29 Temmuz – 4 Ağustos Netflix Rehberi

Ağustos ayına merhaba dediğimiz bu hafta, Netflix bizi bir çok yapım ile karşılıyor. Yüzüklerin Efendisi üçlemesi, Thor: Ragnarok, Wonder Woman, Pulp Fiction bunlardan bir kaçı.

30 Temmuz 2019

Whitney Cummings: Can I Touch It?

Whitney Cummings, “Dokunabilir miyim?” sorusunu hem fiziksel temas hem de hassas konulara değinme açısından ele alıyor.

The Red Sea Diving Resort

Etiyopyalı mültecileri İsrail’e gizlice götürmek üzere cesur bir Mossad ajanının (Chris Evans) önderliğinde tehlikeli bir görev üstlenen ekip, gerçek turistler için paravan bir otel açar.

Kengan Ashura: 1. Kısım

Yasa dışı gladyatörlük yapan Tokita Ohma, muazzam iş anlaşmaları için bu acımasız müsabakalarda bahse tutuşan büyük şirket patronu Nogi Hideki adına dövüşmektedir.

Netflix Türkiye Ağustos 2019 Yayın Takvimi
Netflix Türkiye / Youtube

2 Ağustos 2019

Derry Girls: 2. Sezon

1990’larda Kuzey İrlanda’da yaşanan siyasi çatışmaların ortasında, beş lise öğrencisi evrensel ergenlik sorunlarıyla başa çıkmaya çalışıyor.

Basketball or Nothing: 1. Sezon

Arizona’nın Navaho Bölgesi’ndeki Chinle Lisesi basketbol takımını, eyalet şampiyonluğuna ulaşıp izole topluluklarını gururlandırmak için çıktıkları yolculuğun hikayesi.

Karşınızda StoryBots (Ask the StoryBots) 3.Sezon

Storybot’lar, meraklı çocukların “İnsanlar niye birbirinden farklı görünür?”, “Çikolata nereden gelir?” gibi sorularına cevap vermeye hazır.

She-Ra ve Güç Prensesleri: 3.Sezon

Catra ve Adora, kefaret ve cevap arayışıyla Kızıl Çöl’e giderken Hordak’ın portal araştırması, Etherya’nın gerçekliğini tehlikeye sokar.

Man of Steel (Çelik Adam), Marvel Studios Thor: Ragnarok, Mutluluk Zamanı, Wonder Woman, The Sinner:Julia, Kong Skull Island (Kong: Kafatası Adası), War Dogs (Vurguncular), Büyük Tasarımlar: 10. Sezon, The Professionals (Profesyoneller), Lock, Stock and Two Smoking Barrels (Ateşten Kalbe Akıldan Dumana), Dreamgirls (Rüya Kızlar), The Firm (Şirket), The Glass House (Korkunç Şüphe), The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring, The Lord of the Rings: The Two Towers, The Lord of the Rings: The Return of the King, Hotel Transylvania 2 (Otel Transilvanya 2), Erin Brockovich (Tatlı Bela), Panic Room (Panik Odası), Pulp Fiction (Ucuz Roman), The Green Mile (Yeşil Yol), Edge of Tomorrow (Yarının Sınırında), Inspector Gadget: 3. Sezon, When They Cry: 1. Sezon, Seraph of the End: Kıyamet Meleği: 1. Sezon, Helsing Ultimate: 1. Sezon, A Certain Magical Index: The Movie – The Miracle of Endymion, Ergo Proxy: 1. Sezon, A Certain Magical Index: 1. Sezon ise 29 Temmuz – 4 Ağustos haftasında Netflix Türkiye kataloğuna eklenecek diğer yapımlar.

Hafta boyunca incelemeler için blogu takip etmeyi unutmayın.

Bir Cevap Yazın

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön