10-16 Şubat 2020 Netflix Rehberi

Locke & Key ve henüz izleyememiş olsam da Horse Girl‘in ardından 10-16 Şubat haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek yapımlar arasında Sevdiğim Tüm Erkeklere: Not: Seni Hâlâ Seviyorum, Isi & Ossi ve final sezonuyla Las Chicas del Cable öne çıkıyor.

11 Şubat 2020

Rode to Roma

Bu belgesel, Alfonso Cuarón‘un Oscar ödüllü filmi Roma’nın yapım sürecini aktarıyor. Belgeselde Cuarón ile yapılan derinlemesine bir röportaj da var.

Kaptan Düşükdon Efsane Seç-Beğen-Geç

Bu interaktif yapımda Harold ve George, Krupp’ın çok sevdikleri ağaç evlerini paramparça etmesini önleme konusunda karar verme becerilerinize ihtiyaç duyuyor.

12 Şubat 2020

Sevdiğim Tüm Erkeklere: Not: Seni Hâlâ Seviyorum

Sevdiğim Tüm Erkeklere: Not: Seni Hâlâ Seviyorum – Resmi Fragman
Netflix Türkiye / Youtube

Lara Jean, resmen Peter’ın kı arkadaşı olunca her şeyin mükemmel gideceğini beklerken eski bir aşkının hayatına yeniden girmesiyle duyguları alt üst olur.

13 Şubat 2020

Narcos: Mexico: 2. Sezon

DEA’e karşı yaptığı eylemlerin sonuçlarına ve ABD’ye göğüs germek zorunda olan Félix, örgüt içindeki sorunlarla da karşı karşıyadır.

Love is Blind

Love is Blind – Official Trailer
Netflix / Youtube

Bekar erkek ve kadınların yüz yüze görüşmeden önce aşkı aradıkları ve nişanlandıkları bu sosyal deneyin sunuculuğunu Nick ve Vanessa Lachey üstleniyor.

Dragon Quest Your Story

Babasının izinden giden Luca, annesini hain Ladja’dan kurtarmaya çalışır. Bunun için tek umudu, Zenith kılıcını kullanabilen ilahi kahramanı bulmaktır.

14 Şubat 2020

Las Chicas del Cable: Final Sezonu 1. Kısım

Cable Girls – Final Season Part 1 Trailer
Netflix / Youtube

1920’lerde Madrid’de, Ulusal Telefon Kurumunda çalışan dört kadın; aşk, arkadaşlık ve modern ofis hayatıyla uğraşırken iletişim devrimine birinci elden şahit olur.

Isi & Ossi

Bir milyarderin kızı, anne babasını aşçılık hayalinin peşinden gitmesine izin vermeye zorlamak için, para sıkıntısı çeken bir boksörle sevgili rolü yapar.

Taj Mahal 1989: 1. Sezon

1989’da Lucknow Üniversitesi çevresindeki faklı yaşlardan çiftler; evlilik, filizlenen aşklar ve arkadaşlıklar aracılığıyla aşkın siyasetini keşfe çıkıyor.

Shaun the Sheep: Farmageddon (Kuzular Firarda: Uzay Parkı)

“Wallace ve Gromit”in yapımcılarının imzasını taşıyan bu yeni macerada Shaun ve sürü, Dünya’ya zorunlu iniş yapan sevimli bir uzaylıya yardım ediyor.

15 Şubat 2020

Göl Kıyısından Masallar: Willy ve Gölün Koruyucuları

Kış yaklaşırken ortak bir tehdit gölde yaşayanları korkutmaktadır. Bu sırada Willy koruyucu olmak için eline geçen fırsatı kullanmaya çalışır.

Doğruluk mu Cesaret mi? (Truth or Dare) Uzatılmış Yönetmen Kurgusu

Blumhouse geriliminin bu daha yoğun versiyonunda bahar tatilindeki bir grup üniversite arkadaşı, ölümcül hale gelen bir Doğruluk mu Cesaret mi oyunu oynar.

16 Şubat 2020

Ejderhalar: Sınırın Ötesinde

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin‘in yaratıcılarından, Hıçkıdık ve Dişsiz‘in maceradan maceraya sürüklendiği yeni bir Netflix orijinal dizisi.

Family Guy (12. Sezon), American Pie (Amerikan Pastası), Castle and Castle (1. Sezon), The Prince & Me (Prens ve Ben) ise 10-16 Şubat 2020 haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön