17-23 Şubat 2020 Netflix Rehberi

17-23 Şubat 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek içerikler arasında The Last Thing He Wanted, Spectros ve Gentefied ilk bakışta dikkat çekenler arasında.

17 Şubat 2020

The Expanding Universe of Ashley Garcia: 1. Kısım

15 yaşındaki Ashley Garcia, robot mühendisliği alanında kariyer yapmak için ülkenin öbür ucuna taşındıktan sonra modern gençliğin büyük bilinmezlerini incelemeye başlar.

19 Şubat 2020

The Chef Show: 3.Sezon

Yazar, yönetmen ve yemek tutkunu Jon Favreau ve şef Roy Choi, başarılı şefler ve ünlü arkadaşlarıyla mutfakta ve mutfak dışında iyi yemekler keşfediyor.

20 Şubat 2020

Spectros: 1. Sezon

İntikam peşinde olan yüzlerce yıllık ruhların Sao Paulo’nun Liberdale bölgesinde ayaklanmasıyla bir grup genç, kendilerini doğaüstü bir mücadelenin ortasında bulur.

21 Şubat 2020

The Last Thing He Wanted

The Last Thing He Wanted – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Acar bir gazeteci, hasta babasının Orta Amerika’da bir silah anlaşması yapmasına yardım eder ve yapmaya çalıştığı haberin bir parçası haline gelir.

Bebekler: 1. Kısım

BABIES – Official Trailer
Netflix / Youtube

Bu belgeseldizisi, çığır açan bilimin ışığında doğadan yetiştirme tarzına kadar bebeklerin ilk yıllarında yaşamı nasıl keşfettiklerini inceliyor.

Gentefied: 1. Sezon

Gentefied – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Los Angeles’taki mahalleleri burjuvalaşmayla çalkalanırken Morales ailesinden üç kuzen, dedelerinin taco dükkanını kurtarmaya ve hayallerinin peşinden koşmaya çalışır.

Glitch Techs: 1. Sezon

İki genç bir oyun mağazasında çalışır. Ama bu mağaza, gerçek işlerini gizleyen bir paravandır. Onların asıl işi, gerçek dünyaya giren oyun canavarlarını avlamaktır.

23 Şubat 2020

Crash Landing on You: Yeni Bölümler

Güney Koreli zengin bir kadın, bir yamaç paraşütü kazası sonucu Kuzey Kore’ye iner ve burada, saklanmasına yardım etmeye karar veren bir askerin hayatına girer.

Kayhan ve The Body ise 17-23 Şubat 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön