

The Knight Before Christmas – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Orta Çağ’dan kalma sihir, 14. yüzyıldan bir şövalyeyi günümüz Ohiosu’na gönderir ve şövalye burada kalbi kırık bir lise fen bilgisi öğretmenine aşık olur.

Mortel: 1. Sezon

https://www.youtube.com/watch?v=zJSM64DRDQc
Mortel 1. Sezon – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Doğaüstü bir varlıkla bir anlaşma yapan iki lise öğrencisi, olağanüstü güçlere sahip olur ve bir cinayeti çözmek için iş birliği yapar.

22 Kasım 2019

High Seas (Alta Mar): 2. Sezon

1940’larda İspanya’dan Brezilya’ya giden lüks bir gemide yaşanan gizemli ölümler, birlikte seyahat eden iki kız kardeşi çevreleyen sırları açığa çıkarır.

İlk sezonunu severek izlediğim dizinin ikinci sezon incelemesi hızlı bir şekilde blogda yer alacak. Ama öncesinde ilk sezon incelemesine göz atabilirsiniz.

Nobody’s Looking: 1. Sezon

Yeni bir koruyucu melek, Angelus Sistemi bürokrasisinin ardındaki sırrı açığa çıkarır ve bunun ardından insanları korumaya ilişkin resmi kuralları çiğnemeye başlar.

Dolly Parton’s Heatstrings

https://www.youtube.com/watch?v=rFLb1xDIlAg
Dolly Parton’s Heatstrings – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Dolly Parton‘ın iz bırakan country müzik repertuvarından esinlenen bu dizide; aile, inanç, aşk ve bağışlamaya vurgu yapan sekiz öykü hayat buluyor.

Nailed It! Holiday!

Nailed It! Holiday! – Resmi Fragman
Netflix / Youtube

Beklediğiniz Nailed It! özel Noel programı eksik malzemeler, imkansız görevler ve keyif verecek kadar hüzünlü görünen tatlılarla karşınızda.

Ejderhalar Prensi: 3. Sezon

Sıra dışı bir keşfin ardından, iki insan prens ve bir elf suikastçı savaş hâlindeki ülkelerine barış getirmek için birlikte destansı bir yolculuğa çıkar.

Troller: Parti Devam Ediyor!: 8. Sezon

Kraliçe Poppy, Trol Köyü’nde huzur dolu yeni dönemi partilerle, yarışmalarla ve özel günlerle kutlarken Branch, eğlenceyi daha fazla sevmeye çalışır.

Dino Girl Gauko

Ortaokul öğrencisi Naoko sinirlendiğinde öfkeli dinozor Gauko’ya dönüşür. Arkadaşları, uzaylılar ve çok daha fazlası sayesinde hayatı tuhaf olaylarla dopdoludur.

24 Kasım 2019

Final Space: 2. Sezon

Gary ve cesur ekibi, tüm galakside Quinn’i ararken tuhaf aile buluşmaları, ölümcül uzay regattaları ve tuhaf biçimde mutlu tüylü yaratıklarla uğraşır.

Z Nation: 5. Sezon ve Outlander: 4. Sezon ise 18-24 Kasım 2019 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön